چین نمی خواهد آزاد ‘دو Michaels’ بیش کانادا coronavirus کمک کارشناسان می گویند

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

اتاوا نباید انتظار پکن به انجام آن هر نعمت و رایگان “دو ساله” در بازگشت پزشکی برای همکاری در مبارزه با کروناویروس جدید, کارشناسان می گویند.

چین سفیر کانادا اشاره کرد که در هفته گذشته وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین می گوید: او با استفاده از هر پزشکی بحث با چین به منظور بالا بردن مخمصه ،

شامپاین به خبرنگاران گفت: در اتیوپی روز یکشنبه که او تا به حال بیشتر از دسترسی به همتایان چینی خود در هفته های اخیر و او با استفاده از این موارد به فشار برای آزادی مایکل Kovrig و مایکل Spavor شده اند که در زندان بدون تفهیم اتهام از دسامبر سال 2018 است.

ادامه مطلب: 2nd تخلیه پرواز چارتر توسط اتاوا برگ ووهان با 185 در هیئت مدیره

آنها بازداشت شدند و در آنچه که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان تلافی کانادا تصمیم به دستگیری Huawei اجرایی Meng Wanzhou در استرداد درخواست از ایالات متحده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دیوید Mulroney سابق سفیر کانادا در چین می گوید که در حالی که آن را خوب است برای شامپاین به نگه داشتن فشار کانادا کمک در coronavirus به سادگی نیست مشروط بر آنچه چین می توانید برای کانادا.

“هر چیزی که در باز کردن کانال های ارتباطی چیز خوبی است و ما باید با استفاده از گفتگو برای جمع آوری تمام از اولویت های ما,” او گفت:.

شیوع کروناویروس: Morneau می گوید ویروس ” بدون شک که تاثیر اقتصادی در کانادا

شیوع کروناویروس: Morneau می گوید ویروس ” بدون شک که تاثیر اقتصادی در کانادا

“ما بازی نمی, وقتی مردم بیمار هستند و ما نباید اجازه چین به بازی با ما. آزادی Michaels نیست به نفع و یا در عوض آن چیزی است که ما انتظار مطیع قانون متحده است.”

Bessma Momani بین المللی-امور متخصص در دانشگاه واترلو می گوید: چین تنها یک چیز می خواهد — Meng منتشر شد — و به اصطلاح سلامت دیپلماسی نمی خواهد تغییر دهد.

“من امیدوارم که من اشتباه می کنم” او گفت:.

“چرا شامپاین می گویند که ؟ این نوع از افزایش امید. بنابراین این باعث می شود شما تعجب می کنم,” او گفت:. “اما در همان زمان آنچه را که چینی ها از انجام این کار ؟ به آنها Meng واقعا یک فرد مهم … آنها نمی خواهید به دیده می شود به عنوان دادن.”

ادامه مطلب: کانادا در میان 66 موارد جدیدی از کروناویروس سرنشین ژاپن کشتی کروز: مقامات

Meng دختر Ren Zhengfei بنیانگذار Huawei.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

شیوع کروناویروس: چه کسی می گوید الگوی ویروس تغییر نکرده است با وجود تلفات افزایش

شیوع کروناویروس: چه کسی می گوید الگوی ویروس تغییر نکرده است با وجود تلفات افزایش

چارلز برتون سابق کانادا دیپلمات بوده و در پکن گفت: کانادا تلاش در coronavirus ممکن است میوه.

“چین یک هدیه دادن فرهنگ است. هر هدیه پذیرفته ایجاد تعهد متقابل در گیرنده. من قاضی که چین درخواست کمک پزشکی از کانادا به خوبی می تواند منجر به سازش در مذاکرات بیش از انتشار Kovrig و Spavor گفت:” برتون از مک دونالد-Laurier, موسسه فکر می کنم تانک در اتاوا.

در مصاحبه با مطبوعات کانادا در هفته گذشته Cong Peiwu چین سفیر کانادا در ستایش دولت فدرال همکاری در مبارزه با شیوع کروناویروس و پیشنهاد کرد که ممکن است مفید در تعمیر دیپلماتیک شکاف بین کشورهای خود را.

ادامه مطلب: Coronavirus را ” بدون شک آمار کانادا و اقتصاد جهانی می گوید Morneau

“هر چیزی که سمت خود را انجام داده و انجام خواهد شد در چند هفته آینده ما در مبارزه با این بیماری البته که بسیار استقبال مینماید و این خوب” Cong گفت.

“ما می خواهیم برای تقویت این نوع از همکاری های علمی با سمت کانادا. البته ما سپاسگزار برای آنچه کانادایی انجام شده است در ارسال تجهیزات پزشکی به چین است. که آن نیز بسیار استقبال مینماید.”

امور جهانی کانادا در گفت و گو با حمل حدود 16 تن از تجهیزات حفاظت فردی به چین از جمله لباس و چهره سپر ماسک عینک و دستکش در هفته گذشته است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

شیوع کروناویروس: رئیس جمهور چین دون ماسک, پیاده روی در اطراف پکن

شیوع کروناویروس: رئیس جمهور چین دون ماسک, پیاده روی در اطراف پکن

شامپاین گفت که او معتقد است این مهم است که به نگه داشتن خطوط ارتباطی را باز هنگام برخورد با چین در “دو مایکلز.”

ادامه مطلب: ‘جدی و تهدید قریب الوقوع’: انگلیس اعلام کرد اقدامات جدید برای مبارزه با کروناویروس

“من بسیار روشن است که در حالی که ما در حال برخورد با کروناویروس با مقامات چینی است که در درجه نخست اولویت را به Michaels بازگشت به خانه. هر بار که من فرصتی برای صحبت کردن با من چینی همتای هر زمان وجود دارد dialogue بدیهی است که ما به آن موضوع (up)” شامپاین گفت: یکشنبه در آدیس آبابا.

“بیشتر به شما صحبت می کنید, بیشتر, شما قطعا می توانید سعی کنید برای ساخت یک پل است که مورد نیاز است به منظور تقویت و یا برای برقراری ارتباط است.”

— با فایل های از میا Rabson در آدیس آبابا.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>