لامپ کم مصرف ادمونتون حق رای نخواهد تایید گزارش از تغییر نام

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

این لامپ کم مصرف ادمونتون اسکیموها در حال حاضر به تایید دو منتشر شده گزارش داد که این تیم را با تغییر نام آن است.

TSN و Postmedia هستند گزارش ادمونتون باشگاه را تغییر زیر واشنگتن NFL تیم تصمیم به انجام همان اوایل این هفته.

یک سخنگوی ادمونتون باشگاه گفت: این تیم تا به حال هیچ به روز رسانی جمعه صبح.

فشار نصب شده در هفته های اخیر برای تیم های ورزشی برای از بین بردن نژادپرستانه و یا کلیشه ای نام.

منتقدان می گویند ادمونتون تیم نام موهن استعماری-عصر مدت برای Inuit.

هارون Paquette, عضو شورای شهر در ادمونتون توییتی که او را ملاقات کرد با لامپ کم مصرف باشگاه در روز پنج شنبه و در حالی که او را تایید نمی کند این نام تغییر خواهد کرد او “بسیار تحت تاثیر قرار با پتانسیل بیرون آمدن از مکالمه ما.”

“من تا به حال بسیار مولد جلسه با [ادمونتون را] فوتبال امروز آنها پس از قبول دعوت من برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و دیدگاه های” Paquette نوشت.

“من نمی توانم بگویم هر بیشتر اما خواهیم دید که چه توسعه.”

سازمان دیده بان | واشنگتن NFL تیم برای تغییر نام کاربری:

واشنگتن NFL team اعلام کرده است آن را رها ردسکینز نام پس از چند دهه از شکایت آن را نژادپرستانه و فشار در حال رشد از حامیان مالی. 2:08

در فوریه ادمونتون باشگاه اعلام کرد که نگه داشتن نام سال بعد-تحقیق طولانی است که درگیر Inuit رهبران و اعضای جامعه در سراسر کانادا است. این باشگاه گفت: آن را دریافت “هیچ اجماع” در آن بررسی کنید.

در جولای 8 ادمونتون باشگاه وعده داده شده برای سرعت بخشیدن به یک بررسی دیگر از آن نام و ارائه به روز رسانی در پایان ماه. در بیانیه ای که این باشگاه اشاره کرد: “بسیاری اتفاق افتاده است” پس از آن تصمیم در ماه فوریه است.

یکی از تیم حامیان ملی-و-ارائه دهنده بیمه خانه Belairdirect کرده بود اعلام کرد یک روز زودتر شد که در آن تجدید نظر در رابطه خود با این تیم به دلیل نام.

سازمان دیده بان | طرفدار تیم های ورزشی دوباره بومی لقب:

CBC News’ Raffy Boudjikanian گزارش واشینگتن ردسکینز “قصد دارد به بررسی نام مستعار خود را از نزدیک دنبال سرخپوستان کلیولند” تصمیم به تجدید نظر در تیم خود نام مستعار. 2:30

دیگر حامیان مالی نیز گفت: آنها استقبال می بررسی نام.

بوستون پیتزا گفت: “به عنوان بخشی از یک بزرگتر تغییر در ما به طور کلی استراتژی بازاریابی بوستون پیتزا به تازگی به پایان رسید آن حمایت از ادمونتون را CFL تیم است.” آن توییتی این بیانیه به عنوان یک پاسخ به کسی که پرسید در مورد اینکه آیا این برنامه ریزی به دنبال رهبری Belairdirect.

همه این اتفاق افتاده به عنوان NFL واشنگتن تیم گفت: این امر انجام یک بررسی کامل از نام آن است. مشابه اعلام شده توسط لیگ اصلی بیس بال است Cleveland Indians.

‘زمان برای یک تغییر’

معلوم نیست که ادمونتون خواهد بازی آن بازی برای اولین بار با یک نام جدید اگر تغییر می رود از طریق. این لامپ کم مصرف در ماه ژوئن به تعویق افتاد شروع آن سال 2020 فصل به دلیل COVID-19 همه گیر است و هیچ تضمین لیگ بازی خواهد کرد این سال است.

شده اند وجود تماس های مکرر در گذشته برای ادمونتون تیم به تغییر نام آن است.

ملی کانادا Inuit سازمان در سال 2015 گفت: آن زمان برای یک تغییر است.

“این درست نیست برای هر تیم به نام بعد از یک گروه قومی” گفت: Natan Obed جمهور Inuit Tapiriit Kanatami که نشان دهنده کانادا 60,000 Inuit. Obed گفته است که Inuit مردم هستند و نه کثافت.

ادمونتون شهردار همین Iveson با استناد به Obed بیانیه گفت: در 2027 که این تیم باید مراحل را به سمت تغییر نام.

اگر چه آمریکا Inuit همچنان به استفاده از کلمه اسکیمو, کانادا شمالی مردم را به سمت چپ که نام پشت همان زمان آنها شروع به مذاکره زمین های خود را ادعا می کنند در 1970s.

بسیاری از مورخان بر این باورند که منشاء اسکیمو می آید از یک Algonquin اصطلاح به معنی “خواران از گوشت خام است.” دیگران بر این باورند آن را از می آید یکی دیگر از بومی اصطلاح است که اشاره به مردم با پوشیدن برفی ،

خود مردم باید با استفاده از کلمه Inuit برای قرن ها. آن را به معنی “مردم” در Inuktut.

در سال 1949 تاسیس این ادمونتون تیم های خاکستری جام 14 بار دوم تنها به تورنتو Argonauts در 17. جامعه متعلق به باشگاه سابقه قابل توجه در این زمینه شامل یک رکورد متوالی خاکستری فنجان از سال 1978 تا 1982.

ادمونتون تنظیم آمریکای شمالی طرفدار ورزشی رکورد راهیابی به مرحله پلی آف در 34 مستقیم فصل از سال 1972 به 2005.

دیگر تیم های ورزشی در ادمونتون استفاده اسکیموها نام قبل از لامپ کم مصرف باشگاه تاسیس شد.

هیچ نشانه ای وجود دارد که آیا ادمونتون در نظر گرفته شده تا هر گونه امکان جدید به نام.

این تیم اعمال شده برای علامت تجاری “ادمونتون امپراتوری” در سال 2018 برای استفاده در اقلام سوغات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>