Chris Cuomo: Coronavirus تب کردم خیلی بد ‘من سون من دندان’ و من دیدم مرده پدر

Category: دیلی بیست Comments: No comments

سی ان ان لنگر Chris Cuomo به پایان رسید خود را پخش جمعه شب با رفتن به گرافیک مورد جزئیات ترسناک او با تجربه به عنوان coronavirus در زمان نگه دارید از او توضیح داد که تب کردم خیلی بد در یک نقطه که او رنده شده یک دندان زیرا او از لرز پس از خشونت.

برای دومین شب متوالی پس از آشکار او تشخیص داده شده بود با COVID-19, Cuomo, میزبانی خود را در وبگاه سی ان ان نشان می دهد از زیرزمین خانه خود را. در طول شنبه شب برنامه کومو اشاره کرد که در حالی که او احساس خوبی به اندازه کافی برای انجام این نشان می دهد بینندگان نیاز به دانستن است که “شما نمی خواهید این.”

در طول یکشنبه شب پخش او املای فقط چرا از آنها نمی خواهید به آن را گرفتن.

CNN پزشکی خبرنگار سانجی گوپتا که صحبت کرده بود به کومو روز سه شنبه در مورد وضعیت خود بود و روز چهارشنبه اول مهمان و بلافاصله با اشاره به این که کومو به نظر می رسد بهتر است.

“اول از همه من خوشحال هستم به شما” گوپتا گفت. “ما صحبت کرد شب گذشته پس از نشان می دهد. شما تا به حال به این سختی من فقط رفتن به آن را می گویند خیلی بد است که من فکر می کنم شما رنده شده یک دندان.”

“این مهم برای شما, کریس,” او ادامه داد. “و من فقط به عنوان به خوبی شما می دانید ما در مورد بحث کناره گیری از وظیفه. من نمی خواهم به کناره گیری وظیفه من. من می دانم که شما یک جنگجو اما شما مجاز به گرفتن یک روز مرخصی.”

کومو رفت تا اذعان کرد که او را دیدم یک “طرف های مختلف از ویروس” اواخر سه شنبه شب.

“این ویروس در آمد در من — من هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن. درسته ؟” او توضیح داد. “بنابراین من تا به حال یک تب شما تا به حال یک تب درست است ؟ اما 102, 103, 103-plus که نمی خواهد ترک. آن را مانند کسی بود ضرب و شتم من مثل پینیاتا.”

“من لرز به طوری که سانجی من سون من دندان” کومو اضافه شده است. “این ارزان نیست. درسته ؟ آنها تماس بگیرید لرز مانند لرز r-i-go-r-s. اما لرز. به طوری که خورشید بالا می آید. من تمام شب. من به شما بگویم من در توهم. پدر من بود صحبت کردن به من.” (کومو پدر سابق رژیم صهیونیستی نیویورک. Mario Cuomo, died in January 2015.)

کومو را به آن می گویند ممکن بود که او می خواهم همان چیزی که چند بار در طول آمدن شب همراه با تنگی در قفسه سینه خود را و اضافه کرد که او می داند در حال حاضر چرا این بیمارستان بسیار شلوغ و مردم در حال مرگ هستند.

“بنابراین در اینجا این پیام را نمی شود من اما از همه مهمتر بود بهتر از ما که در حال حاضر” سی ان ان میزبان به پایان رسید. “مراقبت به اندازه کافی نه فقط در خانه بمانند اما به ماندن در رهبران ما را به مطمئن شوید که آنها در حال انجام همه چیز را که آنها می تواند به محدود کردن این. من به شما می گویم این است که بخشی از زندگی ما را از طریق زندگی می کنند و به یاد داشته باشید بیشتر است. چگونه انجام شما می خواهید به یاد در طول این زمان؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>