دقیقه پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیچیده خود دولت از آدرس اتحادیه MSNBC میزبان کریس ماتیوز ستایش رئیس جمهور برای ارائه یک سخنرانی که “مردم عادی” خواهد بود و اضافه کرد که آن را پر از “چیزهای خوب است.”

با ساعت-به همراه سخنرانی های ساخته شده برای تلویزیون, احساس خوب, لحظه های چنین به عنوان رئیس جمهور ارائه یک مادر تنها یک بورس تحصیلی برای کودک و شگفت انگیز یک سرباز را با, بازگشت, شوهر, همسرم اصرار داشت که “مردم من از کجا آمد را مانند گفتار.”

“من فکر می کنم مردم را مانند سخنرانی امشب” ماتیوز اضافه شده است. “من فکر می کنم مردم عادی آنها را ببینید schmaltz این corniness آنها خواهید آن را ببینید—اما آنها آن را دوست دارم! این همه چیزهای خوب هر هدف آن بود.”

ماتیوز بود که یک بار رئیس-از-کارکنان سابق مجلس نکته اونیل در ادامه به ارزیابی فعلی مجلس نانسی پلوسی عملکرد به طور خاص ستایش او را به صورت ایستاده و کف هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن معرفی ژوئن Guaidó که رئیس جمهور به عنوان “درست جمهور ونزوئلا است.”

پلوسی, پاره کردن کپی از سخنرانی در پایان مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس, اما, نمی آمد تا در متیوز’ تجزیه و تحلیل. و نه تهمت snubbing او دست دادن در آغاز.

در همان زمان MSNBC میزبان در زمان این فرصت را در مقابل تهمت با دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز که متیوز بارها انتقاد در هفته های اخیر.

“من به شما گفتن مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی مبارزه و او گذاشته دستکش بلند امشب در مورد او و برنی” کهنه MSNBC شخصیت اعلام کرد. “آن را به عنوان اگر او پس از برنی برنده رای مردمی در آیووا دیروز.”

“او وجود دارد این است که پس از رفتن Guaidó رفتن پس از سوسیالیسم گره زدن همه سوسیالیسم به نوع ما واقعا نمی خواهم استبدادی سوسیالیسم از آمریکایی ها مانند کاسترو” او ادامه داد. “من فکر کردم که جالب بود. Pelosi ایستاد و تحسین است. او می دانست که در آن این کشور می ایستد. ما نمی مانند این رهبران. و برنی می کند. و این یک مشکل برای او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de