Chris Hayes اشک به Tucker Carlson برای دستفروشی ‘Coronavirus Trutherism’

Category: دیلی بیست Comments: No comments

MSNBC میزبان Chris Hayes در سه شنبه شب لعنتی اخبار کابل رقیب Tucker Carlson—و فاکس نیوز به عنوان یک کل—برای هل دادن خطرناک دروغ در مورد COVID-19 گیر متهم رادیو فردا میزبان واسطه “coronavirus trutherism” و “faux پوپولیسم” با این ادعا که ویروس نیست که “کشنده است.”

در طول کارلسون دوشنبه شب پخش, او تکیه بر شدت طلبه ادعاهای ساخته شده توسط دو کالیفرنیا پزشکان اصرار دارند که این رمان coronavirus که در حال حاضر به کشته شدن نزدیک به 60,000 آمریکایی “درست نیست تقریبا به عنوان کشنده به عنوان ما به فکر آن بود.” فاکس نیوز میزبان نیز اظهار داشت که مستندات و قرنطينه انجام داده بود هیچ چیز برای کاهش مرگ و میر و یا گسترش ویروس.

هیز رهبری در روز سه شنبه پخش از همه در با در نظر گرفتن هدف مستقیم در فاکس نیوز’ آخرین تغییر جهت به حداقل رساندن میزان کشندگی این بیماری در تلاش برای متقاعد کردن بینندگان را به عقب براند برابر اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و محدودیت.

“وجود دارد یک تلاش هماهنگ در بخشی از افراد با نفوذ در شبکه است که ما در همه در تماس با برگ برنده تلویزیون در حال حاضر به فروختن خطرناک اطلاعات غلط در مورد coronavirus” هیز اعلام کرد. “آن coronavirus trutherism.”

“سوال در موضوع—کسی که جواب باید آشکار به همه: این بیماری واقعا به عنوان کشنده به عنوان اکثریت قریب به اتفاق کارشناسان به ما بگویید که آن را به عنوان ما را دیده ام با چشم خود ما?” او ادامه داد: قبل از بازی یک کلیپ از کارلسون اظهارات.

گفتن MSNBC بینندگان که آنها ممکن است تعجب که چرا کارلسون معتقد است که ماندن در خانه سفارشات تا به حال هیچ چیزی برای انجام با مسطح منحنی ویروس هایس با اشاره به این که رادیو فردا میزبان با تکیه بر یافته های دکتر دن اریکسون و دکتر Artin Massihi همکاری صاحبان کالیفرنیا فوری مرکز مراقبت از کسانی که ادعا می کنند میزان مرگ و میر از coronavirus تنها 0.03 درصد است.

“البته اکثر کارشناسان بهداشت عمومی را رد کرد این پزشکان یافته از” MSNBC اشاره کرد. “با توجه به دانشگاه واشنگتن زیست شناس دکتر کارل Bergstrom که متخصص در بیماری های عفونی, مدل سازی, ‘آنها با استفاده از روش های مضحک برای دریافت نتایج است که کاملا غیر محتمل.'”

(جالب اینجاست که در همان زمان هیز بود debunking کالیفرنیا پزشکان ادعا کارلسون بار دیگر شعار آنها را در خود نشان می دهد-باز کردن تک صدایی.)

هیز سپس با اشاره به این که منتشر شده تعداد آمریکایی coronavirus مرگ و میر تقریبا قطعا یک undercount با توجه به گزارش ها بیش از حد مرگ و میر در طول چند هفته اول از این بیماری همه گیر. او همچنین آورده تا نرخ بالای مرگ و میر در شهر نیویورک با وجود این واقعیت است که این شهرستان شده است قفل شده است و برای هفته ها.

“یک دلیل وجود دارد بسیاری از کارمندان رادیو فردا است که در نیویورک در حال کار از خانه در حال حاضر,” او اضافه شده است. “حداقل کسی وجود درک و چرا از آن مهم است برای ادامه به حفظ فاصله فیزیکی.”

در حال رشد به طور فزاینده ای خشم به MSNBC ستاره پاره پاره به کارلسون برای پخش از ایمنی خانه انزوا در حالی که گفتن بینندگان که آن را در حال حاضر امن به بیرون بروید.

“که پیام خود را به شما رانندگان اتوبوس و افرادی که کار در گوشت پردازش کارخانه ها و ارائه مراقبت از سالمند در خانه ارشد یا صندوقدار در یک فروشگاه مواد غذایی” هیز fumed. “کابل, اخبار دانشمند می خواهد شما را به عقب بر گردیم در خارج وجود دارد به دلیل آن است که کشنده است.”

“اما برای همه faux پوپولیستی ire که نصب شده توسط محافظه کار سیاست میراث مورد از La Jolla, نظرسنجی نشان می دهد اکثر آمریکایی ها همچنان به این باور است که پناهگاه-در-محل مناسب سیاست” او ادامه داد.

هایس و سپس به نام کارلسون برای قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود را است نشان می دهد که اگر روباه ستاره می خواهد مردم را به بازگشت به کار او می تواند تراشه در کمک کردن در خانه سالمندان و یا گوشت خوک و پردازش کارخانه.

“آنها از دست داده ایم یک تن از مردم به این بیماری” مترقی میزبان بانگ زد. “برو ریز ریز کردن تا برخی از گوشت خوک!”

هیز پیچیده خود را آتشین مونولوگ توسط ذکر است که بسیاری از محافظه کار و شخصیت های رسانه ای انجام داده اند 360 و در حال بازگشت به حداقل رساندن ویروس, بسیار, به عنوان آنها قبل از اواسط ماه مارس.

“این موج جزر و مدی از غم و اندوه و تروما انداخته شده است بر این ملت در بخش های بزرگ به این دلیل که رئیس جمهور و توانمندسازها را گوش نمی,” او به این نتیجه رسیدند. “و هیچ مقدار بدبینانه whataboutism یا سیاسی مصلحت واهی یا ناخواسته علم است که رفتن به تغییر دهید که وحشیانه واقعیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>