City of Peterborough, GreenUp ارائه پول نقد به ساکنان که گیاه باران باغ

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

شهر پیتربورو و GreenUp همکاری کرده اند تا به ارائه پول نقد به Peterborough, Ont., ساکنان که گیاه باران باغ در اموال خود را.

GreenUp آب برنامه های هماهنگ جن مک کالوم می گوید طراحی و نوع گیاهی هستند و تفاوت های کلیدی بین باران باغ و باغ به طور منظم.

“آن طراحی شده است را در آب باران معمولا از پشت بام و یا در جاده ها گفت:” مک کالوم. “به همین دلیل این کاسه به شکل پس از آن می توانید نگه باران برای 24 تا 48 ساعت و آن را دارای یک ورودی به آب و یک خروجی در مورد آن مملو اجازه دهید به آب با خیال راحت.”

ادامه مطلب: گروه محلی کاشت باران باغ به کاهش جاری شدن سیل

او می گوید که وقتی که می آید به چه نوع از گل ها و گیاهان سبز برای گیاه باغبان می خواهید برای رفتن با بومی گونه های گیاهی با ریشه های عمیق سیستم.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“شما می خواهید عمیق آن-ریشه های در حال اجرا به طوری که آنها می توانید در قرعه کشی آب از باران باغ گفت:” مک کالوم. “معمولا باران باغ سه منطقه پس از پایین کاسه وسط و منطقه بالا. شما می خواهید به آب بیشتر دوست گیاهان در پایین و در بالای منطقه شما می خواهید بیشتر خشکسالی-گونه های مقاوم.”

تعدادی از مناطق در شهر پیتربورو در حال حاضر تبدیل شده به این نوع از باغ.

GreenUp را در مرکز شهر طراوت و چالاکی پروژه co-ordinator, سحر برکه می گوید: این مهم است ابتکار جامعه است که نه تنها می افزاید: بیشتر فضای سبز, اما می تواند کمک به جلوگیری از جاری شدن سیل.

“در بسیاری از underused هموار فضاهای در شهرهای ما که شاید در یک نقطه و مفید بودند اما پس از تبدیل شدن به کار برکنار شده و یا دوستش” برکه گفت. “همکاری با جامعه واقعا مهم است زیرا آن را می شود همه باغ و شما می توانید یک ضربه بزرگتری با هم.”

ادامه مطلب: حاصل Depave بهشت پروژه بزرگترین از نوع خود در کانادا

تا آنجا که تاثیر خود را در خانه خود می رود مک کالوم می گوید باران باغ می تواند یک تفاوت بزرگ را.

“ما می دانیم که در اینجا در پیتربورو ما تا به حال تعداد زیادی از باران در سال های 2002 و 2004 پس از باران باغ در واقع می تواند به محافظت در برابر این نوع از جاری شدن سیل,” برکه گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ساکنان می تواند درخواست برای برنامه یارانه در اینجا. ساکنان می تواند دریافت تا $500 به سمت پروژه بسته به اندازه و اموال.

مک کالوم می گوید مردم باید از پیش تایید شده برای این برنامه و شرکت در کارگاه مجازی در تاریخ 17 ژوئن برای دریافت یارانه.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>