کلیولند MLB تیم می گوید آن را با توجه به تغییر نام مستعار

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

در میان فشار جدید برانگیخته توسط یک جنبش ملی برای اصلاح نژادی و مانند این سرخپوستان کلیولند گفت: آنها نظر خود را طولانی مورد بحث مستعار.

“ما متعهد به ساخت یک تاثیر مثبت در جامعه ما و در آغوش مسئولیت ما را برای پیشبرد عدالت اجتماعی و برابری” این تیم گفت: در بیانیه ای در شب جمعه. “سازمان ما به طور کامل به رسمیت می شناسد تیم ما نام یکی از قابل رویت ترین راه که در آن ما در ارتباط با جامعه است.”

حرکت آینه یکی NFL را ردسکینز واشنگتن که پیش از آن در روز گفت: آنها در حال گام گذاشتن در یک “بررسی دقیق” از نام خود آن تلقی شده است به عنوان توهین آمیز توسط گروه های بومی آمریکا برای چند دهه.

شده اند وجود دارد تلاش های قبلی برای دریافت سرخپوستان به تغییر نام خود را. اما پس از مرگ جورج فلوید در مینه سوتا و نمونه های دیگر از خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید در ایالات متحده وجود داشته است یک حرکت بزرگ در سراسر کشور برای ریشه کن کردن نژاد حساس مواد.

در سال 2018 سرخپوستان حذف ستیز رئیس نبراسکا آرم از بازی خود را در لباس و کلاه. این پوزخند قرمز رو طلسم, اما, هنوز هم در حال حاضر بر روی کالا است که می تواند خریداری شده در میدان پیشرو و دیگر تیم مغازه در شمال شرقی اوهایو.

“ما تا به حال بحث های مداوم سازمانی در این مسائل” سرخپوستان گفت. “اخیر ناآرامی های اجتماعی در جامعه ما و کشور ما تنها بر نیاز ما را به حفظ بهبود به عنوان یک سازمان در مورد مسائل عدالت اجتماعی است. با که در ذهن ما متعهد به تعامل با جامعه ما و مناسب ذینفعان برای تعیین بهترین مسیر رو به جلو با توجه به تیم ما نام و نام خانوادگی.”

“در حالی که تمرکز بیس بال جهان شیفت به هیجان بی سابقه 2020 فصل ما ما را به رسمیت مکان منحصر به فرد در جامعه و متعهد به گوش دادن و یادگیری و اقدام در شیوه ای است که می تواند بهترین متحد کردن و الهام بخشیدن به شهر ما و همه کسانی که حمایت ما از تیم” باشگاه گفت.

ردسکینز’ تصمیم را در پی فدرال اکسپرس است که پرداخت می شود $205 میلیون ما برای حقوق نامگذاری به این تیم ورزشگاه و دیگر شرکت همکاران خواستار این تیم برای تغییر نام مستعار خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>