آب و هوا glitterati جمع آوری در واشنگتن برای زمان جلسه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

واشنگتن آب و هوا glitterati جمع آوری شده در Kalorama محل اقامت سفیر فرانسه فیلیپ اتین در سه شنبه شب به chided و nudged توسط لورنس Tubianaمدیر عامل شرکت آب و هوا اروپایی بنیاد و drafter پاریس در مورد آب و هوا. جهانی ترجمه پیوست سیاسی و NGO های سنگین-hitters به عنوان Tubiana تن به تن اقدام آب و هوا به عنوان یک عمل “بازپس حاکمیت” (به جای دادن به فعالان و جهانی دولت). او به نام برای جهانی آب و هوا خود کمک جنبش: “آیا تکیه بر دیگران” به انجام بلند کردن اجسام سنگین که او را متهم به استرالیا و برزیل دولت انجام می شود.

سناتور ایالات متحده شلدون وایتهاوس (D-RI) پاره به رنگ سبز آغشته به شرکت اصرار دارد که “هیچ شرکت که نشان می دهد تا در کنگره آب و هوا به جز شاید پاتاگونیا. Tech انجمن ها به سختی به آن اشاره کرد.” او گفت که پس از یک دهه از توربو شارژ سوخت های فسیلی لابی “من در تعدادی از راز آب و هوا گفتگو با برخی از همکاران جمهوری خواه اما آنها نمی تواند پیدا کردن یک شرکت است که می آیند و می گویند:” من به شما کردم.’ آن را نباید بیش از حد به درخواست شرکت های بزرگ امریکا به چین لابی خود را با آنها اعلام ارزش است.”

Libetarian مشاهده: یکی سبز فکر جمهوریخواه bemoaned به “چادر کوچک” ایجاد شده توسط مطلع آب و هوا طرفداران گفته اند بیشتر متمرکز بر اتخاذ ایده های خاص و هویت از نتایج. یک نقطه از مشاجره در شب گروه بحث بود که آیا اقدام آب و هوا حامیان باید تمرکز بر روی ساخت آن ارزان و عملی برای سرمایه گذاری در راه حل های سبز به جای هدایت تلاش ها در جهت ایجاد مالیات و دیگر مجازاتهای غیر سبز رفتار است.

بررسی واقعیت — کشورهای عضو اتحادیه اروپا تضعیف بلوک سبز برنامه: اروپا مذاکرات آب و هوا خوب بازی اما یک سوم از کشورهای عضو اتحادیه اروپا هنوز با توجه به کمیسیون اروپا خود را ملی انرژی و آب برنامه های. بروکسل است بی تاب با فرانسه و آلمان و اسپانیا و همچنین کوچکتر بلغارستان, ایرلند, رومانی و اسلوونی. کمیسیون با این دستی جدول به شرم آنها.

ما 2020 انتخابات نجومی می رود (نور سبز): Latinx رای دهندگان به فشار تغییر آب و هوا در حزب دموکرات نوادا قفقاز در هفته آینده. آمریکا در حال ایجاد یک آب و هوا و قانونی طرح (با یک چشم و در پوشش های انتخاباتی خود را پشت) بر اساس سه اصل: ترسیب کربن انرژی پاک و حفاظت از محیط زیست. بررسی واقعیت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد یک 75 درصد کاهش در بهره وری انرژی و انرژی های تجدید پذیر در بودجه.

نمایش از CSO دفتر: پایداری تیم و رئیس پایداری افسران به طور فزاینده ای در گزارش به طور مستقیم به مدیر عامل. اما پایداری تیم گاهی اوقات مبارزه با یک نبرد از دست دادن در داخل خود سازمان فروختن با لابی و باقلا-شمارش تیم است. در کلمات از یک شرکت حسابداری CSO: “انجام بیشتر خوب است همان است که انجام می دهند کمتر بد است.” که گفت: استانداردهای در حال افزایش است به عنوان تلاش های پایداری بیشتر یکپارچه شرکت مدل کسب و کار. در کلمات از یک ادارۀ مرکزی احصائیه از بخش داروسازی که جهانی ترجمه با صحبت در این هفته: “من تنها نگاهی مشارکت که در حال عبور از بخش به دلیل وجود 17 SDGs (اهداف توسعه پایدار) و آنها نمی توانند ملاقات خود را. که در آن شما پیدا کردن آنهایی که (همکاران) که در آن به دلایل حق,” او گفت:.

ما شنیده انتقادات و پیشنهادات خود را: شما به دنبال برای جزئیات بیشتر در مورد راه حل های از درگیری ها در پایداری فضا. با که در ذهن من برجسته کردن یک “راه حل های مقیاس پذیر” ما در سراسر آمده در هر هفته. ارسال پیشنهادات خود را.

SCALABALE راه حل این هفته — مخلوط درآمد جوامع

جاناتان Reckford, زیستگاه برای بشریت مدیر عامل شرکت کاهش یافته است به سیاسی HQ روز سه شنبه پیش از لابی حمله رعد اسا که دیدم زیستگاه تیم در دیدار با 350 اعضای کنگره است. سازمان خود را بهترین و شناخته شده برای جیمی کارتر داوطلب حمایت اما در حال حاضر سازه های تعمیرات و renovates خانه در 70 کشور جهان برای 7 میلیون افراد کم درآمد در سال است. که باعث می شود Reckford پادشاه “self-help مسکن” و او دارای یک پیام برای پایداری حامیان: آنچه به نظر می رسد سبز است گاهی اوقات بی عدالتی در لباس مبدل. وجود دارد یک تفاوت بین طراحی برای انعطاف پذیری (می گویند به طوفان-اثبات یک خانه) و اینکه هزینه ایجاد انرژی کارآمد خانه بر روی مالک به تنهایی به منظور رسیدن به یک مقررات به تصویب رسید. دومی یک عقب مالیات بر گروههای کم درآمد که زیستگاه در خدمت Reckford می گوید.

بالا نگران نباشید: یک عرضه مسکن و استطاعت بحران است. در ایالات متحده Reckford می گوید: کمبود نیروی کار (مهاجرت سرکوب) تعرفه و NIMBY فعالیت است که در حال حاضر گاهی اوقات موز (ساخت مطلقا هیچ چیزی در نزدیکی هر چیزی) کلید رانندگان کاهش عرضه است. عدم عرضه تسریع unaffordability که ایجاد درآمد های یهودی نشین و هل کسانی که درآمد پایین به 2-3 ساعت رفت و آمد (نه سبز!), به جای اینکه قادر به زندگی می کنند در یا در نزدیکی محله که در آن کار می کنند. این راه حل ، Reckford فعال اجرای سیاست مخلوط درآمد مسکن تحولات است. او در می یابد آن را تعجب آور است که مغلوب ساختن پیشی جستن — به عنوان یک سرمایه دار خیلی مهم املاک که خانواده ثروتمند با کمک خانواده بر روی نردبان اموال — نیست بیشتر درگیر با سیاسی فرصت است.

سیستم های جدید رویکرد: غرق مقیاس از مشکلات آن مواجه شد زیستگاه گفت: این افکار چگونه به بازار کار بهتری برای جوامع کم درآمد. Reckford گفت: نتیجه این است که ذی نفعان استراتژی از جمله وام های خرد برای بهبود صفحه اصلی “up-ى” اجازه می دهد تا بیشتر در ساخت مسکن و استفاده بیشتر برای ساختمان های که در حال حاضر وجود دارد, تلاش برای توسعه زیستگاه اوراق قرضه با بانک های بین المللی و عامل 1000 فروشگاه در سراسر شمال امریکا برای کم هزینه بازیافت خانه محصولات نگه داشتن 200,000 تن از محل های دفن زباله در سال گذشته است.

پایدار مالی

من داده ها رو! شرکت ها باید اطلاعات خود را برای دیدار با پایداری تعهدات: در غیر این صورت چه روش دیگری برای اندازه گیری که آیا آنها پیروی? که Doug Peterson‘s منطقی برای S&P جهانی در حال حرکت به شدت به توسعه پایدار (یا ESG به استفاده از ممتاز سرمایه گذاری-جهانی مخفف). S&P مدیر عامل شرکت تا به حال مقدار زیادی از هشدارهای جهانی ترجمه. “وجود دارد بیشتر سرمایه گذاران به دنبال (به سرمایه گذاری در پروژه های سبز) از وجود پول نقد در دسترس او گفت:” اما آنها در حال بازی در “کثیف زمینه” یک نوع سبز غرب وحشی. او گفت که حداقل “سرمایه گذاران می خواهید استاندارد داده است. آنها نیست (لزوما) می خواهید یک امتیاز آنها فقط می خواهید داده ها و تجزیه و تحلیل سناریو” برای تصمیم گیری خود را.

سازمان دیده بان برای “آب و هوا تست استرس” به توان مورد نیاز برای صندوق های بازنشستگی بانک ها و دیگر محصولات مالی به عنوان یک پاسخ به داده های بزرگ فاصله. “وجود دارد هیچ الزامات و استانداردهای افشای آن همه داوطلبانه است.” صحبت داوطلبانه اطلاعات, اتمام 2020 RobecoSam پایداری سالنامهبا شرکت های رتبه بندی شده در اینجا.

سبز-پوشش: “هنوز هم وجود دارد افرادی که فکر می کنم نفت یک سرمایه گذاری خوب,” پاترسون گفت: اما آنها به عنوان شلوغ, توسط سرمایه گذاران که اصرار در رفتن سبز: “آنها احتمالا رفتن به تفکیک”

جهانی ترجمه پایداری نامه ….

این هفته بیشتر در مورد گزارش نسبت به سنتی نامه فرود بر روی میز ما.

آلودگی هوا “کشتار جمعی”: سوخت های فسیلی ناشی از آلودگی هوا منجر به 4.5 میلیون زود مرگ و میر در هر سال است و ممکن است عقب نگه جهانی تولید ناخالص داخلی به 3 درصد در سال با توجه به جدید فعالان صلح سبز در گزارشکه ادعا می شود “اول جهانی برآورد بار اقتصادی ناشی از آلودگی هوا از سوخت های فسیلی است.” در همین حال یک مطالعه جدید در طبیعت گزارش در حدود نیمی از کیفیت هوا-ارتباط مرگ و میر در ایالات متحده اتفاق می افتد در کشورهای که در آن آلودگی سرچشمه نیست.

از دست دادن اکوسیستم هزینه تریلیون ها: یک قطره 0.67 درصد از جهانی سالانه تولید ناخالص داخلی تا سال 2050 — اضافه کردن به تجمعی $9.87 تریلیون است که در کارت های, با توجه به مطالعه منتشر شده امروز توسط WWF جهانی تجارت تجزیه و تحلیل پروژه و پروژه سرمایه. که اگر جهان نمی کشد گام به گارد محصول گرده افشانی حفاظت از سواحل از جاری شدن سیل و فرسایش حفظ منابع آب ذخیره کربن و چوب مدیریت تولید و شیلات پایدار.

دنباله مخلوط

پلاریزه: بیل گیتس دستور داده است تا جهان را برای اولین بار هیدروژن-صفحه ترجمه شده. آن 370 و به ارزش حدود 644 میلیون, این برنامه شامل یک استخر بی نهایت, helipad آبگرم و سالن ورزش است. سوال: یک ترجمه شده (و آن helipad) همیشه پایدار ؟ ارسال افکار خود را.

سبز پارسه متحد شوید! سازمان ملل متحد راه اندازی شد ماموریت 1.5 یک بازی ویدئویی برای جمع آوری نظرات از 20 میلیون نفر در این راه آنها می خواهند رهبران دولت به قانون برای محدود کردن تغییر آب و هوا. پس از این بازی بازیکنان به خواسته رای مورد علاقه خود را آب و هوا, اقدامات, در, عربی, چینی, انگلیسی, فرانسوی, روسی یا اسپانیایی.

علف های هرز نیاز: ماری جوانا در آمریکا بیشترین انرژی محصول تا حدودی به دلیل فدرال ممنوعیت ایجاد گسترده بازار و زیست محیطی ناکارآمدی.

چهارمین بار خوش شانس برای پلیس: پس از قبلی COP26 رئیس جمهور از کار اخراج شد و دو نام بزرگ تبدیل کردن نقش هند متولد Alok شارما به عنوان COP26 رئیس جمهور و انگلستان کسب و کار در انگلستان ترمیم کابینه پنج شنبه.

مارک کارنی مصاحبه: Catch-up در مارک کارنی مصاحبه با بلومبرگ را فرانسین Lacqua پیش نمایش جدید خود را به سازمان ملل متحد نقش بسیج آب و هوا سرمایه گذاری.

آلبرایت در پایداری: آلبرایت Stonebridge گروه (ASG) از مادلین آلبرایت شهرت راه اندازی کرده است یک پایداری در عمل به رهبری الیزابت Littlefield با سابق ایالات متحده در سازمان حفاظت محیط زیست مدیر کارول براونر در هیئت مدیره به عنوان مشاور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>