لامپ کم مصرف 2020 فصل به احتمال زیاد از بین برود کمیسر سفت Ambrosie می گوید

لامپ کم مصرف کمیسر سفت Ambrosie می گوید: محتمل ترین سناریو برای لیگ یک را لغو 2020 فصل در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

Ambrosie ساخته شده از پذیرش برای اولین بار در حالی که شهادت به مجلس عوام ایستاده کمیته امور مالی پنج شنبه.

“بر خلاف بزرگ ایالات متحده آمریکا بر اساس لیگ ما بزرگترین منبع درآمد است نه تلویزیون —این فروش بلیط” Ambrosie گفت. “دولت در مقابله با COVID 19 — به دلایل بهداشتی است که ما کاملا پشتیبانی — ساخته شده آن را غیر ممکن است برای ما به آنچه ما انجام دهد.

“ما بهترین سناریو برای این سال است که به شدت ناقص فصل است. و ما به احتمال زیاد سناریو است و هیچ فصل در همه.”

Ambrosie به نظر می رسد از طریق ویدئو در یک پانل در هنر, فرهنگ ورزش و سازمان های خیریه بعد از خبر شکست هفته گذشته که لامپ کم مصرف درخواست کرده بود تا $150 میلیون دلار کمک مالی از دولت فدرال است.

در طول شهادت Ambrosie گفت: در لیگ آینده است “بسیار در معرض خطر است.”

‘نه یک کسب و کار ثروتمند’

“ما یک نام تجاری بزرگ است اما نه ثروتمند, کسب و کار,” او گفت:. “در مجموع تیم ما از دست دادن بین $10 میلیون و 20 میلیون دلار برای یک فصل.

“ما برای زنده ماندن به دلیل شور و شوق از طرفداران ما فداکاری از داوطلبان که راهنمای جامعه ما-باشگاه برگزار شد و مدنی انسان دوستی از افرادی که خود را و کمک مالی به ما خصوصی برگزار شد تیم است.”

Ambrosie اذعان کرد بیشتر لغو بازی می تواند بلندی.

“ما در حال حاضر عامل در پول ما طرفداران و به میزان کمتر رسانههای ما و حامیان ما پرداخت در پیشبرد برای بازی” Ambrosie گفت. “روز نزدیک است که ما را مجبور به لغو چند بازی و شاید این فصل است.

Winnipeggers جمعیت خیابان در نوامبر سال 2019 به جشن می گیرند با بازیکنان در پایان یک خاکستری جام خشکسالی است که به طول انجامید تقریبا سه دهه است. (جان جنگل/کانادا مطبوعات)

“و سپس ما طرفداران و همکاران را از هر حق تقاضای پول خود را به عقب. در آن لحظه ما به بحران مالی تبدیل خواهد شد بسیار واقعی و بسیار بزرگ است.

“ممنوعیت اجتماعات بزرگ به معنی درآمد بدون کسب و کار ما است. ما می خواهیم برای اطمینان از آن را نیز بدان معنی نیست هیچ لامپ کم مصرف برای آینده است.”

Ambrosie روشن ساخته است این بار از جان گذشته برای لامپ کم مصرف.

“من از ذهن نیست و به شما این است که فروتنی اما واقعیت این است که ما نیاز به حمایت خود را,” او گفت:. “بنابراین ما می تواند وجود دارد برای همه گروه های جامعه است که به ما بستگی دارد.

“بنابراین ما می تواند همچنان به ارائه $1.2 میلیارد دلار در فعالیت های اقتصادی در هر سال. بنابراین لامپ کم مصرف را می توانید در ادامه به یکی از آن چیزهایی است که ما متصل به کانادایی ها.

“هر زمان که می آید ما می خواهیم در کنار ما Grey Cup — کانادا 108th — به محل که در آن ما می تواند همه را جشن می گیرند که ما را از این طریق دریافت کنید. و کانادا بازگشته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر