شهرستانها صورت خواستار رشد به گسترش خیابان ها دوباره باز پارک در میان COVID-19 شیوع

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

لوید تغییر در حال اجرا بود در تورنتو پیاده رو به تازگی زمانی که او پا به یک خیابان شلوغ و بدون فکر برای جلوگیری از یک زن با هل دادن یک نوزاد پرسه زن.

تحقق بعد چگونه به راحتی او می تواند زده شده است یک تغییر آغاز شده است در حال اجرا در این شهر اتوبوسی آهنگ گفت: گستره وسیعی از آهنگ های که کشش حدود سه متر در سراسر هستند “کاملا یک نجات دهنده زندگانی در حال حاضر.”

تغییر یک استاد طراحی داخلی در دانشگاه رایرسون و طراحی سردبیر TreeHugger.com نمی توصیه عمل برای دیگران.

ادامه مطلب: Coronavirus — کشورهای فراخوان همکاری برای کاهش ویروس’ تاثیر اقتصادی

اما مانند بسیاری از کانادایی ها تغییر نا امید است با کمبود فضا به حرکت در میان COVID-19 مستند.

“کل این موضوع در تورنتو که در آن آنها نمی دهد هر گونه فضای اضافی برای افرادی که پیاده روی اجرا و یا دوچرخه سواری است که من فکر می کنم کاملا غلط” تغییر گفت. “شما نگاه کنید در خیابان ها و آنها به طور کامل خالی و شما را در پیاده رو و آنها کاملا شلوغ است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“جاگر را تبدیل به مرتب کردن بر اساس جدید دوچرخه سواران. آن استفاده می شود ‘ما نفرت و دوچرخه سواران آنها را از راه آنها در پیاده رو’ و در حال حاضر آن را ‘ما نفرت جاگر.’ که در واقع همه ما فقط مبارزه با بیش خرده زمانی که قرص کامل می رود به رانندگان است.”

شیوع کروناویروس: ترودو استدلال می کند برای مجازی صندلی مجلس

شیوع کروناویروس: ترودو استدلال می کند برای مجازی صندلی مجلس

تماس از به هم بزنید-crazy کانادایی در حال رشد هر دو به بازگشایی پارک ها و خیابان های شهر به اتومبیل برای افزایش فضا به حرکت می کند در حالی که حفظ امن فیزیکی فاصله.

در اتاوا پایتخت ملی کمیسیون (NCC) جمعه اعلام کرد که این بسته شدن کشش از ملکه الیزابت جلوی خانه بین ساعت 8 صبح و 8 p. m. روزانه. پروژه آزمایشی آغاز شد و شنبه و اجرا می شود از طریق مارس 26.

در ونکوور استنلی پارک بسته شد و جاده ها به وسایل نقلیه در هفته گذشته در تلاش برای کمک فیزیکی فاصله.

مطالعات بی شماری نشان داده اند که سلامت روان مزایای از هوای تازه و ورزش اما بسیاری استدلال می کنند که زمان سلامت احكام مشخص نیست. پیاده رو مسدود هستند و بسیاری از پارک ها خارج از محدوده. دو اتاوا ساکنان در میان کانادایی به تازگی یکی برای قدم زدن در پارک.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

رابین Mazumder استدلال وجود دارد قابل توجه بهداشت و میر در نگه داشتن مردم به دور از فضای تفریحی.

ادامه مطلب: اگر من زندگی می کنند به تنهایی می توانم دیگران انجام همان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس?

“راه من در این است که آن یک بیت از یک فشار اجاق گاز” گفت: Mazumder که انجام دکترای خود را در مطالعات بر اثرات روانی طراحی شهری. “شاید من بودن pessimistwith این, اما من نگران هستم که مردم در حال رفتن به ضربه محکم و ناگهانی در برخی از نقطه.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او با اشاره به چند مطالعات از جمله توجه ترمیم نظریه طراحی و توسعه توسط روانشناسان راشل و استفان کاپلان که دریافتند که قرار گرفتن در معرض به طبیعت باعث بهبود تمرکز و توانایی تمرکز.

ژاپنی ها که در حال مؤمنان بزرگ در ترمیم عناصر طبیعت — مناظر و بوها و صداها را از جنگل — تمرین جنگل حمام کردن و یا “shinrin-yoku” است که به معنای واقعی کلمه تجربه جنگل از طریق حواس به استرس.

شیوع کروناویروس: ترودو اعلام کرد اتاوا را ارسال 125 اعضای نظامی برای کمک به در کبک دراز مدت مراقبت از خانه

شیوع کروناویروس: ترودو اعلام کرد اتاوا را ارسال 125 اعضای نظامی برای کمک به در کبک دراز مدت مراقبت از خانه

اتاوا ساکن سیلوی Bigras تحسین روز جمعه حرکت به باز کردن ملکه الیزابت در جلوی خانه. Bigras بود که کانادا مطبوعات ارشد در چند بازی های المپیک در زندگی حرفه ای طولانی خود در ورزش بوده است صلیب کشور اسکی روزانه در نزدیکی گاتینو پارک قبل از NCC بسته پارک را پوشش می دهد که 361 کیلومتر مربع در اواخر ماه گذشته.

“من اسکی و تفکر” اوه خدای من این طوری باور نکردنی “و سپس به NCC خودسرانه تعطیل دسترسی به گاتینو پارک, بیشتر اسکی زمانی که این بسیار فوق العاده لازم و بسیار مفید برای ما سلامت روانی و سلامت جسمی مناسب است ؟” گفت: Bigras. “این چنین یک بسته کامل از سلامت است.”

Bigras است برای رفتن روزانه دوچرخه سواری در حال حاضر به جای.

“من فقط واقعا شده در مورد عصبانی (عدم پارک دسترسی) در placard-تکان دادن-در-مقابل-of-the-شهردار-اداره راه اما فقط تفکر “آه بیا” او برافروخته. “کار با ورزشکاران تمام زندگی من من درک اهمیت از لحاظ جسمی فعال بودن و من می دانم که چقدر از تاثیر آن بر روی من شخصا. اگر من نمی تواند به صورت روزانه من, دوچرخه سواری, پسرم می گوید, ‘OK شما در حال گرفتن بداخلاق بیرون بروید و بازی.”‘

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دیانا Brecher, یک روانشناس بالینی و استاد دانشگاه رایرسون گفت ترکیبی از هوای تازه و ورزش و طبیعت کلیدی برای سلامت ما.

“قدم زدن در مرکز شهر تورنتو تنها واقعا شما هوای تازه جزء نه چندان فضای سبز,” او گفت:. “ما بخشی از قلمرو حیوانات, ما باید در طبیعت است. اگر شما در مورد فکر می کنم هنگامی که مردم در تعطیلات به زیبا و طبیعی لکه های. آن را بسیار با طراوت و جوانی.”

با چسب مردم در حال حاضر به گوشی خود را, کامپیوتر و تلویزیون صفحه نمایش Brecher گفت: در نظر گرفتن یک هوای تازه است حتی بیشتر مهم است.

“ما در حال طراحی نشده به نشستن در تمام طول روز گفت:” Brecher که برنامه 90 دقیقه پیاده روی در روز در اطراف محله.

ادامه مطلب: خود را CERB پول مشمول مالیات است. در اینجا چگونه آن را به کار

اما این آسان نیست در این عادی او اضافه کرد که حتی “رفتن به فروشگاه مواد غذایی استفاده می شود به فکر ورزش و در حال حاضر بسیار عمدی ریزی استراتژیک برای زنده ماندن آن است.”

Mazumder قشنگ و بافته راه خود را از طریق مردم در حالی که در سال های اخیر اجرا در ادمونتون و عصب شناسی شهری شد شگفت زده در چگونه از مسدود شدن این شهر پیاده شدند.

“نه به مردم فضای کافی برای خارج شدن از خانه های خود و استفاده از پیاده رو ما اساسا مردم انتخاب بین خطر آنها در معرض دیگران در معرض خطر است که آنها در معرض و خطر برخورد با یک خودرو است. و آن را فقط به نظر می رسید نوع مسخره به من,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادمونتون برنامه ریزی برای تعطیل کردن بخشی از ویکتوریا جاده پارک برای خودروها در روز شنبه برای کمک به اتصال مردم به رودخانه دره. آخر هفته آینده این شهر برنامه ای برای گسترش پیاده روی و دوچرخه فضا در ساسکاچوان درایو.

شیوع کروناویروس: ترودو اعلام $962 میلیون دلار برای توسعه منطقه ای سازمان

شیوع کروناویروس: ترودو اعلام $962 میلیون دلار برای توسعه منطقه ای سازمان

Mazumder گفت: ادمونتون خیابان تعطیلی این به نفع بیشتر مردم در محلات مرفه که به احتمال زیاد در حال حاضر بزرگ حیاط و مناسب و معقول دسترسی به دیگر فضای سبز.

“احساس ترس در طول یک بیماری همه گیر تاثیر در افراد متفاوت با کلاس و درآمد” او گفت:. “در حال cooped در یک خانه بزرگ با حیاط خلوت و استرس زا است. اما اگر شما در یک آپارتمان و شما لازم نیست دسترسی به هر گونه فضای خصوصی در فضای باز شما تکیه بر پارک ها و خارج شدن از خانه به نگه داشتن خود را عاقل.

“پس از آن فکر کردن در مورد چگونه این کار را انجام دهیم و در صورت عادلانه به مطمئن شوید که هر کس در هر جامعه دسترسی داشته باشید ؟ در غیر این صورت اختلاف (بین غنی و فقیر) در سلامت روانی و جسمانی است که ما می بینیم این است که رفتن به ادامه گسترش دهد.”

Mazumder استدلال که باز کردن جاده ها باید گسترده هر دو برای جلوگیری از گروه های بزرگ از تجمع — فکر می کنم از جمعیت که گله به یک خیابان جشنواره — و به اطمینان حاصل شود که هر کس است که در داخل یک پیاده روی پنج دقیقه از فضای باز.

با بلیط های صادر در پارک Mazumder همچنین نگرانی در مورد دهها.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“است که یک عنصر اضافه شده به کل این چیزی که به خصوص در جایی مثل تورنتو که تاریخ آن با دهها کاردینگ در یک روز خوب, این یک مشکل بزرگ است.”

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>