شهرستانها انتخاب شده به عنوان NHL هاب نیست به احتمال زیاد دیدن اقتصادی افزایش

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

به نفع یکی از این “مرکز شهر” انتخاب شده اجازه می دهد تا NHL برای تکمیل برنامه های منظم آن را احتمالا بیشتر تبلیغاتی از مالی است.

وجود دارد همچنین می تواند فشار قرار می گیرد در مقامات اجتماعی را حفظ فاصله میان طرفداران و اطمینان از مقررات در مورد تعداد زیادی از مردم در کافه ها و رستوران ها نگهداری می شود.

ونکوور و تورنتو ادمونتون در میان شهرهای کانادا نشان داده اند که علاقه امکان NHL داشتن گروه از بازی تیم های در خطر ابتلا به کم هاب. بین 11 و 14 تیم در ارائه طرح های پیشنهادی به NHL به عنوان شهرستان هاب با توجه به ورزشی است. تحت این سناریو بازیکنان خواهد بود مستقر در هتل ها محلی و سفر به عقب و جلو به عرصه. بازی می توان بدون طرفداران در حضور.

ایان o’donnell, مدیر اجرایی, از ادمونتون به مرکز شهر ارتباط کسب و کار با نام طرح “یک مدل جالب.”

“آیا این معنی است که ما در حال رفتن به الکتریکی محیط زیست با هیجان و شهرستان وزوز و مقدار زیادی از تاثیر اقتصادی در مرکز شهر هسته ای گفت:” o’donnell. “من می گویند که آن خواهد بود خو. اما قطعا آن را به یک نور افکن بر روی ادمونتون.”

ایان Tostenson, رئيس جمهور و مدیر عامل قبل از میلاد رستوران و Foodservices انجمن گفت: داشتن طرفداران در عرصه یعنی مردم نمی تواند به توقف برای غذا و نوشیدنی قبل یا بعد از بازی.

“ممکن است یک کمی از بار, اقدام, اما این همه بستگی دارد که در آن ما با بازگشایی رستوران,” او گفت:.

“بدون هر گونه تماشاگران, من می خواهم تصور کنید که نوع مصرف کننده تاثیر افزایشی خواهد بود کاملا به حداقل برسد. که در آن می تواند خوب است که در ادامه از مردم سفارش غذا و انجام تحویل, اما آن را نمی خواهید برای انجام بسیاری فکر نمی کنم برای مرکز شهر هسته.”

تیم NHL ممکن است صرف “swatch پول” در هتل اما “کسانی که در اتاق occupancies در حال کسری از آنچه در هتل ها باید انجام دهند در این زمان از سال” گفت: Tostenson.

سازمان دیده بان | بالا goalies در چه چیزی باعث Ovechkin را بسیار دشوار است برای جلوگیری از:

در حالی که بازیکنان در گیر خود جداسازی آنها لازم نیست به نگرانی در مورد تلاش برای جلوگیری از الکساندر Ovechkin را “knuckleball” نوع شات. 1:03

معیار برای تبدیل شدن به مرکز شهر

NHL بود مجبور به توقف فصل آن در مارس 12 با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. وجود دارد 189 بازی باقی مانده در این فصل به طور منظم زمانی که لیگ متوقف بازی.

کالین کمپبل NHL اجرایی ارشد و معاون رئیس جمهور و مدیر هاکی عملیات گفت: Sportsnet که علاقه مند در شهرستانها را برای دیدار با معیارهای مختلف.

شهر را باید در یک منطقه با یک نرخ پایین COVID-19 موارد است. وجود دارد را باید NHL عرصه آماده پخش تلویزیون که دارای چهار اتاق پانسمان داخل. هتل ها نیز باید به اندازه کافی برای بازیکنان نیاز دارد.

B. C. برتر جان هرگن گفت که او نوشته است به NHL و اتحادیه بازیکنان برای ارائه این استان به عنوان یک محل است.

“با فرض این که این بازی ها می توان بدون مخاطبان اما به جای آن می توان برای تلویزیون” هرگن گفت: در یک شنبه جلسه.

آلبرتا برتر جیسون کنی به صحبت کرد NHL کمیسر گری Bettman در مورد آلبرتا میزبانی بازی اما گفت که دیده است یک پیشنهاد رسمی.

تقویت روحیه

O’donnell گفت: ارتباط خود را کار کرده است با Oilers و دولت استانی. با داشتن این بازی ها در ادمونتون کمک خواهد کرد که ترویج این شهر است.

“وجود خواهد داشت بدیهی است که بسیاری از رسانه ها در اینجا است که ممکن است قادر به انجام برخی از داستان های دیگر… و بحث در مورد شهر ما,” او گفت:.

انتاریو برتر داگ فورد گفت: او شده است در تماس با تورنتو افرا برگها’ شرکت مادر در مورد شهرستان, خدمت به عنوان یک شهر میزبان.

لورل Walzak دستیار استاد در RTA دانشکده رسانه در دانشگاه رایرسون گفت: میزبانی بازی خواهد بود و تقویت روحیه برای شهرستان.

“من می خواهم بگویم این است که بیشتر از یک آگاهی و بازاریابی مبارزات انتخاباتی در مقابل آن که در مورد اقتصاد خالص” او گفت:. “این شهرستان یک فرصت برای نشان دادن آنچه در شهر و یا استان انجام شده است در طول این دوره زمانی که آنها قادر هستند و قادر به مدیریت این وضعیت است.”

برخی از مقامات بهداشتی باید گفت: محدودیت در تماس های اجتماعی می تواند باقی می ماند برای سال.

دیوید Legg یک استاد مدیریت ورزشی در کوه سلطنتی در دانشگاه کلگری گفت: اجرای, اجتماعی, فاصله, قوانین می تواند مشکل هنگامی که آن را به جشن طرفداران.

“اگر رستوران ها باز هستند در 50 درصد است, چگونه آن را تمام بودن ای اداره?” او گفت:. “اگر Oilers در حال بازی کردن شعله های آتش در شب شنبه و افراد مایل به راه رفتن بالا و پایین جاسپر Ave. چگونه می خواهند به پلیس ماندن دو متر دورتر از یکدیگر است؟”

Walzak گفت: لیگ بازیکنان و پخش خواهد شد که مسئولیت را به یاد طرفداران به دنبال محلی دستورالعمل.

“بازیکنان و رسانههای می تواند تاثیر بر پایه فن به اجازه دهید آنها را می دانم که [به] ‘لطفا ادامه به امن’,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>