اره برقی-دارای حق اعمال نژادپرستانه تقویت می شود توسط یک مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان دستیار نژاد تظاهرات رفت و برگشت ملت

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را برای سال باید تقویت نژادپرستانه پیام در توییتر در حالی که به طور همزمان رسیدن به سیاه و اسپانیایی رای دهندگان یک ناهنجار متعادل کننده عمل می کنند که در حال حاضر تاب هستهای میان نژادی در سراسر کشور-عدالت تظاهرات.

دو رقیب برخورد نیروهای شنبه در توییتر تغذیه از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور ارشد مرسدس Schlapp, زمانی که او افزایش یک صدای جیر جیر که در ستایش یک مرد در تگزاس در یک ویدئو ویروسی به او فریاد زد: n-word اختیار داشت و یک اره برقی به تعقیب دور ضد نژادپرستی تظاهرات ،

پس از سیاسی رسیده به او و مبارزات انتخاباتی, Schlapp سپس ترجمه حساب دیگری است که ارسال یک نسخه از فیلم که خاموش نژادپرستانه لکه دار کردن.

فراتر از مغلوب ساختن پیشی جستن دایره درونی جمهوریخواهان شده است زیر آتش بیش از نژادپرست های اجتماعی-رسانه های پست در تگزاس که در آن اره برقی حادثه اتفاق افتاد باعث نزاع در ایران محافل.

یک دوجین ایران county صندلی در دولت در حال بررسی صورت های نژادپرستانه رسانه های اجتماعی پست اظهار نظر در ناآرامی و شورش در سراسر کشور در واکنش به کشته شدن یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید توسط, سفید, مینه سوتا, افسر پلیس است. یک county صندلی کنار مارتین لوتر کینگ جونیور, نقل قول بعدی به یک تصویر از یک موز و دیگری اظهار داشت که “همه گیر کار نمی کند. شروع نژادی و جنگ.”

در برابر این پس زمینه Schlapp را retweet برجسته چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در عمل متناقض در جهان از آن خود ساخت. در یک طرف, Schlapp مطلوب ترویج یک مرد خارج می گردند ضد سیاه نژادپرستی و از سوی دیگر وی تاکید کرد: مردم به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن فقط سه روز قبل در یک کمپین آنلاین بحث و گفتگو در مسابقه. در آن محیط او حمله جو بایدن را دشوار-در-جنایت گذشته در حالی که eliding تهمت سابقه و فصاحت و بلاغت.

“جو بایدن پشتیبانی جرم حبس از سیاه و جوامع اسپانیایی زبان است و موفق به بلند آنها را از فقر” Schlapp گفت. “در تضاد کامل با رئیس جمهور تهمت تحویل داده شده است فرصت بی سابقه ای برای آمریکایی های سیاه و سفید.”

این پاسخ از Schlapp بخشی از یک دیرینه تمرین با مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را حامیان که گاهی اوقات استفاده از توییتر برای تقویت التهابی پیام هایی که در تقابل با کمپین درخواست های سیاه و دیگر اقلیت رای دهندگان. مغلوب ساختن پیشی جستن است که در مبارزه اتهام نژاد پرستی نداشت و در میان سیاه و سفید-رای دهندگان توسعه تلاش هنگامی که فلوید کشتن تغییر سیاسی پویایی است.

نه Schlapp و نه تهمت کمپین در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

شب قبل از Schlapp را بازتوییت از این ویدئو به 140,000 پیروان رئیس جمهور را بازتوییت کرد یک کلیپ از محافظه کار مفسر Glenn Beck و مصاحبه با یک محافظه کار سیاه, مفسر, Candace اونز که گرفته شده نقش سرب در هجوم فلوید.

“@RealCandaceO به افکار: ‘این واقعیت است که او برگزار شده است تا به عنوان یک شهید sickens من'” بک توییتی در روز چهارشنبه. مغلوب ساختن پیشی جستن افزایش پست جمعه با پاسخ.

مغلوب ساختن پیشی جستن است شخصا با انتقاد Floyd به نام دولت فدرال برای بررسی قتل او توسط پلیس مینیاپولیس و همچنین استفاده از خوراک توییتر خود به ستایش از هواداران که سیاه و سفید هستند.

اما پس از غارت فوران در میان برخی از تظاهرات بیش از فلوید را به قتل تهمت انتقاد قرار گرفته بود برای محکوم کردن “اراذل و اوباش” در توییتر نوشته است که هشدار داد: “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود,” یک عبارت ترسیم به تفکیک دوران میامی رئیس پلیس. توییتر پرچم توییت برای نقض قوانین خود را در برابر تحریک به خشونت. کاخ سفید پس از آن ارسال پیام گرفتن پرچم به عنوان به خوبی. مغلوب ساختن پیشی جستن بعدها ادعا کرد که او نمی دانست که در آن عبارت نشات گرفته است.

Retweeting مورد استفاده برای اشغال یک نوع از منطقه خاکستری در توییتر. عبارت “رسانهها هستند نه تایید” بود و سرود از کسانی که می خواستند به اصل ترجمه محتوا از حساب دیگر خود را برای انواع اهداف از علاقه ای به درگیر شدن در صادقانه بحث به deniability قابل قبول. اما توییتر رفتار تکامل یافته با قابلیت های جدید اجازه می دهد تا یک فرد برای اظهار نظر در مورد یک ترجمه از طریق پست “نقل قول tweeting.” در حال حاضر زمانی که کمپین کارکنان پاسخ پیام آنها به طور کلی از دست دادن توانایی معتبر استدلال می کنند که آنها را تقویت و پخش یک پیام است که هم راستا با ديدگاه ها.

بحث با مغلوب ساختن پیشی جستن رسید و دوباره در مارس زمانی که رئیس جمهور بود برای انتقاد retweeting یک پیام است که گفت: “آتش Fauci,” مربوط به یکی از برترین مشاوران در coronavirus بیماری همه گیر.

قبل از اینکه او رئیس جمهور شد تهمت آمد زیر آتش برای طیف گسترده ای از فعالیت توییتر — از ترویج نادرست “birther” توطئه در مورد رئیس جمهور باراک اوباما به retweeting نادرست پیام در مورد “سیاه” جرم و جنایت است. سال بعد او در توئیتر خود نوشت یک تصویر از یک ستاره داوود در یک زمینه است که بسیاری به عنوان ضد سامی. دومی توییت حذف شده است.

پسر رئيس جمهور و اسم سال گذشته مورد سوال مسابقه بهداشت ، کامالا هریس (D., کالیفرنیا.) یک نامزد ریاست جمهوری در این زمان که در حال حاضر در جو بایدن در حال اجرا-mate کوتاه. او را حذف توییت پس از اعتراض.

در Schlapp مورد او را بازتوییت کرد به نقل از یک صدای جیر جیر از ویروسی تصویری که مشاهده شده است در حدود 7.5 میلیون بار در توییتر که از بعد از ظهر شنبه. ویدیو سرچشمه در McAllen, وابسته به تکزاس, که در آن تظاهرکنندگان جمع شده بودند در مرکز شهر تنها برای مواجه شود توسط یک مرد با یک اره برقی است که او revved آنها را به عنوان آنها فرار کرد.

“رفتن به خانه!” yells این مرد دستگیر شد و جمعه. “اجازه ندهید که کسانی که f—— n—— خارج وجود دارد شما احمق!”

این مرد با استفاده از کلمات نژادپرستانه و خشونت آمیز تهدید شد صریحا محکوم در رسانه های اجتماعی با برخی از sarcastically با اشاره به فرقه کلاسیک “تگزاس کشتار با اره برقی” فیلم است. نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن از حساب تگزاس هر چند مورد تحسین قرار گرفته ضارب در توییتر و گفت که او “یک مکزیکی صاحب کسب و کار.” یکی دیگر از نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن حساب نام لاتین Townhall, approvingly نقل قول-توییتی پست جمعه شب و با خوشحالی گفت: “این که چگونه به آن را انجام دهد.”

ساعت بعد, Schlapp را بازتوییت کرد پست. Schlapp است که به برجسته رئیس محافظه کار آمریکا و اتحادیه است که میزبان محبوب CPAC کنفرانس و سپس ترجمه آن را از حساب دیگری که سانسور آپارتاید به نظر اما نوشت: معترضان گفته بود: “f— پلیس.” هیچ شواهدی وجود ندارد تظاهرکنندگان گفت که.

مرد در تگزاس شناسایی کرده اند که دانیل پنا توسط مطبوعات محلی در معرض کمی-موضوع مورد بحث در میان Latinos: ضد سیاه نژادپرستی. این McAllen اداره پلیس در روز شنبه را تایید کرد پنا قومیت را به عنوان “سیاه و سفید/هیسپانیک.”

موضوع ضد سیاه احساسات در میان Latinos ظاهر به عنوان یک مسئله در Schlapp اصلی شهر میامی که در آن دموکرات ها و ترقی خواهان مضطرب که برای حمایت از تظاهرات بیش از فلوید شده اند زیر نشان داده شده توسط اسپانیایی ها در جامعه است.

ژوئن Peñalosa, مدیر اجرایی, فلوریدا, حزب دموکرات گفت: سازمان در تلاش است تا به موضوع نژاد پرستی در میان اسپانیایی ها در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است کمک به سوخت آن است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژی مبارزات انتخاباتی بوده است را به نفع خود از طریق بخش. اما مرسدس بنز’ جیر نشان می دهد آنها در حال مصرف آن را به سطح بعدی” گفت: Peñalosa.

“در حالی که بسیاری از ما داشتن صادقانه بحث در مورد چگونه به افشای نژادپرستی و از بین بردن آن — مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین منتقل شده فراتر از خود 2016 سوت سگ و منفعل گره به حاشیه نژادپرستانه گروه,” او گفت:. “در حال حاضر آنها در حال دادن به نژادپرستان یک پلت فرم retweeting آنها و به طور فعال به تقویت پیام خود را. این باعث می شود پوست من خزیدن.”

لورا Barrón-López کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>