شهر ساسکاتون به دنبال پیدا کردن بهترین راه برای منحرف کردن زباله های مواد غذایی

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

پنج پروژه همکاری بین شهر ساسکاتون و دانشگاه ساسکاچوان شده اند تامین می شود مجموع $100,000 طریق تحقیقات تقاطع توسعه گرانت برنامه.

یکی از این پروژه ها با هدف کاهش ضایعات غذایی در ساسکاتون.

از زباله های مواد غذایی, حفاظت از پروژه شروع خواهد شد با مصاحبه با دیگر شهرداری در مورد تاکتیک های خود را کاهش زباله های مواد غذایی.

ادامه مطلب: Prince Albert, Sask. ممنوعیت استفاده از کیسه های پلاستیکی

سازمان های غیر انتفاعی مانند ساسکاتون Foodbank و دوستی مسافرخانه را نیز به شرکت در مطالعه به عنوان آنها می تواند اولیه دریافت کنندگان مواد غذایی نیاز نیست به دور انداخته شود.

از آنجا به شهر ساسکاتون غذا شورای بپرسید کسب و کارهای محلی مورد آنچه آنها در حال حاضر در حال انجام با زباله های مواد غذایی. بر اساس یک نظرسنجی از شهرستان حدود دو درصد از کسب و کار گفت: آنها در حال حاضر اهدا زباله های مواد غذایی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“آنچه ما از شنیدن بسیاری از کسب و کار است که آنها فکر می کنم آنها مجاز نیست به [donate زباله های مواد غذایی] به طوری که یکی از موانع است که ما می خواهیم به کشف از طریق این مطالعه این است که چرا مردم اهدا زباله های مواد غذایی و چگونه ما می تواند آن را آسان تر” گفت: کهربا Weckworth, شهرستان, مدیر, استراتژی, آب و هوا و اطلاعات.

ادامه مطلب: شهرستان ساسکاتون دولت پیشنهاد کسب و کار بازیافت مواد آلی برنامه

این شهرستان گفت: 13,000 تن مواد غذایی از رفتن به محل های دفن زباله نیازی به پرتاب کردن هر سال است. این غذا طول می کشد تا $138,000 ارزش از فضا در محل های دفن زباله سالانه است.

“گازهای گلخانه ای که زباله های مواد غذایی منتشر شده که تجزیه آن … آن را به تولید متان که یک گاز گلخانه ای قوی و ما فکر می کنیم که از 13000 تن خواهد برابر به حدود 15000 تن گلخانه ای را کاهش می یابد و در هر سال” Weckworth پیش بینی کرد.

این تیم دریافت $24,000 برای پژوهش خود را با برخی از کمک های مالی رفتن به سمت حقوق و دستمزد دانشجویی دانشگاه در حال استخدام برای کار بر روی جنبه های زیست محیطی این پروژه است.

ادامه مطلب: ساسکاچوان پرده استراتژی جدید برای مبارزه با گونه های مهاجم آبزی

محققان امیدوارند که این نتایج می تواند کمک به دیگر شهرهای جدید یاد بگیرند زباله های مواد غذایی اقدامات پیشگیری به عنوان به خوبی. حدود 58 درصد از مواد غذایی هدر رفته است هر سال در کانادا. حدود یک سوم از این به طور بالقوه می تواند بازیافت شود.

“ما امیدواریم که دیگر شهرستانها خواهد شد نگاه به این و که ما می توانیم بر روی آن ساخت و انجام بیشتر کار قابل توجهی در سراسر آموزش و پرورش [و] انحراف مواد غذایی از محل دفن زباله” ساسکاتون غذا شورای اجرایی مدیر گرد انس گفت.

انتظار می رود این پروژه به پایان خواهد رسید بهار 2021.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>