کریس کریستی cashes در coronavirus لابی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

کریس کریستی در رویای تبدیل شدن به رئیس جمهور است. در حال حاضر او را به حل و فصل برای یک نقش متفاوت در واشنگتن: لابی.

سابق فرماندار نیوجرسی در حال ساخت پول بزرگ از کسب و کار در تلاش برای ضربه بزنید gusher از coronavirus رهایی بودجه از دولت فدرال است. به تازگی واصل آشکار نشان می دهد کریستی شرکت کشیده $240,000 در کمتر از سه ماه برای رایزنی با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در coronavirus کمک به نمایندگی از سه نیوجرسی بیمارستان و سیستم های تنسی مبتنی بر زنجیره ای از مراکز درمان اعتياد.

کریستی به نظر می رسد با تکیه بر روابط خود را به دولت به عنوان او می سازد راه خود را در K خیابان. در یک زمین به مشورت برای پورتوریکو مالی سازمان مالی و مشورتی سازمان در اوایل سال جاری کریستی bragged که او به عنوان رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گذار تلاش به کارکنان دولت فدرال — ترک کردن که او سرنگون روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به طور غیر منتظره برنده انتخابات 2016.

کریستی است که به سختی اولین فرماندار سابق به زمین در K خیابان. اما آن را غیر معمول برای یک نامزد سابق ریاست جمهوری که نه حکومت دوباره در حال اجرا برای تبدیل شدن به یک لابی به خصوص بدون پیوستن به یک عمده واشنگتن شرکت است. و او را به شروع سریع کشیدن در کسب و کار: کریستی ثبت نام به لابی برای اولین بار تنها در ماه گذشته در وسط لابی رونق سوخت توسط دولت فدرال multitrillion-دلار در واکنش به بیماری همه گیر.

کریستی و رئیس سابق کارکنان غنی بگر لابی وزارت بهداشت و خدمات انسانی در coronavirus امداد از طرف نیوجرسی بیمارستان. این گروه به اتهام توزیع $175 میلیارد دلار به منظور حفظ سلامت ارائه دهندگان مراقبت های شناور در طول این بیماری همه گیر به بیمارستان ها مجبور شدند به لغو سودآور اعمال جراحی الکتیو در این بهار به آماده شدن برای یک موج coronavirus بیماران.

RWJBarnabas که در عمل ده ها تن از بیمارستان ها و مراکز درمانی در سراسر نیوجرسی امن ده ها میلیون دلار از ارائه دهنده صندوق امداد از طریق شرکت های وابسته به آن — از جمله حدود 87 میلیون پوند سنت برنابا مرکز پزشکی و دیگری $16.7 میلیون برای رابرت وود جانسون بیمارستان دانشگاه در راوی با توجه به اطلاعات فدرال.

یکی دیگر از آلاینده سیستم بیمارستان که استخدام کریستی هکنساک نصف النهار سلامت تا به حال بدست حداقل $146 میلیون دلار برای سه نفر از آن محل را با توجه به لیست قرار دهید با تشکر. فرانک Pallone (D-N. J.) از بيمارستان در منطقه خود را که دریافت coronavirus بودجه امداد. پنج بیمارستان متعلق به اطلس سلامت, که همچنین استخدام کریستی رو حداقل 160 میلیون دلار با توجه به Pallone.

روشن نیست که دقیقا چه نقش کریستی — که آغاز رایزنی برای بیمارستان ها در مارس 4, با توجه به افشای براده — بازی در کمک به آنها را امن میداند. رسیده توسط گوشی در روز سه شنبه کریستی کاهش یافته است به نظر و آویزان است.

اما زمین به پورتوریکو مالی آژانس — که در ادامه به استخدام کریستی به عنوان مشاور — جادوها چه چیزی او را از فروش به مشتریان. کریستی “از نزدیک کار کرده در طول سه ریاست جمهوری دولت با دفتر اجرایی رئیس جمهور و کابینه در سطح مقامات در سراسر دولت آمریکا علاوه بر تعامل دو جانبه با دولت و رهبران در سراسر جهان” زمین می خواند.

“هکنساک نصف النهار سلامت در کانون COVID-19 بحران در نیوجرسی و در ادامه به آماده شدن برای آینده موج” Mary Jo لیتون یک سخنگوی بیمارستان سیستم در بیانیه ای گفت به سیاست اعتباری کریستی برای دفاع از خود نمایندگی برای “بحرانی بودجه برای بیمارستان های ما.”

لابی گری برای هکنساک نصف النهار بهداشت با بازگشت به فرم کریستی: او لابی برای کمک مالی دولت برای هکنساک مرکز پزشکی دانشگاه که بخشی از سلامت سیستم از دو دهه پیش به عنوان یک وکیل جوان قبل از رئیس جمهور جورج دبلیو بوش شنود گذاشته او را به وکیل ایالات متحده.

کریستی همچنین لابی HHS و همچنین کاخ سفید برای CleanSlate مراکز زنجیره ای از ده ها تن از مراکز درمان اعتياد. کریستی در سال 2017 به عنوان رئیس کمیسیون تنظیم با مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزه با بحران مواد مخدر در کنار سابق تشکر. پاتریک کندی (D-R. I.) که در حال حاضر در CleanSlate مدیره.

کریستی لابی گری برای این شرکت شامل کار به امن coronavirus کمک های مالی مسئله ای است که به خصوص پر برای برخی از مراکز درمان اعتياد است که در ابتدا تلاش برای دسترسی ارائه دهنده خدمات امداد و کمک های مالی. CleanSlate تا کنون دریافت 1.8 میلیون دلار در فدرال کمک های کلی این شرکت گفت.

یک HHS سخنگوی نمی خواهد به طور مستقیم آدرس اینکه کریستی ملاقات با مقامات ارشد وجود دارد به نمایندگی از مشتریان خود را.

“HHS کارکنان و رهبری در مناسبت دیدار با رهبران صنعت و نمایندگان آنها” سخنگوی گفت. “زمانی که داشتن این جلسات اخلاق قوانین و مقررات به دنبال دارد.”

کریستی تصمیم به چشم پوشی از این فرصت برای پیوستن به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت — گفت: CNBC سال گذشته او می خواهم تبدیل ارائه می دهد به عنوان نیروی کار منشی و وزیر امنیت داخلی و یک ambassadorship — به دنبال سودآور فرصت است که به سختی تعجب.

به عنوان مدت خود را به عنوان فرماندار شد سیم پیچ را در سال 2017, کریستی گفت خبری بلومبرگ او می خواهم “عاشق” او 16 سال در دولت است. “اما من فکر می کنم که چه بسیار بیشتر احتمال دارد برای من وقتی که من ترک است که برای رفتن به بخش خصوصی و شروع به ساخت برخی از پول است.”

کریستی جرأت به بخش خصوصی در مدت کوتاهی پس از خروج از دفتر در سال 2018 درآمد $800,000 به علاوه گزینه های سهام مشاوره برای Pacira BioSciences, یک, New Jersey, شرکت داروسازی. اما کریستی نمی ثبت نام به عنوان یک لابی گر تا ماه گذشته زمانی که او در زمینه افشای مدارک خود را برای کار CleanSlate و نیوجرسی بیمارستان.

در علاوه بر این به بگر کریستی شرکت کریستی 55 راه حل نیز در استخدام خود Mary Pat کریستی و باب مارتین که در خدمت به عنوان نیوجرسی حفاظت از محیط زیست کمیسر در حالی که سیگار فرماندار. نه مارتین و نه Mary Pat کریستی ثبت نام کرده اند به عنوان لابی.

کریستی شرکت مشاوره به مشتریان در مورد مسائل از جمله بحران مدیریت فاجعه, بهبود, بهداشت و درمان, تجاری, انرژی, مالی, خدمات, شرط بندی های ورزشی و روابط دولت با توجه به شرکت و وب سایت.

کریستی تاخت و تاز کردن به کروناویروس لابی آمد و به عنوان بسیاری از واشنگتن لابی شرکت انجام شد رکورد کسب و کار دفاع از مشتریان تحت تاثیر این بیماری همه گیر. نزدیک به یک دوجین برجسته شرکت — از جمله Brownstein هایت Farber Schreck, BGR گروه یکسان دیدم بالاترین لابی درآمد تا کنون در سه ماهه دوم اگر چه نه همه از سربازان ارتش رانده شد همه گیر مرتبط با کار.

رونق رانده شده است در بخش های مراقبت های بهداشتی شرکت های مانند شعار, بهداشت و درمان, دالاس مبتنی بر بیمارستان های زنجیره ای که اضافه شده دو لابی شرکت های Brownstein هایت و کارمن ، شعار پرداخت دو شرکت $390,000 در سه ماهه دوم به لابی در coronavirus امداد با توجه به افشای براده.

کریستی نشده محدود لابی به کروناویروس امداد.

و همچنین به عنوان مشاوره برای پورتوریکو مالی سازمان مالی و مشاوره اقتدار کریستی همچنین لابی کاخ سفید به نمایندگی از پورتوریکو, برق قدرت, جزیره, مشکل آب و برق. او و Bagger فشرده برای کمک به کمک “بازیابی از طوفان و زلزله است که نهفته پورتوریکو از جمله FEMA پروژه های تصویب شده و بودجه” با توجه به افشای پرونده.

فرناندو پدیللا قدرت را در مدیریت پروژه افسر در بیانیه ای گفت که کریستی است که با کمک استراتژی برای امن “وجوه در سراسر منابع مختلف در دولت فدرال است.” قرارداد خود را با اقتدار به ارزش $25,000 یک ماه و اجرا می شود از طریق پایان سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>