لامپ کم مصرف به بازیکنان گزینه انتخاب کردن اگر فصل پیش می رود: منابع

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

لامپ کم مصرف بازیکنان ناراحت کننده با شرکت در کوتاه 2020 فصل با توجه به COVID-19 همه گیر خواهد شد که از حق انتخاب کردن بدون مجازات.

این لامپ کم مصرف و لامپ کم مصرف بازیکنان ارتباط همچنان به مذاکره اصلاحات به زمان توافق دسته جمعی است که اجازه می دهد یک شیر تغلیظ شده فصل به بازی می شود.

کمیسر سفت Ambrosie است اظهار داشت: اولین اقدام می تواند شروع سپتامبر است اما لغو مبارزات انتخاباتی باقی می ماند ممکن است.

دو منبع درخواست گمنامی می گویند حتی اگر دو طرف چکش را یک اصلاح CBA توسط لامپ کم مصرف-موظف مهلت پنج شنبه, بازیکنان احساس مضطرب در مورد بازگشت به زمین قادر خواهد بود برای انتخاب کردن با مصونیت از مجازات.

هفته گذشته همیلتون ببر-گربه گیرنده براندون بانک لیگ برجسته بازیکن سال گذشته اعلام کرد در رسانه های اجتماعی او نبود برنامه ریزی در بازی های این فصل است.

منابع اعطا شد گمنامی چون لامپ کم مصرف و لامپ کم مصرف بازیکنان ارتباط نیست و به طور رسمی اعلام کرد جزئیات خود را در حال انجام مذاکرات است.

لیگ و بازیکنان آن برنامه ریزی شده بود به ادامه مذاکرات در روز شنبه.

این منابع اضافه شده دو طرف ادامه به بحث در مورد تدارکات آمریکا بازیکنان از آمدن به کانادا در حال آزمایش قبل از ورود خود را در اینجا.

سازمان دیده بان | لامپ کم مصرف چشم سپتامبر شروع برای فصل:

کوتاه فصل می تواند اجرا تا دسامبر و لیگ در حال حرکت است به دور از سنتی آن خاکستری جشنواره جام فرمت. 1:59

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>