لامپ کم مصرف CFLPA موافقت برگرداند مذاکرات در سال 2020 فصل احتمالی برنامه: گزارش

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

این لامپ کم مصرف و لامپ کم مصرف بازیکنان’ انجمن در حال رفتن به عقب بر گردیم به صحبت کردن.

لیگ منبع گفت: دو طرف توافق کرده اند که برای از سرگیری گفتگوها بالقوه طرح های احتمالی برای سال 2020 فصل با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. منبع اعطا شد گمنامی چون لامپ کم مصرف و CFLPA نیست صحبت علنی در مورد از سرگیری مذاکرات است.

این لامپ کم مصرف و CFLPA تا به حال شده است در اصل درگیر احتمالی مذاکرات قبل از رسیدن به بن بست در مورد تفسیر از زمان توافق دسته جمعی حدود دو هفته پیش.

این لامپ کم مصرف و CFLPA باید به توافق برسند به هر تغییراتی که به زمان CBA.

این تمدید مذاکرات خواهد بود که برای اولین بار در بین لیگ و بازیکنان خود را پس از کمیسر سفت Ambrosie گفت: کانادا مطبوعاتی در روز سه شنبه لامپ کم مصرف بود درخواست دولت فدرال برای تا $150 میلیون دلار در کمک های مالی با توجه به این رمان شیوع کروناویروس.

سازمان دیده بان | لامپ کم مصرف فدرال درخواست کمک:

لیگ فوتبال کانادا درخواست تا 150 میلیون دلار در کمک. 3:38

لیگ پیشنهاد شامل سه مرحله: $30 میلیون در حال حاضر برای مدیریت تاثیر رمان شیوع کروناویروس تا به حال در لیگ کسب و کار; کمک های اضافی به صورت مختصر از فصل به طور منظم و به یکی دیگر از $120 میلیون در صورت از دست 2020 مبارزات انتخاباتی.

این لامپ کم مصرف داده نشده است تا در مرحله یک 2020 فصل است اما به تعویق افتاد و شروع اردوگاه های آموزشی که برای باز کردن در اواخر این ماه.

آن را نیز به عقب رانده ابتدای فصل به طور منظم — که از آغاز ژوئن 11 — به اوایل ماه ژوئیه در اولین.

اما بسیاری از دولت های استانی باید گفت که وجود خواهد داشت بدون رویدادهای ورزشی با جمعیت زیادی در تابستان امسال و پس از Ambrosie هفته گذشته گفت که در حالی که هیچ تصمیم گیری رسمی ساخته شده است آن را به دنبال بیشتر شبیه لیگ فصل آغاز خواهد شد در ماه سپتامبر در اولین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>