بستن رای گیری برای نیاگارا منطقه ای مشاوران تاخیر بالقوه ماسک آیین نامه اجرایی در منطقه

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

یک بحث شدید میان نیاگارا منطقه ای نمایندگان به پایان رسید و با این نشست صندلی شکستن بن بست و به تعویق انداختن یک آیین نامه اجرایی الزامی پوشش صورت برای جلسه آینده.

ویژه شورای جلسه روز چهارشنبه موجب پس از چند مشاوران گفت: آنها هولناک توسط ایمیل از مردم و در برابر یک پیشنهاد آئین نامه بازمی گردد تعدادی از این منطقه رهبران در پلاریزه شور و مشورت است که تقریبا پنج ساعت به طول انجامید.

در خط مقدم این استدلال دو منطقه قابل توجه ترین شهرداران St. Catharines والتر Sendzik و آبشار نیاگارا جیم Diodati بودند و در برابر آئین نامه بود.

ادامه مطلب: Coronavirus: St. Catharines به پیش نویس اجباری داخل ماسک آئین نامه

در پایان منطقه ای صندلی جیم برادلی تصمیم به کنار گذاشتن ماسک آئین نامه تا 23 ژوئیه با رای گیری نهایی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

خیلی از بحث حول چگونه یک آئین نامه احتمالا می تواند اجرا شود با Diodati نشان می دهد نمی توان آن را از پلیس و بهداشت عمومی را نه وقت و نه منابع آن را انجام دهد.

در روز سه شنبه Diodati گفت: اخبار جهانی که او مردم را تشویق به پوشیدن ماسک زمانی که فاصله فیزیکی ممکن نیست اما پشتیبانی نمی کند ساخت ماسک اجباری باور آن خواهد بود “غیرقابل اجرا.”

“رویکرد من بوده است من می خواهم به جای گرفتن کسی حق انجام کاری و پاداش است که رفتار و نه از ابتلا به آنها را از انجام کاری اشتباه و مجازات آنها. من اعتقاد ندارم که چوب بهترین روش است.”

در ضمن Sendzik کارگردانی خود را در مورد سمت منطقه افسر پزشکی سلامت دکتر مصطفی Hirji درخواست او چرا آن را به نظر می رسد او در اجماع با تعدادی دیگر از افسران پزشکی سلامت و شوراها در انتاریو که تصویب کرده اند اجباری پوشش در حوزه عمومی است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Sendzik با اشاره به گزارش ارائه شده به منطقه ای مشاوران که ذکر شده تعدادی از نزدیکی مناطق مانند کینگستون, تورنتو, Kitchener, Guelph, Waterloo, همیلتون و لندن است که تا به حال نقل مکان کرد و به سرعت به تصویب اجباری پوشش صورت یا از طریق یک آئین نامه و یا بهداشت عمومی به منظور.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“شما می توانید یک تصویر واضح و روشن است که بهداشت عمومی در حوزه های قضایی دیگر در حال حرکت در یک جهت بسیار سریعتر از ما” گفت: Sednzik چهار جلسه.

“و این سوال به دکتر Hirji است چه آنها دیدن که شما نه؟”

Hirji در پاسخ گفت: وجود 26 پزشکی افسران سلامت در انتاریو که پیشنهاد چهره-پوشش محدودیت.

“پس قطعا وجود دارد برخی از بحث در اطراف ما به عنوان یک گروه” گفت: Hirji “اما من فکر می کنم که آنچه که شما در حال دیدن — که محلی تنوع در شرایط از آنچه است سطح خطر در جامعه بلکه تنوع از نظر عظمت علم در حال حاضر.”

ادامه مطلب: Coronavirus: Hamilton, Ont., شهردار به ارائه اجباری ماسک آئین نامه در هیئت مدیره بهداشت جلسه

در پایان یک پتانسیل رای در آیین نامه اجرایی منتقل شد به بعد شورای منطقه ای نشست و انتظار می رود که بیشتر به اصلاح نگاه کنید بیشتر شبیه به یک آئین نامه به زودی به اجرا در پوست منطقه است.

مرد را در شورای شهر به تصویب چهره خود را پوشش آئین نامه در روز چهارشنبه آن را به ماسک اجباری در تمام فضاهای عمومی برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

افراد با شرایط پزشکی مسائل تنفسی و کودکان زیر پنج سال خواهد بود معاف از پوشیدن ماسک در فضاهای عمومی.

با وجود تعویق در منطقه نیاگارا, St. Catharines است که هنوز در دوره به صورت اجباری صورت-پوشش آئین نامه تنظیم برای جولای 13 رای.

ادامه مطلب: ترافیک بیشتر انتظار می رود در انتاریو به عنوان سربازان به خانه سر از COVID-19 مربوط به ماموریت

این شهر تیم حقوقی در حال حرکت رو به جلو در اجباری, ماسک, آیین نامه اجرایی آن آغاز خواهد شد در جولای 14 و منقضی در اوت. 24. این امر نیز اعمال می شود به تمام شهر St. Catharines امکانات به مانند جامعه مراکز و کتابخانه ها و حمل و نقل عمومی.

در زمین خود را برای آیین نامه اجرایی, Sendzik گفت: مشاوران که St. Catharines و آبشار منطقه مقصد که جذب مردم از سراسر کشور و فراتر از آن.

شهردار توجیه استدلال خود گفت که او آموخته است که در صحبت های اخیر با شهردار Niagara-on-the-Lake که حدود 50,000 تا 60,000 وسایل نقلیه از دیدن شده است که شهرداری در تعطیلات آخر هفته.

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>