جوایز اسکار رفت میزبان کمتر برای سال دوم در یک ردیف یکشنبه شب اما وجود دارد مقدار زیادی از ستاره های رقابت برای پر کردن آن نقش به هر حال.

پس از Janelle Monae باز با نشان دادن استادانه درست شده در موسیقی شماره دو سابق اسکار میزبان—کریس راک و استیو مارتین—آمد روی صحنه برای گفتن بسیار مورد نیاز جوک. “در حالی که ما پشت صحنه تماشای آن استیو به من می گوید: J. Lo کشتن آن دو هفته در یک ردیف!” راک آغاز شد.

مارتین اشاره کرد که در حالی که هر دو مردان به میزبانی اسکار قبل از “آنها واقعا میزبان دیگر” پرسیدن “چرا؟”

“توییتر!” سنگ پاسخ داد. “همه رو شرم آور جیر جایی. من می دانم که من انجام دهد.” (اشاره به کوین هارت اخراج به عنوان میزبان مراسم اسکار بیش از بسیاری از ضد همجنس توییتهایی.)

مارتین در ادامه به اطمینان دهم که وجود دارد خواهد بود هر گونه بزرگ “حوادث” مانند مهتاب/لا لا زمین افتضاح از یک زن و شوهر از سال پیش, “از آنجا که آکادمی روشن است به جدید آیووا انجمن برنامه!”

و سنگ بو داده و مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس به عنوان ثروتمندترین مرد بسیار غنی ، “او پول نقد. زمانی که او می نویسد: در یک بررسی بانک پرش!” او به شوخی. “جف بسیار غنی او طلاق گرفته و او هنوز هم ثروتمندترین مرد جهان است. او را دیدم ازدواج داستان و فکر آن را یک کمدی.”

اما می توانست انتظار می رود بیشترین جوک باز کردن بیت آمد در هزینه آکادمی ادامه داد: عدم تنوع. در این سال 19 نفر از 20 بازیگری نامزد سفید هستند و تمام پنج کارگردان نامزد مرد هستند.

“وجود دارد بسیاری از مدیران نامزد این سال” سنگ گفت که مارتین گفت: “من نمی دانم کریس من فکر کردم چیزی گم شده از لیست این سال است.”

“Vaginas?” راک خواسته با صدای بلند تشویق از مخاطبان است. او سپس افتخار سینتیا Erivo یکی و تنها, سیاه, بازیگر نامزد دریافت جایزه در این سال گفت: “سینتیا انجام چنین کار بزرگی را در هریت پنهان کردن مردم سیاه و سفید است که آکادمی رو برای مخفی کردن تمام نامزد. سینتیا است Eddie Murphy تحت این مرحله؟”

“خوب, شما می دانید کریس فکر می کنم چقدر اسکار تغییر کرده در گذشته 92 سال” مارتین گفت. “در سال 1929 وجود دارد سیاه و سفید بازیگری نامزد.”

“در حال حاضر در سال 2020 ما رو یکی!” راک گفت. و با آن شب را غیر میزبان کردم نشان می دهد در جاده ها است.

برای اطلاعات بیشتر گوش دادن و به اشتراک آخر خنده پادکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de