همیلتون شهردار و مرکز عملیات اضطراری (EOC) مدیر می گوید آنها امیدواریم که برای کار با بسیاری از “عمده” سازمان دهندگان این رویداد در ماه های آینده برای تغییر برنامه نویسی به عنوان دقیق فاصله سفارشات از استان هستند به احتمال زیاد به ادامه طریق تابستان است.

شهردار فرد Eisenberger گفت: اخبار جهانی در روز جمعه آن را “به احتمال زیاد” بسیاری از حوادث سنتی “را به عنوان ما آن را می دانم” خواهد بود بخشی از این شهر در تابستان در صورت عدم وجود یک واکسن برای coronavirus.

ادامه مطلب: COVID-19 وادار به تصمیم گیری های دشوار از همیلتون و منطقه رویداد برنامه نویسان

“من نمی توانم پیش بینی است که ما در حال رفتن به اجازه می دهد, شما می دانید که صدها هزار نفر از مردم به افت طریق برای Supercrawl یا نمایشگاه کشاورزی در رککتن,” شهردار گفت. “آن را فقط نمی تطبیق با شرایط ما در حال حاضر.

“بنابراین من فکر می کنم احتمال اینکه آنها اتفاق می افتد بسیار کوچک است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مشاهده link ”

این شهر EOC مدیر پل جانسون می گوید طرح این است که باید “جدی مکالمات” با رویداد برنامه ریزان آنها در حال حاضر در ارتباط با, به منظور کمک به آنها در تصمیم گیری در مورد چگونه خود را از وقایع ممکن است در اجرا تحت استان دستورالعمل های فیزیکی برای فاصله.

“بنابراین ما در حال تلاش برای کار با کارکنان و مردم به عنوان بهترین ما می توانیم, و همانطور که می بینید تعدادی از گروه ها در حال حاضر شروع به تصمیم گیری در آن.”

تعدادی از جنوب انتاریو تیتر حوادث تابستان یا در حال حاضر لغو شده و با توجه به اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات و یا دیگران در انتظار پاسخ از استان و شهرداری ها برای دیدن آنچه که واقع بینانه امکانات وجود دارد از برگزاری هر نوع رویداد.

ادامه مطلب: با سرعتی بیش از حد بیش از حد به زودی ؟ چگونه ما می دانیم که آیا انتاریو بازگشایی در زمان مناسب

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Supercrawl موسس تیم Potocic گفت: اخبار جهانی که یک “طرح” در عملیات یاد جیمز خیابان جشنواره که به تساوی تا 200,000 بیش از سه روز در ماه سپتامبر خواهد آمد در اوایل ماه ژوئن است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

حاشیه فورد رئیس جمهور و رئیس رککتن نمایشگاه جهانی می گوید: سرنوشت که آخر هفته شکرگزاری عینک است تا در هوا.

“ما نیمی از اعضای هیئت مدیره که مایل به تماس با آن را خاموش و در کمتر از نیم که می خواهید به صبر کنید” فورد گفت: اخبار جهانی است.

دیگر ترافیک بالا همیلتون و حوادث منطقه را باید به سادگی کشیده پلاگین مانند غرور همیلتون Port Colborne را Canal روز, Ottawa, خیابان دوختن گرسنه و برلینگتون را Ribfest.

“این روشن است که تاثیر این بیماری همه گیر خواهد شد و آخرین سال. با که در ذهن ما دشوار ساخته تصمیم به انصراف از غرور و افتخار ما در پارک رویداد برنامه ریزی شده برای تاریخ 20 ژوئن در Gage پارک” سازمان از غرور رویداد گفت: در بیانیه منتشر شده در اواخر ماه مارس است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در اوایل این ماه برگزار همیلتون و آبشار نیاگارا Comic Con گفت او امیدوار بود که هر دو برنامه اجرا می تواند در ماه های سپتامبر و اکتبر بود.

ادامه مطلب: Coronavirus: Ontario محدودیتهای منطقه ای بازگشایی رویکرد با توجه به افزایش تست داده

“ما در اصل نقل مکان کرد و ما آبشار نیاگارا تاریخ رویداد از ماه ژوئن تا سپتامبر با فکر مثبت فرایند است که مجامع عمومی ممکن است اجازه داده شود در آن زمان” Dabrowski گفت.

“البته هیچ کس تا به یک توپ کریستال و ما همچنان به نظارت بر دولت مقرر روز به روز.”

رشته های ورزشی استخر و مراکز تفریحی به احتمال زیاد بخشی از تابستان

شهردار فرد Eisenberger گفت: اخبار جهانی که رشته های ورزشی استخر و مراکز تفریحی نیز به احتمال زیاد رفتن به یک بخش از شهر در تابستان.

“بسیاری از کسانی که بزرگ فعالیت های ورزشی, رشته های ورزشی و مراکز تفریحی, شنا, درس تمام چیزهایی که ما انتظار داریم و می خواهم به انجام در طول تابستان و در طول سال در این فصل آن را بسیار بعید است که آنها در حال رفتن به در دسترس خواهد بود به ما گفت:” Eisenberger.

روز جمعه همیلتون قدرت حفاظت از ارسال یکی دیگر یادآوری است که آن دیدنی آبشارها و پرتگاه مناطق خواهد بود محدودیت ساکنان با آئین نامه افسران گشت به اجرای فیزیکی فاصله.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برخی از شهرستان محبوب ترین, هوای آزاد, پاتوق مانند شیطان Punchbowl, کلاهبرداران توخالی اسپنسر تنگه Dundas اوج و دیگر سیستم های نوین هنوز هم بسته است.

مشاهده link ”

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید. در شرایط که در آن شما نمی تواند نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران, مقامات بهداشت عمومی توصیه می کنیم استفاده از یک غیر پزشکی صورت ماسک یا پوشش برای جلوگیری از پخش قطرات تنفسی است که می تواند این ویروس.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de