Chuck Todd: “من درک نمی کنم که چگونه برنی به عنوان یک سناتور’

Category: دیلی بیست Comments: No comments

اگر MSNBC می خواستم برای tamp پایین انتقاد که پوشش آن شده است اریب در برابر دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز (I-VT) لنگر چاک تاد نظرات به جمعه نمی خواهید برای کمک به.

بحث در مورد نتایج سه شنبه شب نیوهمپشایر اولیه در MTP روزانهدموکراتیک استراتژیست کرنل Belcher استدلال کرد که در اوایل ریاست جمهوری مقدماتی و قفقاز به این معنی نیست آنچه یک دهه پیش باعث تاد به رقابت در این سال آیووا نتایج به حال “تاثیر پیت Buttigieg.”

“خوب این کار را کرد؟” بلچر تعجب با صدای بلند. “که حزب سوسیالیست? او frontrunner? او نباید فشار frontrunner.”

با Belcher بنحوی که ساندرز—که برنده رای مردمی در آیووا به پایان رسید و برای اولین بار در مقدماتی نیوهمپشایر—رهبر دموکرات زمینه تاد بلافاصله شروع به پریدن کرد.

“من درک نمی کنم که چگونه برنی در نظر گرفته شده است frontrunner,” تاد گفت در حالی که تکان دادن سر خود را. “این مرد است که بیشتر مردم نشان داد تا به پای صندوق های رای و بالاترین مشارکت در انتخابات همیشه و در صد رفت پایین نیست. او تعداد کل رفت پایین نیست.”

“رای دهندگان جدید در واقع رای دادند Buttigieg و [امی] Klobuchar,” سابق هیلاری کلینتون مشاور Neera Tanden افزود: نام-چک دوم و سوم جای finishers.

این MSNBC, میزبان, بود, برای, ثبت, مقایسه ساندرز’ رای مجموع در طول سال 2016 دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه زمانی که این دو فرد نژاد روز سه شنبه در انتخابات و به ویژه در 10 دموکراتیک نامزدها در انتخابات.

MSNBC آمده است در زیر آتش به تازگی بیش از یک درک ضد ساندرز خم به پوشش آن. تاد خودش محکوم شد توسط ساندرز کارکنان در اوایل این هفته با استناد به یک ستون توسط یک محافظه کار انتشار است که در مقایسه با سناتور حامیان به “پیراهن قهوه ای.” یکی مردد نیوهمپشایر دموکراتیک رای دهندگان در ضمن MSNBC گفت که او به طور خاص رای دادند ساندرز در روز سه شنبه به دلیل شبکه “کاملا بدبینانه” پوشش او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>