دلار هنگ کنگ—جدید کروناویروس گسترش یافته است که بهت و حیرت سراسر جهان در طول چند هفته گذشته در حال حاضر به کشته شدن بیشتر مردم در چین از شیوع بیماری سارس از 2002-2003. چین را به کمیسیون بهداشت گزارش روز یکشنبه که وجود دارد 361 مرگ و میر در سراسر کشور. در طول سارس شیوع 349 نفر را در سرزمین اصلی چین و 774 در مجموع در سراسر جهان است. چینی بازارهای سهام عمده در زمان بازدید در روز دوشنبه و کل ملت احساس رو به رشد آن انزوا.

در عین حال در ماه دسامبر گذشته—قبل از مردم در سراسر چین در حال سقوط بودند بیمار مبتلا به ذات الریه علائم مانند قبل از مردم در سراسر جهان رشد احساس خطر در مورد یک بیماری جهش از دستگیر حیوانات وحشی به انسان خریداران در انبوه چینی بازار مواد غذایی و قبل از coronavirus رسیده سواحل جدید پس از انجام بر روی هواپیما توسط انسان میزبان مجبور سازمان بهداشت جهانی اعلام یک اورژانس جهانی—هشت نفر مورد بحث چگونه چندین نفر در ووهان شد تجربه شدید سریع خرابی در سیستم تنفسی.

آنها بخشی از یک مدرسه پزشکی آموختگان گروه در WeChat های شبکه های اجتماعی محبوب در چین است و آنها نگران بودند که آمريکا سندرم حاد تنفسی شد و برگشت.

آن را طولانی نیست قبل از بازداشت آنها. این مقامات گفتند این هشت پزشکان و تکنسین پزشکی شد “misinforming” عمومی که وجود دارد هیچ سارس است که این اطلاعات به وضوح اشتباه است و هر کس در این شهرستان باید آرام باقی می ماند. در اولین روز از سال 2020 ووهان پلیس گفت که آنها تا به حال “گرفته شده اقدامات قانونی” در برابر هشت افرادی که تا به حال “گسترش شایعه است.”

پس از آن فوق العاده گسترش این ویروس تا ایجاد ترک حتی در داخل به طور معمول جبهه متحد حزب کمونیست چین. “این ممکن است خوش شانس بوده که اگر مردم بر این باور بودند به ‘شایعه’ و شروع به پوشیدن ماسک انجام مایع اقدامات و جلوگیری از حیوانات وحشی در بازار” یک قاضی از چین عالی مردم دادگاه نوشت آنلاین تاریخ و زمان آخرین یکشنبه.

Li Wenliang یک پزشک که در میان این هشت نفر که سعی کردم به صدای زنگ قبل از coronavirus آلوده بسیاری از هزاران نفر کشته و صدها نفر تشخیص داده شده است به عنوان کسی که مبتلا به کروناویروس است و در بیمارستان تحت درمان.

همانطور که از 5:00 p. m. روز دوشنبه رسمی شمارش از coronavirus آسیب اجرا می شود در بیش از 17,000 تایید عفونت بیش از 21,000 در زیر مشاهده 361 مرده است. اما تعداد واقعی باید مراتب بالاتر احتمالا توسط یک قدر قابل توجهی با توجه به برآوردهای توسط پزشکان در چین و کارشناسان بیماری های عفونی در سراسر جهان است.

مقامات هنوز هم به طور فعال در سانسور رسانه های اجتماعی پست ها و اخبار مقالات که به سوال پاسخ دولت به وقوع. یکی از شهروندان نیش Bin آپلود فیلم از اجساد در یک ون و یک بیمارستان در ووهان شد و سپس دنبال کردن و به زندان برده شد. لپ تاپ خود مصادره شد و او تا به حال به پدال به مدت سه ساعت بر روی یک دوچرخه به خانه پس از او سوال شد هشدار داد و منتشر شد. او coronavirus تصویری ویروسی رفت.

دولت چین مشتاق به پروژه تصویر که همه چیز تحت کنترل است. پکن را به عقب رانده پست-سال نو چینی باز کردن بازارهای مالی با چند روز و بازگشت معامله گران به پست های خود را در صبح روز دوشنبه. شاخص ترکیبی شانگهای و شنزن کامپوزیت شاخص به سرعت کاهش یافته و 8.7 درصد و 8.6 درصد بود. توسط زمان ناهار بیش از 2600 سهام بود. ی تنظیم کننده-اعمال قطع پس از از دست دادن 10 درصد در ارزش. در بسته شدن بازار در 3:00 بعد از ظهر, شاخص قادر به بازیابی از خود nosedives.

این بدترین حادثه ترافیکی در چین بازار از سهام حباب پشت سر هم در سال 2015 و آن را دشوار است برای دیدن چرا. مدارس بسته شده اند به طور نامحدود. پروازها شده است پایه و مسافرت داخلی محدود شده است و یا حتی متوقف شده است. ساختمان های اداری و رستوران ها و مراکز خالی هستند. توابع عمومی لغو شده است. اکثریت کارگران یقه سفید در سراسر کشور در حال راه دور. این کشور به نظر می رسد یک شبکه از شهر ارواح با بلوار گسترده و برج های شیشه ای. همراه با ادامه آنفولانزای خوکی و شیوع آنفولانزای مرغی در جنوب ووهان coronavirus است که ضربه زدن به اقتصاد چین در بسیاری از جبهه ها.

شاید قابل توجه ترین توسعه در چین است چگونه مرزهای شد ملموس است. شهرها و شهرستانها از نظر فیزیکی مسدود کردن از یکدیگر و گاهی با مقامات محلی ارسال شده در جاده ها برای جلوگیری از هر کسی به جز کمک های اضطراری پرسنل از طریق عبور. زوج های ازدواج کرده که تگرگ از نقاط مختلف کشور از هم جدا شده اند اگر آنها تصمیم به سفر بیش از سال جدید قمری; به عنوان آنها به خانه بازگشت و پس از استراحت مقامات محلی در برخی از نقاط محروم یک مرد متاهل, هر کس است یک “outlander” از ورود به محدوده شهر است.

Coronavirus است جدا چین از بقیه جهان ، بسیاری از کشورها را به اعمال محدودیت های مسافرتی در اتباع چینی و یا حتی ممنوع بازدید کنندگان که اخیرا در سرزمین اصلی چین است. در هنگ کنگ پزشکی کارگران که پیوست تازه تشکیل اتحادیه رای به شروع یک اعتصاب در روز دوشنبه به فشار مقامات به آب بندی مرز با سرزمین اصلی چین است. درگیری های شکسته در سایت های که در آن دولت اقدام به راه اندازی توده امکانات قرنطینه در هنگ کنگ است.

در ووهان یکی از دو سرعت-ساخت بیمارستان شروع به جذب بیماران در روز دوشنبه. آن زمان 10 روز به ساخت 1,000 تخت و کارکنان 1,400 نظامی پزشکان که در حال مدیریت این علائم از کسانی که خود را تحت مراقبت است. ارسال شده ها خوش آمدید, اما زندگی مردم در هوبئی استان که در ووهان است و این سرمایه باید شک و تردید در مورد چگونه موثر این امکانات خواهد بود. وجود یک کمبود شدید تست کیت و افراد بیمار هنوز در حال تبدیل شده به دور از بیمارستان. آن است که مشترک برای بیماران سرگردان بین چندین اتاق های اورژانس قبل از دادن تا به سر خانه و سخت آن را.

این شیوع داده است معنای جدید به خوبی پوشیده ضرب المثل: وقتی چین عطسه جهان جلب سرد است. مردم به خاطر عدم شفافیت زمانی که سارس میزد چین حتی اگر به کسی که در ستایش پکن بارها و بارها برای بهبود عملکرد آن در این زمان در اطراف. اما که ممکن است به اندازه کافی. در حال حاضر هر کشوری در جهان در تلاش است برای جلوگیری از این بیماری همه گیر از خیره کننده خود را در سواحل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de