چینی جایزه بزرگ فرمول 1 رویداد به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

فرمول یک سازمان در روز چهارشنبه به تعویق افتاد جایزه بزرگ چین بود که با توجه به صحنه ها در شانگهای در ماه آوریل آخرین رویداد ورزشی نهفته سریع گسترش عفونت ویروسی در کشور است.

بیش از 1100 نفر کشته شده اند و در چین توسط ویروس است که به نام COVID-19 توسط سازمان بهداشت جهانی است.

یکی از 22 مسابقه در F1 تقویم برای سال 2020 که باز می شود در آذر ماه آینده در جایزه بزرگ چین شد و با توجه به صحنه در مارس 19.

تصمیم به تعویق انداختن مسابقه گرفته شده بود پس از یک درخواست از شانگهای پروموتر به “اطمینان از سلامت و ایمنی رفت و آمد کارکنان شرکت کنندگان در مسابقات قهرمانی و طرفداران” F1 در بیانیه ای گفت.

ورزش موتور مقامات از F1 حاکم بدن, FIA, چینی, برگزارکنندگان و تیم باقی خواهد ماند و در بحث در مورد اینکه آیا این مسابقه می توان دوباره مرتب این سال است.

“همه احزاب را به مقدار مناسب از زمان برای مطالعه زنده ماندن از پتانسیل جایگزین خرما برای جایزه بزرگ بعد از آن در سال باید این وضعیت بهبود” F1 گفت.

دیگر ویروس-اجرا لغو یا تعویق محدوده از فوتبال و مقدماتی المپیک حوادث به مسابقات گلف.

توکیو المپیک باز در جولای 24 و سازمان بارها و بارها گفت که این بازی را نمی توان لغو و یا به تعویق افتاد. اما بسیاری از مقدماتی المپیک حوادث در بی نظمی با ورزشکاران نه رایگان به سفر خارج از کشور شرکت کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>