Clyburn تجدید تماس به نام ادموند Pettus پل برای John Lewis

Category: پلیتیکو Comments: No comments

تشکر. جیم Clyburn به نام ادموند Pettus پل به تغییر نام برای, John Lewis, اواخر, حقوق مدنی, آیکون بود که راهپیمایی در طول “یکشنبه خونین” در هنگام تظاهرات مسالمت آمیز بودند مورد ضرب و شتم وجود دارد توسط ایالت آلاباما سربازان در سال 1965.

“ادموند Pettus شد و یک grand wizard of Ku Klux Klan. به نام او که پل و جایگزین کردن آن با یک مرد خوب, John Lewis, تجسم خوبی از امریکا به جای به افتخار کسی که بی احترامی فردی آزادی” Clyburn (D-S. C.) گفت: در یک مصاحبه با ان بی سی نیوز’ “ملاقات با مطبوعات” به پخش کامل در روز شنبه.

لوئیس که درگذشت جمعه پس از نبرد با سرطان به حال خود جمجمه شکسته توسط پلیس در سلما علا., در حالی که رهبری راهپیمایان در سراسر پل به سمت مونتگمری. دولت troopers هزینههای تظاهرکنندگان با گاز اشک آور و باشگاه پس از ماه مارس رهبران متوقف به دعا.

تصاویری از تظاهرات صلح آمیز از جمله لوئیس بودن مورد ضرب و شتم توسط پلیس منتشر شده به طور گسترده ای در روزها و هفته های پس از حوادث و هنوز هم طنین انداز امروز.

لوئیس که بعدها در خدمت بیش از سه دهه در خانه بازگشته بود به پل سالانه به reenact مارس با همکار قانونگذاران و رهبران جامعه.

تماس از Clyburn خانه اکثریت شلاق و عضو ارشد کنگره سیاه حزبی می افزاید: حرکت به دیرینه تلاش برای تغییر نام پل. Pettus آن اسم یک مؤتلفه سرتیپ و سناتور ایالات متحده قبل از تبدیل شدن به بزرگ جادوگر از آلاباما, Ku Klux Klan.

تجدید فشار می آید که بحث بر سر آثار تاریخی به کنفدراسیون تقویت در پی در سراسر کشور در اعتراض سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس.

“من فکر می کنم آنها را به یک تصویر زیبا از پل که با Pettus’ نام بر روی آن قرار داده و آن را در یک موزه جایی و اختصاص آن به کنفدراسیون و سپس تغییر نام آن پل و دوباره آن مجددا اراستن آن — John R. Lewis پل” Clyburn اضافه شده است. “من باور دارم که به مردم سلما چیزی به تجمع در اطراف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>