لامپ کم مصرف حامی را تهدید به قطع روابط مگر اینکه ادمونتون تغییر نام تیم

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

یکی از حامیان مالی لیگ فوتبال کانادا به ادمونتون اسکیموها می گوید آن را به قطع روابط با این تیم مگر اینکه آن را تغییر نام آن است.

دیرین حامی belairdirect یک ماشین و خانه شرکت های بیمه گفت: نام تیم مورد استفاده قرار گرفته است از اواخر قرن 19 است که دیگر مناسب است.

“یکی از ارزش های اصلی ما است و احترام آن تاسیس شده است در دیدن تنوع به عنوان یک قدرت فراگیر بودن و مشترک” این شرکت در بیانیه ای گفت به CBC News.

“هدایت این ارزش به منظور برای ما به جلو حرکت می کند و در ادامه با ما همکاری ما نیاز به اقدام عملی در آینده نزدیک از جمله تعهد به یک نام تغییر دهید.”

Belairdirect بیانیه گفت: این شرکت به اشتراک گذاشته شده و موقعیت خود را با این تیم است.

یک سخنگوی درون اسکیموها سازمان گفت: CBC ورزشی تیم آماده داخلی بیانیه که به احتمال زیاد منتشر خواهد شد چهارشنبه.

سازمان دیده بان | واشنگتن NFL تیم بررسی نام تیم:

NFL را ردسکینز واشنگتن می گویند که آنها را تحت یک “بررسی دقیق” از این تیم بومی-لکه دار کردن نام پس از فشار از حامیان مالی و بین المللی تمرکز بر نژاد پرستی. 2:06

تهدید از belairdirect می آید روز پس از واشنگتن NFL تیم در ورزشگاه حامی فدرال اکسپرس همراه با دیگر حامیان پرسیدم این تیم برای تغییر نام آن است.

این تیم در پاسخ به راه اندازی یک بررسی از نام آن است. لیگ اصلی بیس بال کلیولند تیم نیز گفت: آن را نقد و بررسی بلند مدت آن مورد بحث مستعار.

در ماه فوریه اسکیموها اعلام کرد که نگه داشتن نام خود گفت: این تیم تا به حال انجام شده است و اکنون روند تحقیقات که درگیر Inuit رهبران و اعضای جامعه در سراسر کانادا است. که مطالعه یافت “هیچ توافق … برای حمایت از تغییر نام” تیم گفت.

جمعه گذشته این تیم تصریح کرد که آن را نمی خواهد آن را تغییر دهید اما وعده داده شده به افزایش تعامل خود را با Inuit جوامع به بررسی دیدگاه های خود را در CFL تیم نام.

“ما می دانیم که شده است وجود دارد افزایش توجه به نام به تازگی و ما را به سطح شیب دار تا ما تعامل مداوم با Inuit جوامع به ارزیابی دیدگاه های خود را به” لامپ کم مصرف, تیم, در بیانیه ای گفت.

در روز سه شنبه, NHL Chicago Blackhawks گفت: آنها ادامه خواهد داد به استفاده از نام تیم به دلیل آن افتخارات یک بومی آمریکایی رهبر است که الهام بخش نسل.

“Chicago Blackhawks نام و لوگو نماد مهم و تاریخی فرد, Black Hawk, ایلینوی,’ Sac & Fox کشور که رهبری و زندگی الهام بخش نسل از آمریکایی های بومی جانبازان و عموم” NHL تیم گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>