ملت را در تلویزیون و رسانه های خبری به خصوص سه عمده کابل-اخبار شبکه های در حال دست و پنجه نرم کردن با یک آزار دهنده پارادوکس به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به هماهنگ خود در کاخ سفید جلسات در رمان coronavirus بیماری همه گیر.

از یک طرف خود را رتبه بندی شده اند هرگز بالاتر و بینندگان اشتهای برای جلسات زندگی می کنند نشان داده اند هیچ نشانه ای از کاهش. از سوی دیگر روزنامه نگاران و مدیران در MSNBC, سی ان ان و اغلب مغلوب ساختن پیشی جستن-دوستانه فاکس نیوز که به ثمر رساند چشمگیر 6.2 میلیون بیننده برای روز یکشنبه قسط از مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد با توجه به Nielsen—به طور فزاینده ای رو به این احتمال که آنها در حال تبدیل شدن به یک بی چون و چرا و unvetted انتقال کمربند برای تبلیغات و اطلاعات غلط.

با وجود داخلی handwringing در میان تولید کنندگان و روزنامه نگاران به عنوان هفته آشکار شد اما کارفرمایان در MSNBC, سی ان ان و فاکس نیوز بار دیگر تصمیم روز پنج شنبه به پخش هر لحظه از مغلوب ساختن پیشی جستن خود تبریک و تا حد زیادی واقعیت-رایگان cheerleading زندگی می کنند که ایالات متحده به دست آورد مشکوک نقطه عطف تبدیل شدن به شماره 1 در جهان coronavirus آلوده به کشور—فراتر حتی چین 81,000-به علاوه موارد توسط بیش از 2000 با دو بار در چین و مرگ و میر.

“این کاخ سفید جلسات—ظاهرا به معنای به مردم مهم و اطلاعات درست در مورد این ترسناک بحران—در واقع کار برابر است که پایان” نوشت: واشنگتن پست در مقاله نویس رسانه مارگارت سالیوان به طور خلاصه چنین نگرانی. “بلکه آنها را تبدیل به روزانه یک مرحله برای مغلوب ساختن پیشی جستن بازی خود را greatest hits برای اسیر مخاطبان. آنها در جستجوی زندگی یا مرگ, اطلاعات, اما در اینجا چیزی است که آنها از او به جای: تمایلات… رسانه-هجوم… اغراق و دروغ آشکار.”

در اکو از انتقاد از خود ابراز طول سال 2016 ریاست جمهوری زمانی که کابل شبکه ها بارها و بارها پخش مغلوب ساختن پیشی جستن تجمعات انتخاباتی زنده و unexpurgated بالا MSNBC مجریان در حال حاضر استدلال عموم که شبکه خود را باید تهویه رئیس جمهور همه گیر گزارشات کامل.

صبح جو میزبان جو Scarborough توییتی در طول مغلوب ساختن پیشی جستن جلسه روز دوشنبه بود که “هیچ نفع عمومی به این جلسه” و کابلی شبکه های خبری باید “دور قطع شده است.” MSNBC میزبان Rachel Maddow که مجریان این شبکه را بسیار بیشتر امتیاز برنامه نیز بارها و بارها به نام برای شبکه های خبری برای جلوگیری از حمل مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات زندگی می کنند و گفت که رئیس جمهور روزانه, نظرات, کمک به گسترش اطلاعات غلط.

“اگر آن را تا به من و این را نه من می خواهم جلوگیری از قرار دادن آن جلسات به صورت زنده از تلویزیون” Maddow گفت: او نشان می دهد در اوایل این هفته. “نه از وجود اما از آنجا که این اطلاعات غلط. اگر رئیس جمهور می کند و در نهایت گفت: هر چیزی شما می توانید آن را اجرا کنید به عنوان نوار. اما اگر او را نگه می دارد دروغ گفتن مثل او شده است هر روز در مسائل این مهم ما باید همه ما باید توقف پخش آن است. صادقانه آن را به هزینه های زندگی می کند.”

خصوصی, چندین کارکنان در CNN و MSNBC باید اذعان کرد که پخش مغلوب ساختن پیشی جستن دستی به صورت زنده و کامل به احتمال زیاد تقویت گسترش اطلاعات غلط در مورد این بیماری و پتانسیل خود را درمان. در یک نمونه مغلوب ساختن پیشی جستن مشتاق ارتقاء مالاریا داروی کلروکين به عنوان درمانی برای COVID-19 بنا به گزارش ها باعث یک زن و شوهر مسن را سمی نسخه از مواد شیمیایی و در نتیجه همسر قرار می گیرد در فشرده-واحد مراقبت در حالی که شوهر او مرده است.

یک NBC News خودی اما گفت که کاخ سفید جلسات باید نمی توان نادیده گرفت اما در عوض به طور کامل پوشش داده و پخش شد و البته با روزنامه نگاری بررسی و چک کردن واقعیت. “من به طور کامل به انتقاد از عملکرد” این فرد گفت. “اما اجازه دهید به یاد داشته باشید که خانه مطبوعات سپاه کاملا به آتش کشیدند تهمت و کاخ سفید برای از بین بردن روزانه جلسات. در حال حاضر وجود دارد با مشخصات بالا روزانه در نشست خبری که اغلب شامل رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور, بنابراین شما نمی توانید آن را هر دو راه.”

تصدیق کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن است که اغلب یک منبع اظهار غلط NBC News خودی افزود: “من فکر می کنم بهترین راه برای رسیدگی به رئیس جمهور در این جلسه این است که شما مسئولیت رسیدگی به رئیس جمهور مثل شما رسیدگی ویروس. او را به موجود و قرنطینه و دروغ باید پاک شود به طوری که آنها نمی مالش بر شما.”

در پنج شنبه شب به عنوان ایالات متحده مرگ و عفونت تلفات نصب شده و مراقبت های بهداشتی با پاسخ اول مقابله با کمبود امکانات بیمارستان و تجهیزات پزشکی و تهمت شروع جلسه کاخ سفید با شکایت در مورد یک همشهری داستان به نقل از واشنگتن دولت لیبریا جی Inslee به عنوان اندرز رئیس جمهور در یک کنفرانس تلفنی به گام و عمل مانند رهبر در سنت کارفرمایی تام بردی.

“کسی در این خبر جعلی گفت که یکی از فرمانداران گفت:” آه ما نیاز به تام بردی.’ آره. منظور او آن را در راه مثبت” مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که او به راه اندازی دفاعی بیهوده گویی. “ما نیاز به تام بردی ما می تواند همه چیز را مثبت اما آنها در زمان آن متفاوت است. آنها فکر می کنم تام بردی باید پیشرو در تلاش است. که تنها خبر جعلی. و من مانند تام بردی. من به او صحبت کرد و روز دیگر. او یک مرد بزرگ. اما ای کاش این اخبار می تواند واقعی باشد. من آرزو می کنم آن می تواند صادق باشد. من مایل به آن نیست فاسد است. خیلی از آن است که آن را بسیار غمگین می بیند. ما تا به حال یک جلسه بزرگ.”

زمانی که یک آمریکایی خبرنگار پرسید: رئیس جمهور—که عادت با اشاره به COVID-19 به عنوان “چینی ویروس”—آنچه که او انجام می دهند برای مبارزه با جرایم ناشی از نفرت علیه مردم از میراث مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “من نمی دانم. همه من می دانم این است: آسیایی, آمریکایی ها در کشور ما انجام می دهند فوق العاده هست. من بسیار نزدیک به آنها را به عنوان شما می دانید. و آنها در حال انجام فوق العاده هست. و من فکر می کنم آنها قدردانی میکنیم کار ما در حال انجام است.”

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن در سمت چپ تریبون و معاون رئیس جمهور مایک پنس در زمان بیش از MSNBC ادامه داد: پخش این جلسه در حالی که سی ان ان دور برش بنابراین لنگر Wolf Blitzer و پزشکی خبرنگار سانجی گوپتا می تواند تشریح رئیس جمهور ادعاهای دروغین و بازگشت به توجیهی که دولت پزشکان Anthony Fauci و دبورا Birx ساخته شده ارائه.

در MSNBC, لنگر, Chuck Todd سپس عرضه برخی از سیاسی و اپتیک تجزیه و تحلیل.

پس حداقل چهار جلسه—هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن شوخی sarcastically در مورد بهداشت ، میت رامنی خود قرنطینه شکایت در مورد “میلیاردها دلار” او گفته از دست داد چرا که او را رئیس جمهور و دفاع از خود را ادامه دخالت در کسب و کار خانوادگی با این ادعا جورج واشنگتن انجام همان—کارکنان و مدیران در CNN و MSNBC شده اند درمان این جلسات با افزایش احتیاط.

رو به آنها گفت: آنها آماده خواهد شد برای کاهش دور از جلسات که قابل انتشار آمار و ارقام—معمولا به اشتراک گذاشته شده توسط فدرال بهداشت عمومی مقامات مانند دکتر Anthony Fauci—راه را برای پشتیبانی ریاست جمهوری گمانه زنی ها و دروغ آشکار.

“ما ممکن است آن را از بالا و سپس برش دور پس از اولین دروغ و بازگشت هنگامی که دروغ توقف” گفت: یک کابل شبکه تولید.

“یکشنبه بود باز میکروفون شب” یک MSNBC کارمند گفت: Daily Beast, و اضافه کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم ممکن است بهره گیری سیاسی و برنده شدن احترام و مقبولیت خود را برای دست زدن به همه گیر چون “مردم می خواهند به باور او این است. به طوری که آنها خزیدن به سمت سراب و زمانی که آنها متوجه آن سراب آنها به خوردن شن و ماسه است.”

“آنها آنقدر پر از اطلاعات غلط. کسی که در حال حاضر از آن درگذشت,” متفاوت MSNBC خودی گفت: با استناد به داستان آریزونا مردی که مصرف ماهی-مخزن حلال کلروکين با فسفات پس از شنیدن تهمت مشتری جلب کردن که عنصر کلیدی در آن تجویز دارو فرم در یکی از کنفرانس های مطبوعاتی خود را.

در روز دوشنبه هر دو CNN و MSNBC برش دور از تهمت غیر منتظره ای طولانی جلسه بعد از یک ساعت در حالی که Fox News Channel ادامه داد: برای حمل آن تا پایان.

“البته آنها” تمسخر سی ان ان کارمند. “و دیروز [سهشنبه] آنها تولید و تبلیغات نشان می دهد”—اشاره به فاکس نیوز تاون هال با مغلوب ساختن پیشی جستن در آن لنگر لایحه Hemmer با رئیس جمهور در کاخ سفید به باغ گل رز و هریس فاکنر در خانه موقت استودیو از او خواست یک سری از سافتبال سوالات.

در طول ساعت در هوا, تهمت استفاده زیادی از وقت خود را به مشتری جلب کردن ریاست جمهوری خود را ثبت jab در دموکرات مانند “خواب آلود” جو بایدن و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و ستایش خود رادیو فردا میزبان. در میان بسیاری از احساساتی نظر از روباه شخصیت همراه رئیس جمهور در یک نقطه فاکس نیوز عامل دکتر نیکول Saphier raved به تهمت چگونه “به عنوان یک ملت ما مرهون شما برای خود تعیین کننده سریع عمل است.”

یک فاکس نیوز خودی اما در دفاع تاون هال: “داده ما عامل در یک اقدام بی سابقه در حال تحول ساعت به ساعت بحران این بود که عمده تلویزیون feat به جلو و کل تاون هال ساخته شده اخبار که هر شبکه ای شده اند که هیجان زده اند.”

کابل دیگر کارکنان گفت: شبکه های تمایل به تکیه به رویدادهای زندگی می کنند به دلیل آن است که لجستیکی سخت تر به از راه دور تولید تلویزیون بسته به عنوان بسیاری از کارکنان در حال حاضر پراکنده از لحاظ جغرافیایی کار از خانه های خود.

“این سخت تر تماس از آن خواهد بود در زمان عادی چرا که همه ما در حال تلاش برای انجام به همان اندازه کار از راه دور به عنوان امکان پذیر است” گفت: منبع دیگری که پشتیبانی نمی کند مصرف مغلوب ساختن پیشی جستن دستی زندگی می کنند. “رویدادهای زندگی می کنند کاهش بار ما فوق العاده کاهش کنترل-اتاق کارکنان.”

—با گزارش های اضافی از جاستین Baragona

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de