چین می تواند نگه داشتن تابعیت دوگانه کانادایی از ترک هنگ کنگ در اعتراض: وکیل

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

یک حقوقی کانادا فعال است هشدار دولت فدرال به اعطای پناهندگی به فعالان دموکراسی در هنگ کنگ و گسترش راه حل برای کسانی که با لینک کلیک کنید برای کانادا قبل از, چین آنها را مانع از ترک.

هشدار آمد دوشنبه از Avvy رفتن مدیر چینی و آسیای جنوب شرقی حقوقی درمانگاه است که در حال حاضر کمک به ارمغان بیاورد هنگ کنگ معترضان به کانادا.

وجود دارد 300,000 کانادایی از هنگ کنگ فرود در چین و می گوید اگر اتاوا عمل نمی کند در حال حاضر به جای کسانی که می خواهند به ترک پکن آنها را جلوگیری از ترک در آینده است.

تماس برای کانادا برای آزاد سازی سیاست های مهاجرتی در میان اختلاف بین هنگ کنگ و چین

تماس برای کانادا برای آزاد سازی سیاست های مهاجرتی در میان اختلاف بین هنگ کنگ و چین

“زمان عمل در حال حاضر. چین همچنان به سرکوب جنبش دموکراسی در هنگ کنگ آن را به زودی ممکن است پیدا کردن راه هایی برای منع هنگ کنگ از فعالان ترک که شهر دوره” رفتن گفت: روز شنبه در یک نشست ویدئو کنفرانس مطبوعاتی به میزبانی سازمان عفو بین الملل.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“حتی با کسانی که در حال شهروندان کانادا, چین ممکن است حاضر به رسمیت شناختن وضعیت تابعیت دوگانه و انکار خود را خروج از هنگ کنگ است.”

نمایندگان مجلس از چهار عمده کانادا و احزاب سیاسی یک سناتور مستقل ایستاده بود در همبستگی با پیشنهاد رفتن به جلو قرار داده و در یک مجازی کنفرانس مطبوعاتی برگزار شده توسط سازمان عفو بین الملل.

کانادا همراه با ایالات متحده آمریکا و بریتانیا و استرالیا را محکوم کرده اند پکن اعمال جدید امنیت ملی قانون است که آنها می گویند نقض هنگ کنگ آزادی از کمونیست چین دخالت.

ادامه مطلب: هنگ کنگ فعال خواستار کانادا دیگران به صحبت کردن در برابر چین امنیت لایحه

“این است که دولت پکن ترین نفس و تهدید و حمله سنگدلانه و در عین حال … دور از هر گونه تظاهر تحقق چین بین المللی وعده های ساخته شده زمانی که دلار هنگ کنگ تحویل داده شد در سال 1997 گفت:” الکس Neve, دبیر کل عفو بین الملل کانادا شعبه دارد.

برو به نام دولت فدرال برای اجرای چندین مهاجرت و پناهندگی اقدامات برای کمک به مردم خارج از هنگ کنگ قبل از آن خیلی دیر است. آنها عبارتند از:

— تسریع خانواده حمایت برنامه های کاربردی توسط کانادایی ها با همسران و پدر و مادر در هنگ کنگ.

— گسترش خانواده-الحاق حمایت از برنامه های فراتر از پدر و مادر و زن و شوهر است.

پارلمان چین به طور رسمی تصویب هنگ کنگ امنیت لایحه

پارلمان چین به طور رسمی تصویب هنگ کنگ امنیت لایحه

— صدور بیش موقت-اجازه اقامت ویزای کار و ویزای دانشجویی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

— اعطای وضعیت پناهندگی به دمکراسی و ارائه آنها را تسریع اسکان مجدد گزینه های.

در سال گذشته, دلار هنگ کنگ از ساکنان به خیابان ها ریختند در تظاهرات توده ای علیه لایحه استرداد قانون از پکن بود که در نهایت رها شده است.

در این ناآرامی رفتن به کلینیک درخواست های دریافت شده از کانادایی ها از هنگ کنگ تبار که اقوام شرکت کننده در دموکراسی تظاهرات, او گفت:.

ادامه مطلب: ایالات متحده حرکت برای پایان دادن به امتیازات تجاری به هنگ کنگ ‘محکوم به شکست’ چین می گوید:

پس از پکن اعلام کرد که امنیتی جدید قانون کلینیک تماس گرفتن از کانادایی ها که نگران خانواده خود را حتی اگر آنها ممکن است درگیر شده اند با جنبش دموکراسی گفت: برو.

“این مردم ما. و به عنوان نمایندگان مجلس اختصاص داده شده به ترویج و حمایت از دموکراسی ما نمی تواند ایستاده در سکوت. من تایید همه اقدامات” گفت: مستقل بهداشت ، Marilou McPhedran.

McPhedran گفت: او به سفر در سراسر آفریقا دیده می شود و اثر چین توسعه گسترده هزینه های نفوذ-خرید تلاش است که بسیاری از تحلیلگران می گویند این است که بازی قدرت توسط پکن حزب کمونیست.

“از پرخوری جلوگیری کنیم ؟ از حمایت اقتصادی چیزی است که ما نیاز به درک بهتر ما نگاهی به آنچه که اتفاق می افتد در هنگ کنگ گفت:” McPhedran.

را جدید ناآرامی ها در هنگ کنگ جرقه مهاجرت به B. C.?

را جدید ناآرامی ها در هنگ کنگ جرقه مهاجرت به B. C.?

“نقض هنگ کنگ قانون اساسی که جوهر از آنچه در چین است گفت: آن را در حال رفتن به انجام این است که در واقع پیشرو به تهدید برای دموکراسی در بسیاری از کشورهای دیگر نیز هست.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

محافظه کار MP کنی چیو که متولد هنگ کنگ گفت: مردم از میهن خود از احترام به حقوق بشر و حاکمیت قانون و آنها آماده هستند به مناسبت گرامیداشت روز پنجشنبه سالگرد قتل عام میدان تیان آن من که دیدم چینی ارتش کشتن نمرات طرفدار دموکراسی دانشجو معترضان در سال 1989.

“ما شاهد در هنگ کنگ پایه دیکتاتوری در لباس مبدل اعمال قدرت خود را از ترس این ارزش ها” گفت: Chiu.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>