لامپ کم مصرف را درخواست برای وام دولت یک “Hail Mary عبور’ می گوید: متخصص

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

استادیار در دانشگاه تورنتو منچستر مدرسه کسب و کار مدیریت تماس لامپ کم مصرف پیشنهاد برای تامین کمک های مالی از دولت کانادا یک “Hail Mary منتقل می کند.”

در روز سه شنبه, لامپ کم مصرف, کمیسر سفت Ambrosie نشان داد لیگ درخواست شد تا $150 میلیون از اتاوا با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. این پیشنهاد شامل $30 میلیون بلافاصله وجوه اضافی در صورت وجود یک نرم افزار تاریخ مبارزات و پتانسیل $120 میلیون بیشتر اگر لیگ بود مجبور به انصراف از کل 2020 فصل است.

اما پروفسور ریچارد قدرت احساس می کند این قطعا longshot که لامپ کم مصرف را دریافت کنید آنچه در آن درخواست شده است.

“در مورد فوتبال این است که یک تگرگ مری عبور و شما می دانید که چگونه اغلب تگرگ مری می گذرد کار,” او گفت:. “من می توانم درک کاوش در گزینه های مختلف اما آنچه واقعا به من زده شد مقدار پول آنها برای درخواست.

“در ذهن من $150 میلیون مسخره است. بدون هیچ گونه شفافیت ما هیچ ایده چه چیزی است که پول می تواند برای استفاده می شود. با فرض وجود دارد رفتن به طولانی برنامه چرا که آنها نیاز دارید که مقدار ؟ این سوال من می خواهم.”

یکی دیگر این است که آیا این پول را فقط به لیگ و تیم ها و یا همچنین می توان با بازیکنان اکثر آنان نمی شود پرداخت می شود و اگر هیچ بازی کرده است ، این لامپ کم مصرف را متعهد به پرداخت بازیکنان هر امضاء یا خاموش-فصل جوایز است که به علت بودند.

“این چیزی است که معلوم نیست بدون هیچ گونه شفافیت” قدرت گفت. “این است که لیگ اقدام به نمایندگی از تیم?

“این بخشی از یارانه دستمزد است که آنها می خواهم به حق درست مانند هر کارمند ؟ این همه معلوم نیست در این نقطه است.”

‘این یک جزوه’

این لامپ کم مصرف داده نشده است تا در مرحله یک 2020 فصل اما آن را به تعویق انداخته است شروع اردوگاه های آموزشی که برای باز کردن در ماه آینده. آن را نیز به عقب رانده ابتدای فصل به طور منظم — که از آغاز ژوئن 11 — به اوایل ماه ژوئیه در اولین.

اما با بسیاری از دولت های استانی گفت: پس شما هیچ رویدادهای ورزشی با جمعیت زیادی در این تابستان Ambrosie اعتراف کرد “هیچ تصمیم گیری ساخته شده اند اما اشاره ما به یک سپتامبر شروع و در اولین.”

Ambrosie نمی اصطلاح لامپ کم مصرف کمک های مالی درخواست به عنوان یک جزوه. او گفت: لیگ می خواستم به عنوان پاسخگو به مالیات دهندگان خواهد بود و بازپرداخت کانادایی “جامعه از طریق برنامه های توسعه گردشگری خاکستری جام ما کانال های دیجیتال. هر چیزی و همه چیز را به بازپرداخت دولت ما خواهد بود متمایل به.”

اما قدرت ندارد آن را خرید.

“این نیست که وام آن را یک جزوه,” او گفت:.

لیگ فوتبال کانادا کمیسر سفت Ambrosie می گوید لیگ و خاکستری جام هستند و بخش مهمی از فرهنگ کانادا. (تاد Korol/کانادا مطبوعات)

و با بسیاری از کانادایی ها کار نمی کند و مقدار زیادی از کسب و کار بسته قدرت را نمی بینم خیلی عمومی همدردی نه تنها لامپ کم مصرف اما هر طرفدار ورزش نهاد.

“هیچ کس از گرفتن غنی در لامپ کم مصرف, اما, هیچ کس از گرفتن غنی در هر نقطه در حال حاضر,” او گفت:. “من فکر نمی کنم رفتن وجود دارد به مراتب همدردی برای یک جزوه که نه تنها افراد بلکه دیگر ورزشی سازمان ورزش آماتور در سراسر کشور حتی در شکل بدتر. بیشتر بستگی حق و بدون یک فصل هیچ حق هیچ درآمد در آینده است.”

بخشی از کانادا پارچه ؟

قدرت می توانید از تجربه صحبت می کنند. در حال حاضر رئيس جمهور از بازی های کشورهای مشترک المنافع کانادا قدرت بود که قبلا مدیر راگبی کانادا و رئیس جمهور راگبی, Ontario. او گفت: راگبی انتاریو حق عضویت پایین نزدیک به 50 درصد در حالی که راگبی کانادا در برخورد با کمبود بين 20 تا 25 درصد است.

“کسانی که در حال بازدید,” او گفت:. “من انجام داده ام یک زن و شوهر از مصاحبه به تازگی در صنعت مهمان نوازی و… میله, رستوران ها, تئاتر, همه این چیزها در حال رفتن به نابود.

“آیا آنها فقط به عنوان مهم به کانادا پارچه؟”

در روز سه شنبه Ambrosie اشاره به CFL تاریخ غنی و معنی به کانادایی ها به عنوان دلایل خود را برای اطمینان از آن در دراز مدت آینده.

“من فکر می کنم که منطقی بحث” قدرت گفت. “اما این همان استدلال استراتفورد جشنواره را می توانید . . . وجود دارد بسیاری از نقاط دیگر کانادا پارچه که نمی خواست برای حمایت و فقط به عنوان وخیم مصنوعی.

“نگاهی به تمام چیزهایی که لغو شده اند و آنها نرفته اند به دولت گفت:” گوش ما باید جبران شود چرا که ما در حال رفتن به در حال حاضر است.”‘

و احساس قدرت دولت کانادا است مسائل بیشتری برای مقابله با از نظر مالی کمک یک لیگ حرفه ای فوتبال.

“من فکر می کنم این است که رفتن به ‘بله ما آن را شنیده ام و بود در پشت رایتر قرار داده است و نمی خواهد به یک اولویت در نظر من برای دولت در حال حاضر,” او گفت:. “این لامپ کم مصرف و من دوباره آن را می گویند یک لیگ که در حمایت از زندگی برای چندین سال.

“شما نمی شنیدن NBA عمده-لیگ بیس بال, NFL, درخواست برای جزوه. دیگر ورزش لیگ باید ذخایر . . . این لامپ کم مصرف نیست که در موقعیت و نشده است به دلیل آن شده است در حمایت از زندگی برای بسیاری از سال است.

“این یک لیگ حرفه ای آنها را به گزینه های دیگر. این ورزش در کانادا هستند که واقعا در وضعیتی وخیم در حال حاضر با عدم حق عضویت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>