کلود ژولین به بازگشت فصل آینده پشت Canadiens نیمکت, GM می گوید

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

Montreal Canadiens مدیر کل مارک Bergevin می گوید که او را حفظ خواهد کرد کلود ژولین به عنوان سر مربی برای فصل آینده است.

Bergevin به Julien او رای اعتماد در مصاحبه روز سه شنبه را دارا و از RDS NHL مدیران عامل بانکها در بوکا راتون فلوریدا.

“کلود ژولین را در اردوگاه های آموزشی در ماه سپتامبر” Bergevin گفت RDS. “من اعتقاد دارم که در پیام او به بازیکنان ما است. این مسلم است که فصل ما تا به حال شده است یک مشکل است. همه ما باید به مسئولیت کلود, خودم, بازیکنان است. هدف ما این است که اساسا بهتر است در ماه سپتامبر در فصل آینده بنابراین ما می تواند در پلی آف.”

Julien است که در سومین سال از پنج سال قرارداد است که در میان دوم خود را از روی لئامت دادن به حبس به سر مربی تیم. او موفق شد میشل Therrien partway از طریق 2016-17 NHL فصل.

این Canadiens باید یک رکورد از 30-28-9 در حالی که پایدار دو هشت-بازی winless رگه های این سال است.

مونترال است نه امتیاز از هر دو کنفرانس شرق وحشی-کارت نقطه حذفی و مقام سوم در اقیانوس اطلس را بدست آورد.

Dubas مبارک با برگ’ پاسخ

کایل Dubas اجتناب زانو حرکت تند و سریع واکنش زیر یکی از شرم آور ترین شکست در تورنتو افرا برگها سابقه.

اگر چه این یک نمونه کوچک اندازه بازیکنان خود را شروع کرده اند به پاداش خود مدیر کل صبر.

Dubas تا حد زیادی ایستاده پت در هفته گذشته NHL مهلت تجارت در پی خیره کننده 6-3 دست دادن به کارولینای — و دو نفر دیگر احساساتی تلاش جلوتر از Feb. 24 یخ که دیدم تورنتو سقوط به 42 سال Zamboni راننده فشرده به خدمات به عنوان یک اورژانس پشتیبان گیری دروازه بان پس از طوفان از دست داده و هر دو خود را netminders به آسیب است.

ورزشی مایه خنده در سراسر شمال امریکا, و در نبرد برای خود حذفی زندگی برگها شروع به پنجه با شجاع 4-3 جاده پیروزی بر Tampa Bay Lightning.

سازمان دیده بان | سابق Zamboni راننده stuns برگها:

CBC را “ملی” را پوشش می دهد 42 ساله Zamboni راننده بعید پیروزی در NHL اولین. 2:27

اما در حال حاضر پایین defencemen مورگان Rielly (شکسته پا) و کودی Ceci (رگ به رگ مچ پا) تورنتو پس از آن از دست steadying نفوذ و قفسه اتاق وجدان جیک Muzzin برای یک ماه با یک دست به بیشتر نایاب در حال حاضر نازک خط آبی و فشار امثال rookies Rasmus Sandin و تیموتی Liljegren حتی بیشتر تا صف.

این زمانی است که Dubas — که به صورت دوره ای سهام, الهام بخش, مقالات و یا پیام های در سراسر سازمان — داستد کردن یک مورد علاقه ارسال یک نسخه از “داستان چینی کشاورز” به خوراک توییتر رسمی.

پیام این بود: این غیر ممکن است بدانید که این انشعابات از وضعیت خوب یا بد, قبل از بیرون آمدن از طرف دیگر.

“به خصوص در هفته گذشته زمانی که هر کس در تلاش است به رنگ یک عکس از عذاب و دل تنگی من فکر می کنم این مهم است به یاد داشته باشید که تا زمانی که شما رفتن را از طریق همه چیز شما نمی دانید که چه عواقب در حال رفتن به یک راه یا دیگری” Dubas گفت. “این فقط یک یادآوری.”

برگها بیرون رفت و شب بعد و دیگر برداشت و راه پیروزی در برابر Florida Panthers تیم تعقیب آنها به صورت نهایی حذفی نقطه در اقیانوس اطلس را بدست آورد و برداشت سوم پیروزی شنبه در بازگشت به خانه در برابر ونکوور کناکز.

سازمان دیده بان | برگها گسترش win streak به 3 بازی پس از طوفان دست دادن:

مارتین Marincin نادر هدف کمک فشار تورنتو افرا برگها به یک 4-2 به پیروزی ونکوور کناکز. 1:32

Sandin و Liljegren پا کرده اند تا همراه با تراویس Dermott و جاستین Holl و حتی مارتین Marincin در صورت عدم وجود Rielly و Ceci که هر دو نزدیک به بازگشت و Muzzin.

اما Dubas تاکید کرد این تیم به عنوان یک کل که باز سه بازی سفر جاده ای روز سه شنبه در سن خوزه با پنج نقطه کوسن در محو Panthers است وقف مجدد خود را پس از کارولینای افتضاح.

“بسیاری از [جوان defencemen] تا به حال به بازی در این نقش قبل از” گفت: Dubas که دوباره به دست آورد عمق defenceman Calle روزن از کلرادو در مهلت تجارت پس از برخورد او به بهمن ماه جولای را تایسون باری- ” ناظم کادری مبادله. “این خوب است برای دیدن آنها را گام به گام و انجام واقعا خوب است.”

برگها بودند در واقع قفل شده است به رقابت با کبودی بوستون برونز در دور اول پلی آف در این زمان در سال گذشته — آنها را از سقوط در هفت بازی متوالی دوم بهار اما تورنتو می تواند با تعدادی از تیم های با سبک های مختلف در 2019-20 اگر آنها در واقع واجد شرایط برای پست های نجومی رقص.

“این هیجان انگیز” Dubas گفت. “آن را اجازه نمی دهد ما بیش از حد transfixed بر یک حریف … فقط تمرکز بر اینکه در بهترین ما می توانیم و آماده بودن برای هر حریف جلوتر از ما.”

McDavid یا Draisaitl? هلند نمی توانید انتخاب کنید

کن هلند ندارد یک رای.

و اگر او مدیر کل Edmonton Oilers نمی خواهد بود قادر به انتخاب بین لئون Draisaitl یا کانر McDavid در هارت جایزه مسابقه.

“Co-برندگان” هلند به شوخی به خبرنگاران گفت. “آنها هر دو بازیکنان بزرگ و هر دو آنها بزرگ فصل است.”

حتی که کتمان حقیقت برای Oilers’ ستاره.

Draisaitl آگهی NHL با 107 امتیاز در حالی که McDavid دوم بود با 94 عنوان به روز سه شنبه اقدام با وجود از دست رفته شش بازی در ماه گذشته با چهار آسیب است.

این دو را به آتش کشیدند نشویل شکارچیان برای 10 امتیاز در روز دوشنبه 8-3 پیروزی — Draisaitl تا به حال چهار گل از جمله یک کلاه ترفند در دوره سوم و یک کمک در حالی که McDavid به ثمر رساند یک بار و راه اندازی چهار دیگران است.

سازمان دیده بان | McDavid, Draisaitl نور شکارچیان:

لئون Draisaitl همجنس باز و دگرجنسباز, McDavid هم قرار دادن پنج امتیاز در ادمونتون را 8-3 برنده شوید. 1:38

“آنها فقط واقعا شروع به خود می آیند به نخست” گفت: هلند در فصل اول خود را با ادمونتون پس از تصدی در دیترویت. “در هر شب اساس آنها بدیهی است که این دو بچه که در حال رفتن به تحت تاثیر تیم ما است.”

آنها همچنین در حال حاضر معضل جالب وقتی که می آید به هارت جایزه که رای دادند توسط حرفه ای هاکی نویسندگان انجمن و جایزه سالانه به “این بازیکن در نظر گرفته ترین و با ارزش برای تیم است.”

اما با Draisaitl و McDavid در بالای این مسابقه به ثمر رساند و روغن صنعتی به دنبال در ابتدا برای بازگشت به پلی آف چگونه شما می توانید یکی را انتخاب کنید بیش از دیگر ؟ و اگر یک برنده که در آن باید به اسلات دیگر در یک رای گیری?

این یک معمای نویسندگان را باید با کشتی از هم اکنون تا پایان این برنامه اما آنچه روشن است این است که Draisaitl خود تا درجه دیگر در 2019-20.

“او ساخته شده است یک جهش در سال گذشته” هلند گفت. “او بهترین بازیکن برای اولین بار در شش سال به نمره 50 اهداف و 100 امتیاز در همان فصل [در 2018-19]. هر زمان که شما چیزی را که هیچ کس در این لیگ انجام داده است در حالیکه در پنج فصل, شما ساخته شده است یک جهش.

“او حمایت در سال گذشته فصل و یک گام.”

که شامل شش بازی کشش بدون McDavid که در آن Draisaitl تا به حال چهار گل و 12 امتیاز به رهبری ادمونتون به 3-2-1 رکورد منفی آن کاپیتان.

“او پا تا ما را” هلند گفت. “ما در شمارش شد او را به یک گام تا و او قطعا انجام دادیم.”

برنده هارت جایزه خواهد بود که برای اولین بار NHL جایزه برای Draisaitl.

McDavid در ضمن در حال حاضر یکی است و او دو بار برداشت هنری راس جایزه به عنوان رهبر لیگ در نقاط. او همچنین صاحب یک Ted لیندسی جایزه MVP لیگ به عنوان رای گیری توسط بازیکنان دیگر.

اما آن را مانند McDavid است Draisaitl تنها رقابت است. دیوید Pastrnak بوستون برونز و ناتان MacKinnon از بهمن کلرادو در میان دیگران نیز باید مورد قوی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>