شهر ساسکاتون رو به $42.9 M کسری بودجه در سال 2020 با توجه به COVID-19 همه گیر

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

حتی با استان برنامه ریزی برای بازگشایی, Saskatchewan, شهر ساسکاتون هشدار میدهد که نباید خیلی تغییر خواهد کرد در هر زمان به زودی.

“ما هنوز هم تحت استانی دولت اضطراری است که تغییر نکرده است” گفت: پاملا Goulden-McLeod, مدیر, مدیریت اضطراری را برای این شهرستان در طول یک زوم کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر.

این شهرستان یادآوری ساکنان برای حفظ تمرین های اجتماعی فاصله همچنان به شستن دست های خود و پیروی از ولایت عامه سفارش.

ادامه مطلب: ساسکاچوان برای شروع بازگشایی از این بیماری همه گیر کوروناویروس در مارس 4

این COVID-19 همه گیر اتحاد چپ شهر رو چند بالقوه کسری از $20.2 میلیون به کمتر از $43 میلیون برای سال 2020 با توجه به گزارش منتشر شده در روز جمعه.

این بستگی دارد به زمانی که محدودیت ها برداشته و چگونه به سرعت خدمات مانند حمل و نقل را که در شهر پول در حال اجرا به حالت عادی بازگشت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

شهر برآورد کسری از حدود 20.2 میلیون اگر محدودیت ها برداشته 30 ژوئن حدود 32 میلیون دلار اگر برداشته سپتامبر. 30 و حدود 42.9 میلیون اگر برداشته on Dec. 31.

“واقعا آن را به بستگی دارد تا حد زیادی می تواند ما این COVID در یک جعبه و ما می توانید آن را شامل” گفت: شهرستان, مدیر جف Jorgenson.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

برخی از ضرر و زیان ناشی از چیزهایی مانند حمل و نقل عمومی که رایگان که در آن قبلا آورده $35,000 یک روز همراه با پارکینگ متر درآمد آورده است در $21,000 کرایه هر روز.

“این بسیار محتمل است که وجود دارد خواهد بود در طولانی مدت اثرات است که فراتر از سال جاری ، هشدار میدهد:” این شهر در گزارش خود.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

یکی از دلایل: حتی زمانی که اتوبوس ها, استخرها و مراکز تفریحی بازگشایی به صورت عادی Jorgenson گفت که مشخص نیست که این شهر را ببینید همان حجم از مردم از دسترسی به این خدمات به عنوان قبل از همه گیر.

هر چه زودتر محدودیت ها برداشته هر چه زودتر این شهر می توانید شروع به ساختن پول از این خدمات دوباره.

ادامه مطلب: Coronavirus: شهرداری بپرسید فدرال برای $10B برای حفظ خدمات حیاتی

شهر است که پیشنهاد راه حل های متعددی از جمله کاهش به برخی از خدمات و توقف در استخدام یا آموزش کارکنان.

آن را نیز به دنبال کمک های مالی از دولت فدرال بخشی از تماس از فدراسیون کانادا شهرداری برای 10 میلیارد دلار در اورژانس عامل پول برای دولت های محلی.

Jorgenson گفت: این شهرستان نمی خواهد به طور کامل بازگشایی حداقل تا فاز چهار استانی طرح است. تاریخ فاز که هنوز رتبهدهی نشده است تعیین می شود.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در همین حال یکی از نگرانی هنوز هم برای شهرستان شدن بی خانمان ها به مسکن.

شهر ساخته شده است تماس, آوریل 1سنت برای دولت استانی به سرعت عمل در کمک به این شهر آسیب پذیر.

پس از آن برخی از طرح های منتقل شده به جلو از جمله قرار دادن برخی از افراد در هتل ها به خود منزوی در حالی که انتظار برای نتایج آزمون.

مشکل این است که یک بار آزمون خود را دوباره منفی آنها فرستاده حق بازگشت در خیابان.

ادامه مطلب: ساسکاتون را بی خانمان بودن مستقر در هتل اما تنها تا زمانی که تست منفی برای coronavirus

“اگر ما می بینیم COVID به جمعیت بی خانمان که یکی از چیزهایی است که می تواند کاملا به عقب موفقیت ما” هشدار داد شهردار چارلی کلارک.

این ساسکاچوان سازمان مسکن باز کرده است 10 واحد برای کمک به مردم با مسکن.

“آنها در دسترس بوده و حداقل برای دو هفته اما شده است وجود ندارد قابلیت دریافت از طریق برخی از مقررات و سیاست به مردم قرار دارد” توضیح کلارک.

او گفت: آنها نیاز به پیدا کردن مسکن در دراز مدت برای بی خانمان ها به کمک حاوی ویروس است.

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

مقامات بهداشت احتیاط در برابر همه مسافرت های بین المللی. بازگشت مسافران از نظر قانونی موظف به خود-جدا از 14 روز از آغاز 26 مارس در مورد آنها توسعه علائم و جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران است. برخی از استان ها و مناطق نیز اجرا اضافی توصیه و یا اجرای اقدامات برای اطمینان از آن بازگشت به منطقه خود-جدا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>