چالش به زندان سوزن ارز برنامه خود را به روز در دادگاه

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

کانادا HIV/AIDS شبکه های حقوقی را در دادگاه صبح روز جمعه بیش از یک زندان سوزن ارز برنامه آن را می گوید “اساسا ناقص” و نقض زندانیان’ منشور حقوق.

شبکه پیوست سابق اهل بیت استیون سایمونز و دیگر سازمان های حمایتی است که تحت پیگرد دولت فدرال در تلاش برای اطمینان حاصل شود همه پشت میله های زندان دسترسی به محرمانه و امن سوزن برنامه.

ادامه مطلب: فدرال شروع به زندان سوزن-تبادل برنامه برای جلوگیری از گسترش بیماری

بدون که دسترسی به آنها می گویند زندانیان ادامه خواهد داد به صورت قابل توجهی خطر ابتلا به اچ آی وی و هپاتیت C.

“هر کس که صحبت کردم به فعلی و سابق زندانیان می خواهند برای حفظ و حفاظت از این برنامه به دلیل آن را یک راه برای محافظت از سلامت خود می گوید:” ساندرا Ka Hon چو مدیر تحقیقات و با حمایت شبکه.

و در حالی که مردم از دست دادن برخی از حقوق در زمانی که آنها قرار داده و در زندان آنها را نمی دهد تا حق خود را به بهداشت و درمان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

هنوز شبکه چهره یک نبرد سخت قانع کننده اتحادیه تادیبی کانادا افسران که باقی می ماند به شدت مخالف برنامه است.

“آن را معرفی سوزن به سلول ها و افزایش خطر ابتلا به اصلاحات افسران انجام جستجوهای می گوید:” جف Wilkins, اتحادیه ملی رئیس جمهور.

“آن را افزایش می دهد خطر ابتلا به تهدیدات بالقوه از (با استفاده از) سوزن به عنوان یک سلاح است.”

پرینت این

یک سخنگوی اداره خدمات تادیبی کانادا (CSC) می گوید وجود داشته است صفر ایمنی و حوادث در نه زندان که در حال حاضر در زندان سوزن ارز برنامه.

مشاهده link”

فائزه می گوید: اتحادیه ترجیح می دهند CSC تمرکز بر گسترش اقدامات کاهش آسیب های دیگر مانند مصرف ایمن سایت.

در ماه ژوئن گذشته CSC باز برای اولین بار در زندان پیشگیری از مصرف بیش از حد سایت در کشور در Drumheller موسسه در آلبرتا. در آن زمان ویلکینز گفت: اخبار جهانی که “منابع باید به نگهداری مواد مخدر در خارج از زندان است.” در حال حاضر او می گوید: پیشگیری سایت بهتر است به سوزن ارز برنامه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سپاه پاسداران در ورکورته زندان نگه داشتن اطلاعات دستک

سپاه پاسداران در ورکورته زندان نگه داشتن اطلاعات دستک

زندانیان استفاده کرده اند Drumheller سایت بیش از 700 بار پس از آن باز می شود و شده اند وجود دارد صفر استعمال بیش از حد رانده می گوید: در حالی که مصرف بیش از حد ادامه در نه موسسات فدرال که در حال حاضر سوزن ارز برنامه.

“این واقعیت که ما به دنبال در این است که امن ترین و مناسب گزینه,” او می گوید. “ما امن ترین و مناسب گزینه ای است که مصرف بیش از حد پیشگیری site.”

اما راه سوزن ارز برنامه در حال حاضر راه اندازی آن را می سازد به طوری که “زندانیان اعتماد نیست و آن” در هر یک از شبکه های حقوقی بیانیه.

“استفاده از مواد مخدر در زندان بسیار ننگ” چو می گوید. “این جریمه بیش از حد به طوری که خواست به عنوان کسی که با استفاده از مواد مخدر و پیامدهای خود حکم خود را و هر گونه دسترسی شما به برنامه نویسی است.”

اینها مسائل از تادیبی محقق مطرح شده در ماه گذشته در گزارش سالانه خود. محققان بررسی زندانیان و 30 درصد از زنان و 21 درصد از مردان زندانی گزارش شده یک عمر از تزریق مواد مخدر استفاده کنید. در میان مردان تعدادی که گزارش داشتن HIV و هپاتيت C بود “به طور قابل توجهی بالا است.”

ادامه مطلب: الیوت و مشروبات الکلی و خواسته خود را افسر آزادی مشروط برای کمک به. او فرستاده او را به زندان

ایده پشت سوزن ارز برنامه که برای اولین بار راه اندازی شد در دو نهاد نزدیک به دو سال پیش بود که برای کمک به کاهش گسترش آن نوع از بیماری های عفونی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

و هنوز تادیبی محقق را گزارش می گوید: “عناصر برنامه به نظر می رسد گیج کننده و یا حتی متناقض است.” برای مثال حتی اگر انتخاب زندانیان دریافت کیت با خیال راحت inject آنها باید ثبت سند گفت که آنها درک کنند که آنها هنوز هم چهره نظم و انضباط و اگر گرفتار با مواد مخدر برای آنها که با استفاده از این کیت با خیال راحت inject.

مشاهده link”

بعلاوه این گزارش اشاره می کند که پایین بودن سطح مشارکت را می توان به این واقعیت است که در این برنامه راه اندازی در ماه ژوئن سال 2018 یک زندانی مشارکت در نظر گرفته شد “مربوط به آزادی تصمیم گیری” توسط هیئت مدیره آزادی مشروط.

در نهایت سایمونز سابق زندانی در این مرکز از طرح دعوی در دادگاه می گوید این است که در مورد سلامت. او می گوید که او تا به حال هرگز هر گونه مسائل با مواد مخدر تا زمانی که او بود “پشت میله های زندان و قادر به رهایی از درد است.” او مبتلا به هپاتیت C در حالی که در زندان است.

“من شوکه شدم وقتی دیدم مردم تزریق خود را با نا امن استفاده موقت سوزن. آنها از جوش استفاده می شود سوزن با جعبه و آزادانه به اشتراک گذاری با دیگر زندانیان” سیمونز به نقل از, در یک نسخه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: هارپر سخت بود در جرم ترودو وعده داده شده از یک روش جدید — او ارائه کنید ؟

چو می گوید برخی از این اتحادیه نگرانی در مورد ایمنی هستند ریاکارانه از زندانیان در حال حاضر دسترسی به سوزن برای Epi-قلم و دیابت است. هیچ کس را مستند کرده است هر نمونه ای از آن استفاده می شود به عنوان سلاح او می گوید:.

یک سخنگوی CSC می گوید: “وجود دارد موثر پروتکل در محل با خیال راحت به مدیریت” تزریق انسولین و Epi-قلم.

سوزن انسولین و Epi-قلم نیست همان رانده می گوید چرا که آنها با استفاده از یک نوع متفاوت از سرنگ بنابراین “آن را بسیار دشوار است برای جری ریگ و هنگامی که شما با استفاده از سوزن آن می رود پشت در است.”

اما در انتشار سایمونز گفت که او فکر می کند “که فقط انگ در برابر افرادی که استفاده از مواد مخدر.

“زندانیان دسترسی به چاقو و قیچی و تیغ چکش پیچ گوشتی. خطر واقعی این است که استفاده موقت سکوهای و سوزن که مشترک بین بسیاری از مردم و پنهان از چشم.”

پرینت این

یک سخنگوی CSC کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد جزئیات این چالش قانونی آن هنوز هم قبل از دادگاه. او گفت: در حال حاضر سرعت, سوزن ارز برنامه خواهد بود به طور کامل اجرا شده توسط 2021.

جمعه, Ontario برتر دیوان عدالت شنوایی است که در تورنتو برگزار شد.

ادامه مطلب: چگونه ترور درگذشت — چرا زندان ارائه می دهد یک “فرصت طلایی” برای کمک به حل بحران مواد مخدر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>