CN راه آهن می بیند کسب و کار کاهش 3,500 کارگران گذاشته با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

کسب و کار در کانادا National Railway Co. رفته سراشیبی از اواسط ماه مارس که منجر به هزاران موقت کاهش شغل در این شرکت به عنوان COVID-19 همه گیر ریپ به یک بخش است که در خدمت به عنوان یک بارومتر چرخه اقتصادی است.

درآمد تن کیلومتر — کلید صنعت متریک — کاهش 15 درصد در سال بیش از سال در ماه آوریل و 21 درصد در مارس, مدیر عامل شرکت JJ Ruest گفت: روز شنبه در سخنرانی خود در یک کنفرانس آنلاین.

ادامه مطلب: Coronavirus بحران جادوها سال سختی پیش رو برای کانادا 2 راه آهن به عنوان حجم قطره

“کسب و کار شده است کاهش از اواسط ماه مارس, آوریل, کمتر از ماه مارس و آوریل کمتر از مارس” او گفت:. “ژوئن ممکن است مسطح به مه” اگر چه این می تواند “نقطه اوج … کمی.”

CN راه آهن قطع شده است نیروی کار خود را توسط 5,800 کارکنان یا 21 درصد از ماه مه سال 2019 از جمله 3,500 کارگران furloughed با توجه به همه گیر Ruest گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بیش از 70 درصد از کسانی که furloughs شد و در حال حاضر در محل با اواخر ماه آوریل این شرکت گفت: در ماه گذشته.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

این کار کاهش می آیند در قدم اهسته با یک کاهش در تعداد فعال خودرو با 17 درصد با برخی از 21,000 در حال حاضر در ذخیره سازی. بیش از 20 درصد از CN لوکوموتیو ناوگان — در مورد 720 موتور — نیز کردن آهنگ به طور نامحدود آن گفت.

Ruest گفت: خودرو حمل و نقل شده اند “غلتکی coaster” سقوط صعود و سقوط دوباره به عنوان کارخانه ها در چین بسته شده و سپس بازگشایی فقط به عنوان گیاهان تعطیل در شمال امریکا است.

ادامه مطلب: 2 بیشتر از طریق راه آهن کارمندان تست مثبت برای COVID-19 شرکت را اعلام کرد

خودکار حجم کاهش یافته است بیش از 90 درصد در سال بیش از سال, او گفت:, با تلخ چشم انداز ماه های آینده به عنوان مصرف کنندگان صرفه جلو و عقب در خرید های بزرگ در رکود است.

“من نمی دانم که آیا مردم شروع به خرید وسایل نقلیه دوباره” Ruest گفت.

در ضمن درآمد از نفت خام توسط راه آهن و شن و ماسه frac هستند “به عنوان بد به عنوان می توان به” در میان یک جهانی پر از روغن و یک بیماری همه گیر ناشی از سقوط در تقاضا که هر دو فرستاده اند قیمت نفت به نزدیکی پایین ترین سطح خود طی دو ماه گذشته.

در سمت به علاوه مدیر عامل شرکت گفت: دانه درآمد خواهد شد به احتمال زیاد آمار جدید ماهانه به اوج خود در ژوئن و ژوئیه پس از اهمیت حیاتی در سطح اروپا در ماه مارس و پس از جمع شدن با توجه به اواخر مرطوب محصول سال گذشته است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

CN, که ماه گذشته, اوراق آن سال 2020 پیش بینی سود و همچنین سه سال اهداف آن مشخص شده در ماه ژوئن گذشته است که با هدف برای $2.5 میلیارد دلار از جریان نقدی آزاد در سال 2020 Ruest گفت.

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>