سه هفته پس از Leduc اعلام دولت محلی اضطراری بیش از coronavirus همه گیر این شهرستان اعلام کرد اقدامات جدید آن می گوید با هدف کمک به کسانی که در جامعه در مواجهه با مشکلات مالی به دلیل COVID-19.

“شورای اتحاد به وضوح شنیده می شود که ساکنان و کسب و کار در جامعه ما هستند که درد و رنج مشکلات مالی به عنوان یک نتیجه از جریان همه گیر” Leduc شهردار باب جوان گفت: در انتشار اخبار در روز دوشنبه. “به عنوان یک سازمان ما خوش شانس در یک موقعیت که در آن ما قادر به حمایت از جامعه ما و کاهش برخی از مشکلات.”

این شهر گفته است که از بین بردن قبلا تایید افزایش مالیات ها و تصمیم های مالیاتی مجازات نمی شود برای باقی مانده از سال 2020 برای هر دو مسکونی و غیر مسکونی ratepayers. غیر مسکونی ratepayers نیز در حال حاضر باید این گزینه تعویق انداختن پرداخت مالیات تا دسامبر. 31, 2020 بنا به درخواست.

“ما همچنان به دنبال راه هایی است که ما می تواند کمک به ساکنان و کسب و کار به حرکت در این زمان از عدم قطعیت — و [به آنها کمک کند] رشد زمانی که ما آمده ایم از آن” جوان گفت:.

ادامه مطلب: Leduc اعلام وضعیت اضطراری محلی برای مقابله با گسترش COVID-19

مقامات شهرستان روز دوشنبه گفت که آنها در حال حاضر انتظار دارند که آنها را مجبور به استفاده از صندوق ذخیره و خطوط اعتباری برای پوشش هزینه های مرتبط با COVID-19 بحران بهداشت عمومی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این شامل هزینه های مستقیم مانند اضافه کاری برای خدمات ضروری مناطق و مواد و منابع و سرمایه و هزینه و همچنین هزینه های غیر مستقیم ناشی از معوق پرداخت آب و برق, کاهش جریمه های آب و برق و مالیات پنالتی حذف, در میان دیگران” این شهرستان گفت.

در هفته گذشته در این شهرستان اعلام کرد و آن را به طور موقت تخمگذار کردن 100 گاه به گاه کارگران شهرستان و اجرای یک استخدام, یخ, یک حرکت مسئولان پروژه را ذخیره شهرداری $150,000.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

ادامه مطلب: شهر Leduc به طور موقت خاموش میسازد 100 گاه به گاه در میان کارکنان COVID-19 بحران

“ما گرفته اند و تعدادی از اقدامات برای اطمینان حاصل شود که ما به عنوان پایدار به عنوان امکان پذیر است در حالی که حفظ خدمات که در آن ما ساکنان و کسب و کار تکیه” اقدام به شهرستان مدیر مایکل Pieters گفت. “با تشکر در حال انجام اقدامات برای اطمینان از ما از لحاظ مالی مسئول به عنوان یک سازمان ما یک پایه خوبی برای ادامه کار با شورای به آدرس COVID-19 اثرات در کوتاه مدت و بلند مدت.

“ما اقدام محتاطانه به اطمینان حاصل شود که ما قادر به پوشش کوتاه مدت هزینه های مرتبط با مدیریت و کاهش اثرات COVID-19 و حمایت از جامعه ما در طول این زمان.”

این اقدامات اعلام کرد روز دوشنبه اولین بار نیست شهر Leduc خطاب مشکلات مالی در جامعه در آورده با COVID-19 شیوع. در 20 مارس این شهرستان خبر داد مالیاتی شهرداری متوجه mailouts خواهد بود فرجام با دو ماه با یک ویژگی جدید مالیاتی مهلت Aug. 31, 2020.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در آن زمان این شهر نیز اعلام کرد که تمام “شهر ابزار دارندگان حساب ارائه خواهد شد گزینه تعویق انداختن پرداخت تا سه ماه.”

“هر طور منظم هر دو ماه یکبار برنامه ریزی همه صورتحساب خود ادامه خواهد داد توزیع به مشتریان” این شهرستان گفت: در آن زمان. “اگر یک دارنده حساب قادر به پرداخت لطفا تماس با ما با بخش مالی.

“هیچ هزینه مجازات و یا سرویس قطع خواهد شد به هر حساب در عقب افتادگی در طول این زمان.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در شهر Leduc را repsonse به COVID-19 بحران اینجا را کلیک کنید.

سازمان دیده بان زیر: برخی از اخبار جهانی ویدئوها در مورد تاثیر اقتصادی COVID-19 در آلبرتا.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im