کودکان بنیاد Guelph گسترش مواد غذایی تازه برای کودکان و نوجوانان برنامه

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

کودکان بنیاد Guelph می گوید آن است که گسترش آن از مواد غذایی تازه برای کودکان و نوجوانان برنامه با امید ارائه مواد غذایی به 200 دانش آموز در هر هفته در میان coronavirus بیماری همه گیر.

این برنامه راه اندازی شد در ماه مارس و تحویل پنج سبد غذایی هر هفته به خانواده های محلی با کمک بازار تازه در مرکز شهر گوئلف.

ادامه مطلب: Coronavirus: دانشگاه گوئلف آماده سازی وعده های غذایی برای ساکنان آسیب پذیر

کودکان بنیاد گفت: آنها در حال حاضر آماده برای راه اندازی مرحله بعدی پس از همکاری با سازمان های مختلف در این شهرستان و همچنین Wellington و Dufferin شهرستانهای استان است.

200 تحویل خواهد شد و علاوه بر سبد غذایی ارائه شده توسط بازار, تازه, کودکان بنیاد گفت.

“تعطیلی مدارس تا به حال یک اثر قابل توجهی بر روی کودکان و جوانان که با تکیه بر دانش آموز ما برنامه تغذیه برای تحقق برخی از نیازهای تغذیه ای روزانه” گفت: آنیتا Macfarlane, مدیر برنامه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او گفت: آنها را در بر داشت یک راه برای انطباق و ادامه ارائه پشتیبانی برای دانش آموزان گرسنه با همکاری با سازمان هایی مانند امید, خانه, دانه, Food4Kids گوئلف و همچنین به عنوان محلی مدرسه تخته و بانک های مواد غذایی.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

داوطلبان در حال بسته بندی مواد غذایی در دو محل: امیدواریم خانه در گوئلف و مرکزی کلیسای پنطیکاستی در الورا و توزیع مواد غذایی در حالی که زیر بدون تماس با پروتکل های.

قوی تر با هم: آلیسیا کارا انجام ‘youve Got a Friend in Me’ برای کمک به جمع آوری کمک مالی برای بانک های مواد غذایی کانادا

قوی تر با هم: آلیسیا کارا انجام ‘youve Got a Friend in Me’ برای کمک به جمع آوری کمک مالی برای بانک های مواد غذایی کانادا

کودکان مدیر عامل بنیاد اما راجرز گفت: هدف این است که برای آوردن “مواد غذایی سالم به ذهن گرسنه” به عنوان برخی از خانواده ها در صورت مشکلات مالی با توجه به همه گیر.

“ما می دانیم که یکی از اولین اولویت ها است که با داشتن مواد غذایی روی میز” او گفت:. “ما امیدواریم که حمایت از مواد غذایی تازه برای کودکان و نوجوانان نه تنها کاهش برخی از سویه است که آنها احساس خواهد شد اما همچنین نشان می دهد آنها چقدر جامعه در مورد مراقبت از آنها و فرزندان خود را.”

ادامه مطلب: Guelph موزه ها درخواست از ساکنان برای coronavirus-آیتم های مرتبط

این بنیاد همچنین همکاری با Freshii Guelph به جمع آوری میان وعده سالم بسته نرم افزاری همراه با Fraberts مواد غذایی تازه و FreshCo فرگوس که در حال تهیه غذا در نرخ تخفیف.

اطلاعات بیشتر در مورد اهدا و یا درخواست خود را به مواد غذایی تازه برای بچه ها برنامه را می توان در کودکان, وب سایت بنیاد.

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>