انرژی پاک در حال حاضر یک سرمایه گذاری

به انجمن خوش آمدید سیاسی جدید پایدار سرمایه گذاری ویژه — یک فرمت جهانی ترجمه عضویت در خبرنامه. هر هفته در حال پیگیری مسائل عمده ای رو به جهان است. ثبت نام در اینجا.

سبز اقتصاددانان نیروهای مشترک در دانشگاه آکسفورد مقاله به شناسایی عمومی سازگار با محیط زیست سرمایه گذاری با سریع اقتصادی مثبت اثر است. نویسندگان از جمله برنده جایزه نوبل جوزف استیگلیتز بررسی 700 محرک سیاست های تصویب شده از سال 2008 و بررسی 230 دارایی وزرا و مقامات بانک مرکزی دانشگاهیان و کارشناسان دیگر از 53 کشور جهان است.

تنها پنج نفر از 25 دسته از محرک های هزینه هم مثبت آب و هوا تاثیر و یک اثر چند برابر این گزارش گفت: معنی اخیر اقدامات محرک اقتصادی یا صدمه زدن به آب و هوا یا به کمک آب و هوا بدون تبلیغ گسترده تر از جمله های ماندگار شغل. وقتی که درست انجام شود نویسندگان گفت: پروژه های سبز “ایجاد شغل بیشتر و ارائه عالی کوتاه مدت بازده هر دلار صرف شده و منجر به افزایش در دراز مدت صرفه جویی در هزینه” هنگامی که در مقایسه با سنتی محرک های مالی. برخی از مفید ترین سرمایه گذاری های سبز به طور کلی گزارش شده است: انرژی پاک دیجیتال زیرساخت و انرژی کارآمد ساختمان تعمیرات اساسی.

فراتر از بازیابی بسته های آکسفورد نویسندگان گزارش می گویند دیگر راننده اصلی از مدار تولید گازهای گلخانه ای در سال های آینده خواهد بود سرمایه گذاری انتخاب کند. Blackrock برایان Deese می گوید جهان باقی مانده است “در انتهای یک روند تاریخی در سرمایه گذاران به سمت پایداری.” یکی از دلایلی که “چیزهای که شما انجام می شود بیشتر پایدار باعث می شود شما بیشتر انعطاف پذیر” گفت: Julie Gorteمعاون ارشد رئیس جمهور از پایدار سرمایه گذاری برای صلح جهانی بودجه و Impax مدیریت دارایی ها.

جان Hoeppner که سران پایدار سرمایه گذاری برای Legal & General گفت که گسترده تر تهیه شده است یک فاکتور بسیار مهم در شرکت های مقابله با Covid-19 چرا که تقریبا هیچ کس “تا به حال واقعا متفکر داده است که از طریق فکر واقعی اثر یک بیماری همه گیر.”

شرکت ساخته شده است که پیشرفت در هیئت مدیره تنوع شده اند بهتر قادر به شنیدن و پاسخ به تمام سهامداران Hoeppner گفت. آنها همچنین اجتناب جدی مشکلات عملی: تخته پر از مردم که نشستن بر روی چند تخته های دیگر تلاش کرده اند برای دیدار با هر روز به عنوان آنها اغلب نیاز به طی مراحل اولیه این بیماری همه گیر. “ما بسیاری از توپخانه ضد هوایی برای نیازهای ما در تنوع است. اما این لحظه ای که ما آن را” Hoeppner گفت.

یکی دیگر از خواب بیدار کردن تماس برای سرمایه گذاران و فعالان باید در سال 2020 انتشار شماست. انتشار مجموعه ای به رها کردن توسط حداقل 5 درصد در سال 2020 اما “برای رسیدن به صفر تا سال 2050 ما باید برای حفظ انداختن در نرخ ما انداختن این سال” Gorte گفت. اما در این سال تولید گازهای گلخانه ای هستند حذف به دلیل استثنایی اقتصادی shutdown به جای موثر مداوم سیاست.

که باعث می شود انرژی های تجدید پذیر شگفت انگیزی داغ سرمایه گذاری چشم انداز میان زمان قیمت نفت پایین است. انرژیهای تجدید پذیر یکی از راه های سختگیرانه تر برای دیدار با اهداف آب و هوا و برای اولین بار آنها نمی لوکس و گران است. “در گذشته قیمت نفت کاهش صدمه دیده انرژیهای تجدید پذیر,” Gorte گفت: “اما امروز انرژی های تجدید پذیر هستند انتخاب مقرون به صرفه در دو سوم از جهان است.” که بدان معنی است که به جای استفاده از انرژیهای تجدید پذیر بودن بازیگران در کنار کاهش قیمت نفت در سال 2020 آنها در حال ظهور به عنوان تنها دوام دراز مدت سرمایه گذاری در انرژی.

“(جدید) کارخانه گاز هزینه حدود 2 میلیارد دلار. اگر قیمت نفت در حال حاضر صفر, شما لازم نیست به اطراف نگاه کنید و فکر می کنم در سوخت های فسیلی است یک سرمایه گذاری خوب در طول 40 سال زندگی یک گیاه” Gorte گفت. سرمایه گذاری نیز تمایل به دنبال جدید با تکنولوژی بالا است که دیگر در سوخت های فسیلی استخراج است. “Arc از تکنولوژی استدلال کمتر و کمتر سوخت های فسیلی, فن آوری بالا است که امروز در باتری و کربن جذب و هیدروژن قدرت” Gorte گفت.

دیگر high-tech منبع انرژی — انرژی هسته ای — است که دیگر از لحاظ اقتصادی قابل دوام در بسیاری از موارد. “وجود هر گونه هسته ای در جهان است که نبوده است, یارانه,,” Gorte گفت: اما کمتر دولت در حال حاضر به کمک مالی و بیمه نیروگاه های هسته ای. مشکلات محدود به هزینه. “شما نیاز به آب تمیز و نمی تواند آن را بیش از حد گرم” Gorte گفت. که به طور فزاینده ای به یک مشکل در کشور است که می تواند در غیر این صورت بود که بعد از هسته ای مشتریان. جهان قوی ترین متوسط درآمد اقتصادهای در حال حاضر تمایل به در آفریقا و آسیا و تمایل به داغتر شدن و خشک کن در یک سرعت سریع تر از بقیه از این سیاره است. S&P جهانی می گوید در زیرساخت های جدید در گزارش چشم انداز است که شرکت ها و کشورها باید “بیشتر آماده برای کم احتمال خطر بالا و انبوه مخل حوادث است.”

Hoeppner گفت: مشکلات مواجه توسط سوخت های فسیلی شرکت در سال 2020 خواهد بود تقویت شده توسط دیگر روند بازار در سال آینده است. حقوقی و به طور کلی با استفاده از یک آب و هوا تاثیر تعهد به نام و شرم آن شرکت سرمایه گذاری در. “ما در حال zeroed در بر معیارهای که سیگنال اگر شرکت های آماده برای انرژی انتقال و ما نشستن در نقطه که در آن ما می تواند کمک به راهنمای ساختاری تفکر است. ما می تواند کمک به تصمیم گیری است که برای زنده ماندن” Hoeppner گفت.

پایدار سرمایه گذاری فوری

بوفه افسردگی همه ما هواپیمایی سهام. در برکشایر هاتاوی را در نشست سالانه این میلیاردر سرمایه گذار گفت که “جهان تغییر کرده است” برای صنعت حمل و نقل هوایی با توجه به همه گیر. ثروت آلن موری همچنین گزارش داد که شرکت های هواپیمایی سهام دسته که بیشتر مدیران می خواهم به خندق بیش از هر دیگر.

سبز نهان در این بازی: فقط بیش از نیمی از S&P 500 شرکت استفاده ESG معیارهای در محاسبات سالانه خسارت — اما تنها 4 درصد استفاده از آن در دراز مدت جبران خسارت است که اکثر مدیر عامل شرکت پرداخت.

نوردیک اما خوب: سوئدی لابی کسب و کار است همه در سبز محرکپیوستن خود را به همتایان خود در فنلاند.

شرکت مالی بین المللی در گزارش های در حال ظهور بازار اوراق قرضه سبز:

فرانسه و هلند تماس برای سبز معاملات تجاری: اروپا باید نوسازی خود را معاملات تجاری به فشار برای سبزتر تجارت فرانسه و هلند می گویند در یک مقاله خود را به اتحادیه اروپا و همکاران به دست آمده توسط سیاسی. دو کشور بر این باورند که اتحادیه اروپا استنسیل برای موافقت نامه های تجاری دیگر متناسب با آن استادانی اهداف کربن بی طرفی و رشد سبز.

هنگامی که نفت و گاز نمی سوخت های فسیلی? سرمایه گذاران و سیاستمداران و فعالان در حال خشم با پیش نویس پیشنهادی برای اتحادیه اروپا پایدار افشای رژیم که در نظر اصطلاح “سوخت های فسیلی” تنها به “جامد” منابع انرژی مانند ذغال سنگ و ذغال سنگ چوب نما و نه به نفت و گاز, فایننشال تایمز گزارش داد.

تسلا انگلیسی, قدرت حرکت: تسلا اعمال می شود به یک قدرت تامین کننده در انگلستان تلگراف گزارش داد. در سال 2017, تسلا ساخته شده بزرگترین lithium-ion با قدرت ذخیره سازی تسهیلات در استرالیا تأمین 30,000 خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر