تنش بین شارلوت را کلاغ دشمنان و دوستداران حباب بیش از این زمستان با تعدادی از پرندگان که جای شب بسر بردن در هزار نفر در هزار نفر در P. E. I. سرمایه – شات با گلوله اسلحه.

اما در طول دهه گذشته وجود دارد نیز گسترده ای در آغوش پر ساکنان به عنوان یک فرهنگی نقطه از غرور و افتخار برای این شهر طراحی قوی در سوئیس به تلاش به ساقه آنها را.

شارلوت تاون وب سایت یادداشت “رابطه عشق و نفرت” بین Charlottetonians و بالدار همتایان آن در شهرستان می گوید: باید به جای شب بسر بردن در ویکتوریا پارک و برایتون محلات در طول زمستان برای بیش از 100 سال است.

“من را دیده اند 3,000 کلاغ ها در غروب آفتاب روز آرامش شب پاییز در یکی سیاه و سکوت جریان لرزش pinions به این مورد علاقه محل استراحت” می خواند گزیده ای از “پرندگان جزیره پرنس ادوارد: عادات خود را و ویژگی های” برای اولین بار منتشر شده در سال 1891.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: وجود 3 میلیارد دلار کمتر از پرندگان وحشی از در سال 1970 مطالعه نشان می دهد

یک قرن بعد از آن هنوز هم یک نگاه آشنا در چرلتتون.

“شارلوت تاون در هنگام غروب در حال حاضر آن را گاهی اوقات به نظر می رسد مانند یک فیلم ترسناک” گفت: هنرمند Becka Viau توصیف یک صحنه او به خوبی آگاه پس از چند دهه زندگی در این شهر است.

در حالی که برخی از مردم عاشق تیره-پر پرندگان دیگران در نظر آنها یک مزاحم به دلیل خود را با صدای بلند cawing و مدفوع آنها شناخته شده است به رها کردن بر روی وسایل نقلیه پارک شده.

شکایت بیش از این پرندگان باید به تب زمین قبل از. شارلوت تاون تلاش ناموفق خلبان پروژه بیش از یک دهه پیش که درگیر استفاده از استفاده از noisemakers به فشار پرندگان به مهاجرت در جایی دیگر.

از آن پس این شهر تصمیم گرفته است که در آن می توانید انجام دهید.

“شهر تعیین می شود چند سال پیش وجود دارد که شناخته شده و موفق ‘حل’ به roosting کلاغ و به عنوان یک نتیجه این شهرستان است (و) به دنبال هر بیشتر اقدام” Coun. تری مک لود صندلی در این شهر از محیط زیست و توسعه پایدار کمیته گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

هنوز مخالفت با پرندگان در آمد قوی در این سال با برخی از مردم شکایت رسمی به نمایندگان و یا حتی تبدیل به خشونت است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

چند عقاب طاس به طور تصادفی مسموم در جزیره ونکوور

چند عقاب طاس به طور تصادفی مسموم در جزیره ونکوور

دامپزشک حیات وحش دکتر لارا Cusack اقیانوس اطلس کالج دامپزشکی گفت: سه کلاغ شات با گلوله آورده بودند برای درمان بیش از یک دوره از حدود پنج هفته آغاز ماه ژانویه.

او گفت: این پرندگان تا به حال شده است در برخورد با آسیب های برای برخی از زمان قبل از اینکه در آورده و از آنها رنج می برد و قبل از مرگ خود.

که اخبار جلب حامیان برای کوچک “رالی برای گاوها” در آخر هفته گذشته با حدود 15 نفر راهپیمایی به تقاضای پرندگان بود سمت چپ به تنهایی.

Viau تاسیس در حال حاضر سالانه مارس از کلاغ حدود یک دهه پیش در طی یک دوره مشابه contentiousness.

تابستان گذشته این مراسم با حضور حدود 1000 نفر از افرادی که تماشا به عنوان cawing راهپیمایان لباس پوشیدن و به عنوان کلاغ در زمان بیش خیابان. رژه اجرا می شود از مرکز شهر شارلوت تاون به ویکتوریا پارک در غروب, وقتی کلاغ ها پرواز سربار به عنوان بخشی از خود را روزانه مهاجرت.

Viau گفت: این رویداد زده تعادل مورد نظر از بحث در مورد کلاغ’ محل در جامعه با هل دادن در برابر منفی بدون اینکه بیش از حد مقابله.

“ما نمی اخلال به اندازه کافی به مردم را دیوانه و به ما بگویید که برای جلوگیری از انجام آن, از آنجا که ما در حال در ما 10 سال” او گفت:.

ادامه مطلب: میلیون ها نفر از songbirds ‘فضای’ به مرگ در هر سال در طول فصل برداشت زیتون

Viau گفت: این رژه که در حال حاضر تساوی گردشگران از سراسر کشور به نظر می رسد که القا غرور در مردم نسبت به این شهر معروف و بزرگ قتل کلاغ با جشن هوشمند پرندگان که محل خانه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این کمک می کند تا برای تحریک بحث در جامعه در مورد چگونه کلاغ ها بخشی از فرهنگ ما,” او گفت:, و اشاره کرد که مردم به تن ماه مارس کلاغ لباس در طول هفتۀ گذشته.

“آن را ایجاد نوعی از عشق برای پرندگان.”

پرینت این

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید مارس 14 سال 2020 است.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im