یک شهرستان همیلتون عضو شورا می گوید: “تلاش مشترک” از کارکنان شهرستان به تعداد بیش از یک سال است که به دلیل اشتغال اعداد در همیلتون مرکز شهر هسته ای ادامه خواهد داد به افزایش است در حالی که میزان کاهش است.

بند 2 Coun. Jason فار — که نشان دهنده بخش بزرگی از مناطق مورد مطالعه در توسعه اقتصادی گزارش می گوید: اجرای مرکز شهر مشوق در سال 2011 شده است کلید این تغییرات در مرکز شهر هسته.

ادامه مطلب: همیلتون — Burlington فروش املاک و مستغلات به یک شروع سخت در سال 2020 — RAHB

2019 مرکز شهر دفتر استخدام و اشتغال بررسی مجموعه ارائه می شود قبل از اینکه شورای شهر در روز چهارشنبه نشان می دهد که بیش از 26,000 مردم در منطقه مرکز شهر با بیش از 18,000 رفتن به شغل تمام وقت در هسته است.

“برای مدت زمان طولانی من بود گفت: ما 25,000 مردم از آمدن به مرکز شهر هر روز به کار می کنند. این در واقع 26,305 در حال حاضر” فار گفت: اخبار جهانی است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مشاهده link ”

این گزارش که به بررسی خواص 2,233 فتح کرد گرفته شد نشان می دهد یک 0.7 درصد افزایش یا 186 بیشتر مشاغل در مرکز شهر نسبت به سال 2018 بررسی.

دولت کارگران به نمایندگی از بزرگترین گروه مشغول به کار در منطقه مرکز شهر با 7,355 شاغل در مدیریت دولتی شغل.

محل اقامت و غذا و خدمات شاهد کاهش قابل توجهی به حدود 850 شغل در بخش که در سمت چپ مرکز شهر هسته برای فضاهای دیگر در همیلتون.

فار اذعان این نکته برای داشتن بسیاری از مشاغل دولتی در مرکز شهر به معنی کمتر خواهد شد جمع آوری شده در مالیات بر املاک توسط شهر پس از پست های دولتی نمی پرداخت مالیات.

ادامه مطلب: توسعه دهندگان پیشنهاد نوسازی همیلتون, سرگرمی, سالن های مهمان نوازی — از جمله عرصه

“احتمالا آماری ما راست در همتراز با بسیاری از شهرستانها عمده در کانادا از نظر مشاغل دولتی” فار گفت.

“یکی از چیزهایی که ما می تواند مطمئن است که بسیاری از کسانی که شغل شغل خوب و پردرآمد. افتخار میکنم که از یک شهری در سطح, در سطح استان و در سطح فدرال.”

در ضمن میزان فرصت های شغلی از فضای اداری در مرکز شهر است به کاهش خود ادامه داد در سال بیش از سال از سال 2015 حتی با بیش از 280,000 فوت مربع اضافه شده به موجودی در دسترس پس از 2018 بررسی.

آخرین اعداد باید میزان فرصت های شغلی را به 11.9 درصد و پایین ترین سطح پس از بررسی های آغاز شده در سال 2011.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: توسعه دهنده برای ساخت $700M, خرده فروشی, محل سکونت فضا در شهرستان همیلتون مرکز

“ما در حال شروع به دیدن بدیهی است که مزایای کاهش توسعه اتهامات عنوان شده برای الهام بخشیدن به رشد” گفت: Farr که اعتبارات اجرای دو جامعه برنامه های بهبود در سال 2011 و 2016 برای تجدید حیات منطقه مورد مطالعه است.

“هر کسی که شده است وجود دارد به تازگی می تواند به درک به خصوص پایین همراه جیمز خیابان را از طریق آن در سه ماهه وجود دارد خیلی افتضاح نوسازی و موثر استفاده مجدد از بسیاری از ساختمان های آن در حال حاضر.”

این نظرسنجی همچنین نشان می دهد تعداد خالی و اشغال شده تجاری و دفتر کار واحد با دسترسی مستقیم از خیابان. در این بخش نیز شاهد کاهش در جای خالی در حدود 0.5 درصد در سال بیش از سال به 10.4 درصد است.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

ترجمه مقاله ISI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de