چین نمی تواند به مقابله به مثل در برابر کانادا برای Meng Wanzhou تصمیم کارشناسان می گویند

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

دوشنبه حقوقی شکست در Huawei اجرایی Meng Wanzhou را استرداد نبرد درو تیز محکومیت از هر دو Huawei و سفارت چین در اتاوا که یک بار دیگر به نام کانادا برای آزادی او.

اما با وجود تلخ شکاف سیاسی بین دو کشور کارشناسان می گویند چین اقدامات تلافی جویانه بر دادگاه حاکم خواهد شد به احتمال زیاد بسیار بیشتر از آن بیانیه — عمدتا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در حال حاضر قرار دادن چین در موضع دفاعی است.

دادگاه عالی بریتیش کلمبیا را رد کرد Meng استدلال است که پرونده او نمی دیدار با استاندارد “دو جنایت” که در آن به اتهام تقلب او را رو در ایالات متحده نیز می تواند به عنوان یک جرم و جنایت در کانادا.

ادامه مطلب: Meng Wanzhou از دست می دهد کلید دادگاه مبارزه باید اقامت در B. C. برای مبارزه با تروریسم

این تصمیم به معنی Meng در ادامه به صورت امکان استرداد به ایالات متحده جایی که او را متهم به دروغ گفتن به یک بانک برای نقض تحریم ها علیه ایران, که او و چینی غول ارتباطات از راه دور را تکذیب کرد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در حالی که در کانادا ساخته شده است در وسط اختلاف بین این کشورها — و مواجه سهم خود را از مقاومت از پکن که پویا ممکن است شروع به نوبه خود به سمت کانادا به نفع.

Huawei اجرایی از دست می دهد اول دادگاه نبرد در برابر استرداد به آمریکا

Huawei اجرایی از دست می دهد اول دادگاه نبرد در برابر استرداد به آمریکا

“پکن بسیاری از چیزهایی که در ذهن خود در حال حاضر من فکر نمی کنم اجبار یا فشار در کانادا است که در واقع بالای ذهن دیگر” گفت: Lynette Ong استادیار در دانشگاه تورنتو است که یک متخصص در چین و امور خارجه.

“شش ماه پیش در کانادا در مبارزه با چین یک بر یک و در آنجا بود هیچ راه ما می تواند آنها را به مبارزه یک در یک. آنها بیش از حد قدرتمند است.

“اما بیش از چند ماه گذشته با این بیماری همه گیر شده جهانی واکنش در برابر چین است. و اگر اتاوا در مورد آن هوشمند آنها باید سوار که موج.”

ادامه مطلب: Huawei CFO Meng Wanzhou از دست یک کلید مبارزه در استرداد مورد. چه اتفاقی می افتد ؟

بیش از 100 کشور از جمله کانادا حمایت مستقل تحقیق در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. اگر چه این قطعنامه نمی کند و تنها از چین نیز امضا در استرالیا منجر شده است خواستار پکن اولیه دست زدن به شیوع بیماری بررسی شود.

Paul Evans, یک استاد در دانشگاه بریتیش کلمبیا و متخصص در امور جهانی موافق است که چین به سادگی به اندازه کافی سرمایه در صحنه جهانی به بیشتر میگیرد کانادا که باقی می ماند یک کلید شریک تجاری با وجود برخی تحریم های بین این دو است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

گوش دادن: چرا سرنوشت ‘دو Michaels’ نامشخص است

مشاهده link ”

ادامه مطلب: پکن تقبیح تصمیم گیری در Meng Wanzhou حکم گسترش چین-کانادا تقسیم

“حتی به عنوان قهر به عنوان مقامات چینی ممکن است (در مورد Meng تصمیم گیری) … من فکر می کنم وجود دارد به اندازه کافی منفی دیگر مسائل در این رابطه در حال حاضر که فشار اضافی چیزی است که چین می خواهد فشار در این نقطه,” او گفت:.

“وجود خواهد داشت و شاید یک کولر, واقعی در چین (که متوجه خواهد شد) که این رفتن نیست برای پیشبرد علت خود.”

قاضی قوانین Meng را به آمریکا استرداد مورد باید اقدام

قاضی قوانین Meng را به آمریکا استرداد مورد باید اقدام

فراتر از همه گیر Evans همچنین با اشاره به رشد اعتراض بیش از پیشنهاد چین امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ به عنوان یکی دیگر از ضربه به پکن بین المللی ایستاده است. این قانون که بسیاری از ترس خواهد نوار هنگ کنگ از آن خودمختاری دموکراتیک ” بیشتر soured روابط با آمریکا است که همچنین بیس بال بیش از تجارت است.

کانادا و انگلستان و دیگر کشورهای غربی پیوست و ایالات متحده آمریکا در محکوم کردن این لایحه است.

سرنوشت ‘دو Michaels’ نامشخص

با وجود چین dimming قد در صحنه جهانی Ong و ایوانز می گویند رابطه با کانادا در حالی که لزوما بدتر خواهد شد بهتر در هر زمان به زودی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

قرار می دهد که انتشار مایکل Kovrig و مایکل Spavor که بازداشت شدند توسط چین در “سوء ظن” آنها تهدید کرده بود این کشور به امنیت ملی تنها نه روز پس از Meng دستگیری در دسامبر سال 2018 به سوال.

ادامه مطلب: چین اروپا و آمریکا مستمر آسیب به روابط با کانادا مگر اینکه Meng Wanzhou منتشر شد

“دو ساله” برگزار شده است در سلول انفرادی و بدون دسترسی به وکیل تا کنون پس اگر چه آنها هنوز به طور رسمی متهم به جرم و جنایت.

Ong می گوید که به احتمال زیاد تغییر نمی با وجود این پیچ و تاب و های جدید در Meng است.

“اگر من پکن, من که نیست چون که در بین گزینه های خود را, آن را بین خود تراشه چانه زنی” او گفت:. “این می تواند کشیدن برای مدتی. آیا نتایج مطلوب یا نامطلوب ما هنوز نمی دانیم.”

ایوانز است که کمتر خوش بینانه است.

چین می بیند کانادا به عنوان جزئی کشور آن را می توانید در اطراف فشار: سفیر سابق

چین می بیند کانادا به عنوان جزئی کشور آن را می توانید در اطراف فشار: سفیر سابق

“من می توانم با اطمینان می گویند که این یک به علاوه از نظر وضعیت برای ما دو Michaels,” او گفت:.

“این چیزی است که ما فقط در حال رفتن به مجبور به مقابله و فشار به عنوان سخت و به طور موثر به عنوان ما می توانیم برای آزادی.”

وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین گفت: پس از استقلال در تصمیم گیری است که دولت فدرال اولویت باقی مانده تامین آزادی فوری Kovrig و Spavor همراه با کانادایی ها مانند رابرت سچللنبرگ که در معرض مجازات اعدام در چین است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: در اینجا وقایع کلیدی در Meng Wanzhou را استرداد مورد

ایوانز می گوید اتاوا باید آماده به چهره بیشتر مقاومت مواجه و تاخیر از چین در آن دعوا هم اکنون که دادگاه رسیدگی Meng — پکن — یک ضربه جدی.

“من فکر می کنم بسیاری امیدوار بود در کانادا که این می تواند یک راه سریع از وحشتناک دام است که ما گرفتار شده در توسط آمریکا درخواست (برای Meng بازداشت و استرداد) و ما امیدواریم که ما می تواند حرکت گام به گام به یک فضای مثبت” او گفت:.

“این است و نه بهبود جو است.”

— با فایل های از دیوید لائوس sadie wickwar و کانادا مطبوعات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>