لامپ کم مصرف می گوید: آن را نمی خواهد شروع فصل به طور منظم حداقل تا جولای

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

این لامپ کم مصرف, آخرین لیگ برای به تعویق انداختن بازی به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

میله میله برای شروع فصل به طور منظم ژوئن 11, لامپ کم مصرف اعلام کرد که فصل نمی شود و قبل از آغاز ماه ژوئیه.

“مثل ما همکار کانادایی ما در لامپ کم مصرف در حال تلاش برای مقابله با چالش های امروز با هر دو عمل گرایی و امید” کمیسر سفت Ambrosie در بیانیه ای گفت. “ما در حال عملی به اندازه کافی برای دیدن کشور ما هنوز فداکاری و کار سخت پیش از آن است.”

این اطلاعیه به شرح زیر نظرات اخیر شهردار توسط ناهید jasper de valk که کلگری بان کی مون در رویدادهای عمومی تا 30 ژوئن شامل لامپ کم مصرف و بازی NHL باید کسانی لیگ رزومه قبل از آن.

شهردار تورنتو جان حزب محافظه هفته گذشته اعلام کرد که کانادا بزرگترین شهر لغو وقایع 30 ژوئن که نیاز به شهر اجازه. که بان کی مون نیست گسترش به رویدادهای ورزشی اگر چه استانی جمع آوری ممنوع خواهد بود عامل.

“ما احترام به تصمیم گیری ساخته شده توسط دولت فدرال و استانها و شهرداری ها از طرف ما و ایمنی ما ادامه خواهد داد به پیروی از دستورات” Ambrosie گفت. “این شامل نشانه های از شهرهای کانادا که آنها را نمی خواهد اجازه می دهد رویدادهای ورزشی را قبل از پایان ماه ژوئن.

به طور منظم فصل بود میله میله برای آغاز ژوئن 11

“در حالی که آن را در حال حاضر روشن است که 2020 CFL فصل نمی شود و قبل از آغاز ماه ژوئیه ما متعهد به همکاری با تیم ما بازیکنان’ Association, TSN و با RDS بازی یک فصل کامل و یا به عنوان نزدیک به عنوان ما می توانیم به یک. ما می دانیم این ممکن است نیاز به برخی از خلاقیت و ما در حال آماده سازی برای سناریوهای متعدد.”

قبل از فصل بازی برنامه ریزی شده بود برای باز کردن مارس 24 با ادمونتون در وینیپگ.

فصل به طور منظم بود میله میله برای شروع ژوئن 11 با B. C. شیرها بازی در ادمونتون اسکیموها. ژوئن اصل برجسته سه هفته از بازی.

21 هفته کمپین برای قرار دادن تا اکتبر. 21 نوامبر با برگشتی به اوج خود رسید در 108th Grey Cup on Nov. 22 در رجاینا.

این لامپ کم مصرف در حال حاضر به تعویق افتاد شروع اردوگاه های آموزشی با توجه به جهانی همه گیر. که اعلام شده 30 مارس.

آموزش کامل اردوگاه شده بود قرار است برای باز کردن در مارس 17, با rookie ورود برنامه ریزی شده برای ماه مه 11 با May 13 تاریخ شروع برای اردوگاه خود را.

لامپ کم مصرف ‘می تواند نقش مهمی را در بهبودی از ویروس

در آن زمان Ambrosie گفت: لیگ بود “در دست ما مقامات بهداشت عمومی” در مورد برنامه های آینده.

“ما درک می کنیم وجود دارد و مهم تر از همه چیز در کانادا ذهن در حال حاضر از بازی ها از هر نوع” کمیسر روز سه شنبه گفت. “اما ما همچنین می دانیم که فوتبال کانادا شده است یک منبع غرور و وحدت برای کشور ما و هنگامی که زمان مناسب است — ما می توانیم نقش مهمی در بهبود آن.”

لیگ اصلی بیس بال که در روز افتتاحیه برنامه ریزی شده بود برای مارس 26 باقی می ماند در وقفه.

“MLB شده است به طور فعال با توجه به متعدد احتمالی برنامه های است که اجازه می دهد بازی برای شروع یک بار سلامت عمومی وضعیت بهبود یافته است به نقطه ای که آن را بی خطر است برای انجام این کار” لیگ روز دوشنبه گفت:.

NHL و NBA قبلا معلق بازی با توجه به COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>