کارمندان دولت توصیف دولت COVID-19 پاسخ به “دانکرک” سبک نجات

این یک آفتابی مارس 18 زمانی که نخست وزیر جاستین ترودو ارائه شده دولت, اولین تلاش های حاوی اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19 در قالب یک $82 میلیارد نجات بسته است.

ویروسی همه گیر اثر در کانادا در حال حاضر بد: مدارس بسته شدن محل های کار بستن کارکنان گذاشته شدن و یا داشتن ساعت خود را برش عمیق.

به 82 دلار-میلیارد پاسخ بسیار زیاد بود هر استاندارد است. اما بیکاری اعداد را پایمال و آنها هنوز هم در حال افزایش است.

در روز شنبه قبل از ترودو صحبت کرد وجود داشته است 71,000 ادعا می کند در اشتغال-سیستم بیمه — فراتر قبلی تک-بعد از ثبت 38,000 مجموعه در طول بحران مالی جهانی بیش از یک دهه پیش.

ادامه مطلب: زنده به روز رسانی: کروناویروس در کانادا

در روز ترودو اعلام کرد برای اولین بار طرح امداد, 87,000 ادعا واصل شد تقریبا 10 برابر معمول روزانه حجم برای اواسط ماه مارس.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

توسط صبح روز پنجشنبه مقامات نظارت بر ایمنی-net برنامه آغاز سنجش قدر از چه بود. فقط پردازش تمام ورودی ادعا می کند در راه معمول را ماه.

آنها نیاز به آن را توضیح دهید به یک و نیم دوجین ارشد کارمندان دولت در یک شهرستان و بقیه در کنفرانس ویدئویی به صورت منظم صبح جلسه.

“دانکرک” بود و در مقايسه با آن گیر کرده است.

در اوایل جنگ جهانی دوم در برابر حمله غیر منتظره از آلمان نازی در یک عقب نشینی ارتش متفقین به شهر فرانسوی در کانال انگلیسی. بسیار زیاد sealift ذخیره برخی از 340,000 انگلیسی و دیگر سربازان به طوری که آنها می تواند یک روز دیگر مبارزه.

شیوع کروناویروس: سینگ می گوید لیبرال دولت باید افزایش دانشجو منافع در میان همه گیر

شیوع کروناویروس: سینگ می گوید لیبرال دولت باید افزایش دانشجو منافع در میان همه گیر

نجات آنها را گرفت و صدها نفر از عروق از جمله قایق های ماهیگیری و صنایع دستی لذت که خدمه غیر نظامی مجموعه ای از جنوب انگلستان است. افسران نیروی دریایی به فرماندهی riverboats و در زمان آنها را به دریا برای شرکت در قدرتمندترین چنین تلاش در طول تاریخ است.

“دونکرک.” این مقیاس از آنچه که در آینده چه خواهد شد مورد نیاز است. هر کس در اتاق perked.

“هیچ راهی وجود دارد که ما می تواند همچنان به ارائه EI برنامه در راه است که آن را به طور معمول تحویل داده شده است گفت:” یک مقام رسمی در اتاق که صحبت در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به صحبت علنی درباره پشت صحنه مذاکرات.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در عرض یک ساعت وجود دارد جلسات به کلید وزرا و منشی شورای خبرگان ترین ارشد فدرال مدنی. توسط, بعد از ظهر, استخدام, وزیر کارلا Qualtrough گفتن بود بقیه کابینه.

ادامه مطلب: CEWS مقابل CERB: چگونه این دو مزایای متناسب با هم و که ممکن است مجبور به بازگشت پرداخت

لیبرال ها قول داده بود سود برای مردم ماندن در خانه برای مراقبت از یک کودک و یا بیماری اعضای خانواده و دوم برای کسانی که تا به حال برای رفتن به قرنطینه یا خود انزوا. Qualtrough گفت: برنامه های متعدد در حال حاضر پیچیده برای کانادایی ها برای حرکت و از دولت توضیح دهد.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

مقامات منزوی در جلسات شروع روز پنج شنبه بعد از ظهر و ماندگار به آخر هفته تصمیم گرفت به سادگی به رول همه چیز را به یک مزیت به خصوص اگر یک EI گیرنده قرار بود به کمتر از جدید تثبیت سود که کانادا مرکز سیاست جایگزین تخمین زده می شود 84 درصد از دریافت کنندگان در اوایل ماه آوریل.

واجد شرایط بودن در داشتن به دست آورده $5,000 در 12 ماه گذشته و در حال حاضر با داشتن درآمد از صفر به عنوان یک نتیجه از COVID-19. اما شکاف پدید آمده است. دانش آموزان نمی به اندازه کافی درآمد به واجد شرایط. نه افرادی که ساعت کاهش داد اما هنوز هم تا به حال برخی از درآمد.

شیوع کروناویروس: ترودو هشدار کانادایی دریافت CERB دستمزد یارانه آنها را مجبور به پرداخت یک

شیوع کروناویروس: ترودو هشدار کانادایی دریافت CERB دستمزد یارانه آنها را مجبور به پرداخت یک

“آن را مانند یک هفته بعد ما گفت:” اوه پسر ما درک نمی کنند این است.’ در برخی از موارد وجود دارد یک انتخاب در برخی از موارد نه چندان زیاد” Qualtrough در مصاحبه ای گفت:. ایده این بود که به گسترش وسیع شبکه در ابتدا و سپس گسترش آن به گرفتن بیشتر مردم است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

هسته سیستم ارائه می شود که EI پرداخت بیش از 40 سال رفته از طریق تغییرات بی شمار در طول سال. آن را شکننده در حال حاضر نیاز به تعویض و تغییر بیش از حد در مورد چگونه کار می کند به خطر انداخته افتضاح.

ارائه سود از طریق EI بود.

با پایان تعطیلات آخر هفته این آژانس درآمد کانادا به نام شده بود به منظور توسعه یک سیستم تحویل زیرا آن دسته میلیون اظهارنامه مالیاتی سالانه است. بسیاری از کانادایی ها در حال حاضر مالیات حساب. اتوماسیون شد توافق برای محدود کردن کار دستی است که اضافه کردن به پردازش و پرداخت در زمان.

ادامه مطلب: اضافه کردن ‘توهین به جراحت’: کانادایی ها در گیر CERB پرداخت دولت دریافت ایمیل سریع

در همان زمان اشتغال و توسعه اجتماعی کانادا یافت می شود برخی از 3000 لپ تاپ برای کارکنان دستور به کار در خانه — آن را در حال حاضر نزدیک به 7000 در — و تقویت بخش پهنای باند برای رسیدگی به هزاران نفر از کاربران از راه دور.

(در این هفته وجود دارد 19,500 کاربران از راه دور در شبکه نگه داشتن سیستم در حال اجرا بیشتر از خانه های خود را در بالا از کسانی که هنوز در دفتر.)

با شروع هفته پس از ترودو ساخته شده خود را برای اولین بار اعلام قانون جدید بود که پیش نویس و بودجه در جای خود قرار داده: صرف قرار بود تا با یکی به جای دو اورژانس مزایای.

ادامه مطلب: آنها برای اعمال CERB از طریق EI — در حال حاضر آنها می توانید پیگیری پرداخت

همه که باقی مانده بود یک تاریخ راه اندازی برای سود و مهلت برای مقابله با انباشت از EI ادعا می کند: مارس 6. برنامه های کاربردی برای CERB راه اندازی آن روز.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این همه گرد هم آمدند ولی آن را از طریق دولت انجام کارهایی بسیار متفاوت از طریق تصمیم گیرندگان با فرض سطح خطر بود که احتمالا بی سابقه” Qualtrough گفت.

تا پایان ماه مارس قبل از اورژانس بهره مند شوند لگد در دولت تا به حال حدود 2.2 میلیون EI ادعا می کند. در حال حاضر وجود دارد بیش از هفت میلیون نفر یا بیش از یک سوم از نیروی کار کانادا در سود. دولت می گوید که آنها دریافت کرده اند حدود 26 میلیارد.

چگونه به بهترین استفاده را CERB چک در طول COVID-19 شیوع

چگونه به بهترین استفاده را CERB چک در طول COVID-19 شیوع

شده اند وجود دارد سکسکه:

— تکراری پرداخت برای کسانی اعمال می شود که برای EI و پس از آن اعمال می شود و همچنین برای CERB.

— زنان باردار که EI فایل هنوز به مهاجرت به CERB و دریافت اولین پرداخت

— مادران تنها که نمی تواند واجد شرایط برای کمک چون قطره های آنها را دیده ام در حمایت از کودکان پرداخت شمرده نمی شوند در آزمون درآمد.

اول ثابت شده است و دو نفر دیگر خواهد شد, دولت می گوید اگر چه کهنه سیستم حسابداری باعث می شود آن را مشکل تر است.

ادامه مطلب: اجاره با توجه آوریل 1. کارشناسان می گویند CERB نیست به اندازه کافی برای برخی از مستاجران کانادا

وجود دارد همچنین ساعت-زمان انتظار طولانی برای دریافت از طریق به ویژه CERB تماس مرکز که قرار بود در نه روز از جمله آموزش 1500 نفر از داوطلبان از ESDC به تلفن.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“مقامات ما در حال انجام همه چیز را که آنها می توانند . . . به مطمئن شوید که ما در حال خدمت کانادایی بی درنگ” توسعه اجتماعی وزیر احمد Hussen که مسئول سرویس کانادا تماس مراکز گفت: عوام کمیته پنج شنبه “اما ما در حال خرید و فروش در یک زمینه واقعا بی سابقه تقاضا در نظر مردم خواستار است.”

مشاهده link ”

Qualtrough گفت: دولت در حال حاضر به تماشای چگونه به $35 میلیارد CERB تعامل با یک جداگانه $73 میلیارد دستمزد-برنامه یارانه که قیف پول از طریق کارفرمایان برای کمک به نگه داشتن مردم در payman.

حتی اگر مقامات در نظر گرفته و انفعال بین این دو برنامه Qualtrough گفت: جزئیات سیاست هنوز در حال کار می کرد مانند یک کارگر انتقال بین برنامه ها و اجتناب از تکراری پرداخت.

“ما می دانستیم که این چیزهایی که تا به حال با هم کار کنند. ما عطف به ماسبق گفت: “Oh crap ما رو به مطمئن شوید این چیزها با هم کار کنند”‘ Qualtrough گفت.

CERB گسترش به صورت پاره وقت, قرارداد کارگران فصلی

CERB گسترش به صورت پاره وقت, قرارداد کارگران فصلی

“بنابراین در حال حاضر ما در حال برخورد با واقعیت است که دستگیر می کردند دستگیر و در جای دیگر که ما هنوز هم نیاز به گرفتن و … که امر برای چه بوده است.”

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر