چاک تاد کوره پنس می گوید آن را احساس می کند مانند تیم مغلوب ساختن پیشی جستن ‘Gaslighting’ در Dems’ Coronavirus شعارهای

Category: دیلی بیست Comments: No comments

دیدار با مطبوعات لنگر چاک تاد فشرده معاون رئیس جمهور مایک پنس در روز یکشنبه به “نام برخی از نام” پس از veep groused که وجود دارد “غیر مسئولانه شعارهای” از دموکرات ها در coronavirus با تاد بیشتر گفتن پنس است که آن را احساس می کند مانند تیم مغلوب ساختن پیشی جستن است “gaslighting” ،

پنس بود که تازگی ها شنود گذاشته شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به رهبری دولت در پاسخ به کروناویروس بحران ساخته شده دور در یکشنبه, اخبار, نشان می دهد به ترویج تلاشهای دولت. پس از اطمینان از بینندگان خود را در طول ملاقات با مطبوعات ظاهر است که خطر سرایت “باقی می ماند” برای آمریکایی پنس شد و سپس مورد سوال در شکایت از سوی رئیس جمهور و متحدان خود را که دموکرات ها در حال ریشه کن برای ویروس.

و اشاره کرد که پنس رفته از راه خود را به همه نه سیاسی شیوع تاد در ادامه به بازی یک سری از کلیپ ها از محافظه کاران ادعا دموکرات هستند weaponizing این ویروس به دنبال سیاسی به دست آورید. این مونتاژ نیز شامل جمهور Donald Trump Jr., اصرار دارد که حزب دموکرات می خواهند “میلیون ها نفر” کشته شدند به منظور جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن “رگه برنده شدن است.”

“هیچ یک از این به نظر می رسد برای مطابقت با واقعیت” تاد گفت. “آنچه در واقعیت وجود دارد که دموکرات ها در حال انجام این کار ؟ … به نظر می رسد مانند مردم در حال پرسیدن پرسش و آنها نگران ویروس. این نشان میدهد برخی از مرتب کردن بر اساس انگیزه های سیاسی است که در نوع ناخالص.”

پنس و در عین حال ادعا کرد که “بسیاری از شعارهای غیر مسئولانه” در سمت چپ باعث تاد که به تقاضای معاون رئیس جمهور “نام برخی از نامها.”

“از آنجا که این فقط—آن را فقط احساس می کند مانند gaslighting,” NBC News لنگر ادامه داد. “لطفا نام برخی از نام ها. من—ما همه بزرگ—ما همه مردم بزرگ در اینجا. نام برخی از نامها.”

در نهایت پنس ذکر یک ستون توسط نیویورک تایمز به نظر نویسنده گیل کالینز است که در آن او گفت: این بیماری باید تغییر نام “Trumpvirus” با دعوت از Collins یک “برجسته لیبرال روزنامه نگار” بود که به دنبال سرزنش رئیس جمهور.

“آیا این درخواست می کند که اعمال می شود به تمام مردم” تاد تعجب با صدای بلند و اضافه کرد: “این کمک نمی کند. این کمک نمی کند ما ندارد؟”

“این اقدام قاطع برای حفاظت از مردم آمریکا” پنس پاسخ داد. “و هنگامی که می بینید صدای در سمت ما هل دادن به عقب بر ظالمانه و غیر مسئولانه حرف از طرف دیگر من فکر می کنم که مهم است و من فکر می کنم آن را توجیه کرد.”

تاد می خواستم به می دانم که چگونه این کشور را متحد و متمرکز بر مبارزه با این ویروس به طور خاص اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور سخنان و درخواست پنس چه کسانی هستند مفید است.

پس از پنس خار ریاست جمهوری قلمه را بیش از حد بالا نظر در حالی که با تمرکز دوباره بر کالینز’ ستون تاد سوال که آیا پنس بر این باور بودند که کل حزب دموکرات انجام شد این.

“آیا شما فکر می کنم وجود دارد بوده است غیر مسئولانه صداها را در کنار خود؟” تاد بیشتر پرسید. “آیا شما فکر می کنم Rush Limbaugh گفت: از پرخوری جلوگیری کنیم ؟ از این ؟ چه مدرکی وجود دارد؟”

“خوب نگاه کنید. من احترام زیادی برای راش Limbaugh و او را قوی محافظه کار مفسر” پنس پاسخ داد.

“او همچنین گفت: افرادی که این هر چیزی به نگرانی در مورد” تاد ضرب گلوله کشته است. “او اشتباه بود در مورد آن؟”

پنس بلافاصله منحرف کالایی که دموکرات ها تبدیل شده اند “بازاندیشانه بحرانی” از مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که این ادعا که همه تهمت می خواهد وقتی که می آید برای پاسخ به این بیماری است که برای آمریکایی ها بدانند که “ما همه در این با هم.”

“پس از حمله به حزب دموکرات است که یک راه برای انجام این کار؟” تاد اعلام کرد.

پنس باقی مانده مصمم و با این حال اصرار داشت که هیچ موضوع را با لفاظی های آینده از سمت راست.

“من هرگز غبطه خوردن مردم در پاسخ به بی جا غیر قابل توجیه حملات” او به این نتیجه رسیدند. “اما من به شما قول می دهم ما قصد داریم همچنان به تمرکز بر روی ماموریت رئیس جمهور داده شده این گروه ضربت و با توجه به این دولت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>