شهرستان, پلیس در حال آماده شدن برای Guelph, سیاه زندگی موضوع اعتراض در روز شنبه

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

شهر گوئلف می گوید که در حال آماده سازی برای یک تظاهرات مسالمت آمیز در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در بعد از ظهر شنبه.

بیش از 1000 نفر در حال انتظار برای حضور در یک تجمع در خارج از تالار شهر آغاز و در ساعت 2 بعد از ظهر و پس از آن مه و از دانشگاه Guelph.

ادامه مطلب: ‘گوش دادن و درک” می گوید سازمان از گوئلف سیاه زندگی موضوع اعتراض

این تنها یکی از بسیاری از تظاهرات اتفاق می افتد در سراسر جهان در پاسخ به نژادی و بی عدالتی خشونت پلیس و مرگ جورج فلوید. 46-سال-سکس با پیرمرد, درگذشت مارس 25 بعد از فیلم نشان داد که یک افسر سفید پوستی با استفاده از زانو به پین فلوید به زمین توسط گردن برای نزدیک به نه ساعت.

عزاداران جمع آوری برای جورج فلوید مراسم یادبود

عزاداران جمع آوری برای جورج فلوید مراسم یادبود

این شهر می گوید: از آن خواهد شد بسته شدن washrooms عمومی در منطقه برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. پارکینگ اجازه داده نخواهد شد در Carden خیابان است که به احتمال زیاد به بسته های داده شده انتظار می رود حجم این تجمع است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

از صبح روز جمعه از 1500 اند گفت: آنها با حضور در این تظاهرات را Facebook رویداد.

“گوش دادن و درک” سازمان Kayla Gerber گفت: در مصاحبه ای در روز چهارشنبه. “بسیاری از ما تجربه تماشای ما پدر و مادر و خانواده از طریق این برادران و خواهران ما به طور مداوم و خودمان.”

مسیر دقیق از مارس شده است نشان داد, اما سازمان دهندگان انتظار دارند که پلیس را مجبور به قرار داده تا موانع داده شده و اندازه آن است.

Guelph, پلیس می گویند ممکن است تاخیر ترافیک در داخل و خارج از مرکز شهر هسته از حدود 1 بعد از ظهر تا اواخر بعد از ظهر.

ادامه مطلب: هیچ فریاد پوشیدن ماسک — چگونه جورج فلوید تظاهرات را می توان امن در میان COVID-19

سازمان دهندگان این رویداد می گویند ماسک الزامی است با توجه به همه گیر. شرکت کنندگان را تشویق به استفاده از ضد عفونی کننده دست و یادآوری می شود که افرادی که اصلا با هم زندگی می کنند باید حداقل دو متر از هم جدا.

اضافی ماسک و ضد عفونی کننده در دسترس خواهد بود در اعتراض.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>