چین از ‘را شامل نقد و بررسی’ از coronavirus پاسخ در حالی که با اشاره انگشت در ایالات متحده

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

دولت چین خواهد بود به برخی از مرتب کردن بر اساس بررسی بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به آن سفیر کانادا.

اما Cong Peiwu می گوید که باید “فراگیر” و اجرا شده توسط سازمان بهداشت جهانی است که مورد انتقاد در دوران بحران بیش از نگرانی از آن است که بیش از حد احترام به نفوذ چینی.

ادامه مطلب: ترودو می گوید جهان سوالات ‘ویژه’ برای چین در COVID-19 منبع

“چین و ما نیز از بررسی کمیته به تاسیس اما چه کسی است که باید در محل باز و شفاف و در زمان مناسب” گفت: Cong Peiwu در مصاحبه ای با غرب بلوک‘s مرسدس استفنسون.

“ما معتقدیم کشورهای دیگر باید تمرکز بر مبارزه با COVID-19. با این حال من فکر می کنم برای این نوع از بررسی آن باید فراگیر در طبیعت است. آن را باید آدرس واکنش جهانی به COVID-19 و برای ما گرفته اند سخت ترین و اقدامات جامع در مبارزه با این بیماری و ما در حال پیشرفت بزرگ در آن است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: چین را متهم به استرالیا از “خرده کلاهبرداری’ بیش از آن خواستار تحقیق coronavirus

او پس از آن تبدیل به حمله به ایالات متحده دست زدن به این بیماری همه گیر.

“اما اگر شما می توانید با ایالات متحده را نیز از وقت با ارزش آنها تا به حال کردم از چین از آنجا که ما تا به حال صادر شده [یک] هشدار به آنها از همان ابتدا” او گفت:.

“شروع از Jan. 3, ما تا به حال به روز رسانی شده است ایالات متحده و چه کسانی و کشورهای دیگر در راه به طور منظم اما پس از آن ایالات متحده با صدور یک هشدار سفر به ووهان اما پس از آن من فکر نمی کنم آن را انجام داده است چیزی بسیار موثر برای کنترل این ویروس.”

شیوع کروناویروس: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او انتظار دارد که ویروس به ‘دور’ در ماه آوریل به عنوان “گرما در می آید’

شیوع کروناویروس: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او انتظار دارد که ویروس به ‘دور’ در ماه آوریل به عنوان “گرما در می آید’

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه شده است و قابل انتقاد در ابتدا با رد تهدید ویروس و استدلال در برابر گسترده اجتماعی خاموش شدن ناگهانی طراحی شده برای محدود کردن گسترش در میان شهروندان است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

او همچنین دوخته سرزنش برای این بیماری همه گیر مستقیما در چین و تهدید به پایان دادن به آمریکا و رابطه با آنها را در حالی که با این استدلال که این ویروس ممکن است آمده اند از یک ویروس شناسی آزمایشگاه واقع در ووهان که کانون گسترش ویروس در چین است.

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن هدف پایان دادن به ” کل ارتباط با چین در میان COVID-19 همه گیر

Cong خواسته شده بود که به اعتقاد او این ویروس نشات گرفته از جمله اینکه آیا آن را می تواند به بیرون درز کرده اند از این آزمایشگاه است.

“این یک سوال بسیار جدی برای دانشمندان برای پاسخ به,” او گفت:.

“همه شواهد موجود در حال حاضر نشان می دهد این ویروس به خودی خود نیست انسان آن را از طبیعت می آید. و برای ما معتقدم که ما باید اجازه دهید که دانشمندان در پاسخ به این سوال به جای شنیدن از برخی از سیاستمداران است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد اینکه آیا چین حرفت ووهان شیوع کروناویروس

اما چین نیز تهدید به اقدامات تلافی جویانه در برابر کشورهایی مانند استرالیا که به نام برای پرس و جو به ریشه های این بیماری همه گیر.

بسیار از انتقاد از چینی پاسخ به محور شواهد آن را محدود دانشمندان و پزشکان که در تلاش برای بالا بردن زنگ زنگ مورد جدید بیماری در اوایل روز از وقوع.

رسانه های آمریکایی نیز گزارش داد مقامات اطلاعاتی از این کشور گفت: آنها بر این باورند چینی اطلاعات ارائه شده به سازمان بهداشت جهانی شد “عمدا ناقص” است و شیوع این بیماری در واقع شروع در پاییز سال قبل از چین به طور رسمی گزارش شده این بیماری در دسامبر. 31.

شیوع کروناویروس: ترودو می گوید جهان سوالات ‘ویژه’ برای چین در COVID-19 منبع

شیوع کروناویروس: ترودو می گوید جهان سوالات ‘ویژه’ برای چین در COVID-19 منبع

نخست وزیر جاستین ترودو گفت: قبلا در این هفته که جهان را باید گنجینه “ویژه” برای چین در مورد چگونه همه گیر شروع شد و چگونه به پاسخ گشوده است.

اما مقامات کانادا را متوقف کوتاه از درخواست یک تحقیق که آیا چین پوشش داده شده تا نشانه های اولیه از شیوع است که منتقدان می گویند می تواند خریداری جهان زمان بحرانی.

وقتی پرسیده شد که چرا دولت به نام نه به صورت رسمی درخواست ترودو بارها گفت که او مسئولیت برای محافظت از کانادایی ها و اطمینان حاصل شود آنها را به تجهیزات مورد نیاز برای مبارزه با ویروس.

ادامه مطلب: جبهه متحد گروه در کانادا کمک پکن ذخایر coronavirus لوازم ایمنی

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

خیلی از کانادا واردات تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک صورت در حال حاضر که از چین که اخبار جهانی تحقیقات نشان داد استفاده کرده بودند جبهه متحد گروه وابسته به رژیم چین به گوشه بازار جهانی در پزشکی دنده عقب در ماه ژانویه است.

که گزارش همچنین نشان داده است که جبهه متحد فعالان شده است اذیت و آزار و تهدید آمیز چینی-کانادایی در کانادا خاک برای انتقادات خود را از این رژیم است.

ادامه مطلب: چینی-کانادایی ‘در سکوت رنج می برند به عنوان چین را از جبهه متحد رسد به کانادا

Cong هرگونه آگاهی از چنین تلاش و یا هر گونه روابط در بین فعالان و دولت چین.

“ما هرگز درگیر در چیزی شبیه به دخالت در کشورهای دیگر در امور داخلی. که سنت ما,” او گفت: قبل از اشاره به افزایش موارد خشونت در برابر آسیایی-کانادایی است.

“پس آقا پس شما انکار است که دولت خود را در هر راه درگیر شده است در ارعاب شهروندان کانادایی چینی تبار است که زندگی در اینجا در کانادا؟” استفنسون فشرده.

“من گفته اند که به وضوح وجود دارد هیچ چیز مانند این که” Cong گفت و برگشت.

“ما نمی دخالت در دیگر کشورها در امور داخلی پس هیچ چنین چیزی اتفاق می افتد در اینجا در کانادا است.”

ترودو سوال در مورد گزارش از فشار دولت چین بر چین و شهروندان کانادا

ترودو سوال در مورد گزارش از فشار دولت چین بر چین و شهروندان کانادا

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>