کریس والاس خستگی ناپذیر کوره بالا پنس مشاور در روسیه جلسه: ‘شما می گویند هیچ یک از این اتفاق افتاده است؟!’

Category: دیلی بیست Comments: No comments

مارک کوتاه, معاون رئیس جمهور, مایک پنس را رئیس ستاد تلاش در طول یک جفت از صبح روز یکشنبه نشان می دهد بحث حضور او به عنوان کبابی بی وقفه بیش کاخ سفید این ادعا که اقدام مدیر اطلاعات ملی جوزف مگوایر نبود اخراج بیش از یک خانه توجیهی در دخالت در سال 2020 انتخابات برای کمک به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در یک مصاحبه با فاکس نیوز یکشنبهپس از میزبان Chris Wallace پرسید چرا تهمت بود حمله دموکرات ها بیش از روسیه, داستان کوتاه اصرار داشت اوایل که “هیچ اطلاعاتی که گفت: روس ها در حال تلاش برای کمک به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی در انتخابات” باعث والاس بلافاصله به عقب براند.

“من می دانم که کاخ سفید استدلال” والاس اعلام کرد. “وجود دارد سازگار است داستان که در این هفته و ما آن را شنیده اید از اعضای این کمیته از اعضای جامعه اطلاعاتی ما آن را شنیده ام از مردم خود را در کاخ سفید.”

فاکس نیوز لنگر اشاره کرد که جامعه اطلاعاتی رسمی شلبی پيرسون در جریان کنگره در روسیه آخرین تداخل تلاش برای کمک به تهمت که در نهایت منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن شلیک مگوایر و جایگزین کردن او با سفیر آلمان ریچارد Grenell که بسیار کمی هوش و تجربه است.

“شما می گویند هیچ یک از این اتفاق افتاده است؟” والاس فشرده کوتاه است.

کوتاه, در ضمن استدلال کرد که آن را “نگرانکننده” است که آنها بحث در مورد طبقه بندی جلسه متهم خانه هوش رئیس کمیته Rep. آدام شیف (D-CA) از نشت اطلاعات به مطبوعات. (رئیس جمهور ساخته شده است که ادعا می کند شبیه از این داستان را شکست.)

“شما نمی توانید می گویند این اتفاق رخ نداد و پس از آن می گویند که آنها به بیرون درز آن!” والاس را به عقب رانده و اضافه کرد: “شما که انکار شلبی Pierson که تامین امنیت انتخابات تزار شما انکار است که در بازجویی از دموکرات او به هر نشانه ای که تلاش های روسیه برای دخالت در انتخابات بود چرا که آنها در بر داشت یک اولویت برای رئیس جمهور تهمت?”

این دو به طور خلاصه رفتم جلو و عقب با والاس فشار کاخ سفید و دستیار خود متناقض استدلال قبل از اینکه در نهایت اعلام کرد: “من نمی فهمم شما می گویید درست نیست و آنها به بیرون درز آن!”

کوتاه نیز مواجه گرما در یک مصاحبه جداگانه با ملاقات با مطبوعات میزبان چاک تاد که در زمان نیز موضوع را با کوتاه صریحا رد این تصور که روسیه به دنبال کمک مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 انتخابات.

تاد برای خود می خواستند بدانند که چرا رئیس جمهور نیست نگران دخالت روسیه باعث کوتاه برای منحرف کردن و اصرار دارند که دولت تا به حال ساخته شده حرکت می کند به بهبود کلی تامین امنیت انتخابات. که تاد در ادامه به کوره او در مورد این موضوع اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن عملا پاسخ این است که می گویند دموکرات ها در حال ساخت آن را همه تا در نهایت ادعا تهمت نا امید است با اینتل جلسات به دلیل شیف خواهد نشت آن را و آن را تحریف می کنند.

“بنابراین آنچه که شما می گویید است زیرا او معتقد است که آن می تواند به بیرون درز او برای رفتن به اصل اطلاع رسانی قوه مقننه از آنچه اتفاق می افتد؟” تاد تعجب با صدای بلند و اضافه کرد: “چه می کند که به منظور افزایش امنیت ؟ نمی کند و آن را تضعیف می کند که شما به من گفتن شما انجام می دهند؟”

کوتاه و در عین حال معتقد است که مغلوب ساختن پیشی جستن “سرخوردگی باقی مانده بیشتر با آدام شیف و کسانی که در خانه هوش کمیته که نمی خواهد اطلاعات صادقانه و نمی خواهد آن را نشان صادقانه میگویم.”

در جای دیگر در دیدار با مطبوعات مصاحبه کوتاه بارها و بارها اصرار داشت که مگوایر بود را رد کرد و با توجه به این جلسه ادعا خود را پایان تاریخ به عنوان سرپرست شد مارس 12 و او که قرار بود به زودی جایگزین می شود به هر حال.

تاد اما اشاره کرد که تهمت می توانست نامزد مگوایر به کار به طور دائم باعث کوتاه به موج خاموش که ایده گفت که او هرگز شنیده از کسی که سرپرست بود تا کنون در نظر گرفتن موقعیت.

کوتاه نیست کاخ سفید تنها نماینده در یکشنبه نشان می دهد این استدلال که تهمت نیست آتش مگوایر چون خود briefer کنگره گفت که روسیه می خواست به او کمک کند. مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین نیز در این مورد در چند ظاهر بیشتر ادعا دارد که “صفر هوش” حمایت از ادعا می کند که روسیه تقویت مغلوب ساختن پیشی جستن.

اوبراین بود, اما اشاره کرد که در آن خواهد بود “تعجب” که کرملین ترجیح دموکراتیک ریاست جمهوری سناتور برنی ساندرز از سناتور ورمونت “honeymooned در مسکو است.” ساندرز در ضمن سرزنش کرده Grenell برای نشت جزئیات مربوط به یک جلسه او موفق به دریافت یک ماه پیش اطلاع رسانی او که روسیه دخالت از طرف او در مقدماتی حزب دموکرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>