کلیولند کاوالیرز با تقسیم مربی جان Beilein تنها پس از 54 بازی: گزارش

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

کاوالیرز سال اول مربی جان Beilein به پایان خواهد رسید و یک فصل توسط پله پایین پس از 54 بازی با توجه به گزارش های متعدد شنبه شب.

سابق میشیگان مربی که تعجب آور بود استخدام با Cavs سال گذشته به دلیل سن او (67) و فقدان هر گونه نرم افزار تجربه انتظار می رود که برای خداحافظی به کارکنان و بازیکنان روز شنبه به هنگام بازگشت از این همه شکستن ستاره ESPN.com گزارش با استناد به ناشناس لیگ منابع.

Beilein امضا پنج سال قرارداد نهایی سال بود که باشگاه از گزینه — در ماه مه. ESPN گفت که او و Cavs مذاکره حل و فصل مالی است که پرداخت خواهد شد او بخشی از این پول باقی مانده در 2019-20 قرارداد.

کلیولند فقط 14 تا 40 — بدترین رکورد در کنفرانس شرق و Beilein تلاش برای به دست آوردن بازیکنان خود را اعتماد به نفس یا احترام در حالی که زیان انباشته.

دانشیار سر مربی J. B. Bickerstaff است که انتظار می رود به بیش از به طور موقت برای Beilein. Bickerstaff مربی در ممفیس برای نزدیک به دو فصل قبل از اخراج سال گذشته است. او همچنین هوستون سر مربی در 2015-16.

Beilein خروج همچنان یک مشکل الگوی Cavs که گرفتار شده توسط مربیگری بی ثباتی و تقریبا ثابت تغییر در طول چند سال گذشته است. Bickertstaff است کلیولند هفتم مربی از سال 2013.

Beilein هرگز راحت در زمان کوتاه با Cavs. او تلاش برای تنظیم به نرم افزار بازی با آن بیشتر خواستار برنامه سفر و کمبود زمان تمرین. همه چیز خیلی متفاوت تر از در دانشگاه که در آن Beilein نمی باید به حقه بازی عظیم غرور و مقابله با بازیکنان خیلی بیشتر از پول است.

از دست دادن زمان عوارض خود را در Beilein بستری بودن مورد ضرب و شتم قبل از Cavs راه جداگانه خود را رفت در All-Star شکستن. به عنوان آن معلوم شد کلیولند اولین پیروزی در خانه پس Dec. 23 جامعی که در 12 بازی از دست دادن رگه در فوریه. 12 در موشک وام مسکن FieldHouse شد Beilein نهایی بازی.

سخت و زمان اتصال با بازیکنان حرفه ای

زمانی که آنها استخدام Beilein این Cavs احساس خود را گسترده کالج, پس زمینه خواهد او را به عنوان یک مزیت در توسعه کلیولند بازیکنان جوان مانند نگهبانان Collin خادم و داریوش حلقه گل قرار دادن. اما Beilein تا به حال یک زمان سخت در اتصال با بازیکنان خود و چند تن از جانبازان بیدارم علنی و خصوصی در مورد سبک خود را.

وجود دارد یک مشکل کشش زمانی که کهنه ستاره رو به جلو Kevin Love ابراز سرخوردگی خود را با هم تیمی ها و Cavs’ جهت. عشق بعد از آن عذرخواهی کرد اما روشن بود که به هر کس در اطراف این تیم که Beilein کار نمی کند و چیزی تا به حال به تغییر.

Beilein نیز تا به حال سهم خود را از اشتباه. او سهوا به نام بازیکنان خود را “اراذل و اوباش” در طول یک جلسه و در حالی که او عذرخواهی پذیرفته شد آن را کمک نمی کند خود باعث می شود در داخل اتاق قفل است.

Beilein نیز تا به حال برای مقابله با پسرش پاتریک استعفای عنوان مربی در نیاگارا. جوان Beilein ذکر دلایل شخصی برای خروج از برنامه قبل از اولین بازی خود را.

روشن نیست که چه خواهد شد برای Beilein رفت 571-325 در Canisius, Richmond, غرب ویرجینیا و میشیگان. او در زمان Wolverines به مسابقات NCAA نه بار در 12 فصل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>