خبرنگاران سی ان ان پوشش مینه سوتا شورش دستگیر زنده در هوا

Category: پلیتیکو Comments: No comments

پلیس در ایالت مینه سوتا بازداشت خبری سی ان ان خدمه صبح روز جمعه آن را به عنوان زندگی می کنند در هوا, جوراب توری, جوراب خبرنگار عمر Jimenez و پیشرو او دور حتی پس از تولید رسانه های اعتبار.

Jimenez بود به سرعت منتشر شد و پشت در سی ان ان درجه کمتر از 90 دقیقه بعد.

سی ان ان خدمه دوربین های نورد شد فقط بعد از ساعت 6 صبح روز جمعه به عنوان Jimenez, برگزاری خود میکروفون با تعامل ایالتی مینه سوتا گشت ماموران ضد شورش. خبرنگار برگزاری مطبوعاتی خود نشان از یک سو به عنوان یک افسر برگزار شد و دیگر پشت سر خود را می تواند شنیده مذاکره با افسران و درخواست که در آن آنها می خواهم او را به حرکت می کند.

Jimenez توجه خود را تبدیل به دوربین گفتن این شبکه را “روز نو” مخاطبان که “این بخشی از پیش حضور پلیس است که ما شاهد آمده در طول دوره واقعا دقیقه.” ثانیه بعد یک افسر مطلع Jimenez که او قرار می گیرد تحت بازداشت است.

افسران خودداری از پاسخ به Jimenez سوال که چرا او دستگیر شدن او به عنوان رهبری دور در دستبند. باقی مانده سه نفر از اعضای سی ان ان خدمه دستگیر شدند به زودی پس از.

Jimenez, که سیاه و سفید بود در مینه سوتا به گزارش اعتراضات و شورش ها در پی مرگ جورج فلوید 46 ساله سیاه, مردی که پس از بازداشت توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس که kneeled در Floyd گردن برای چند دقیقه. فلوید بود سمت چپ حرکت توسط افسر اقدامات دور انجام شد در gurney و بعد از آن درگذشت.

افسران درگیر در Floyd مرگ شده اند از کار اخراج شدند اما هیچ اعلام نشده است ساخته شده که آیا آنها را به اتهام. فلوید از مرگ برانگیخته روز از تظاهرات در مینه سوتا در شهرهای دوقلو که در آن تظاهر کنندگان و غارتگران آتش به ساختمان های متعدد از جمله یک پلیس مینیاپولیس حوزه.

از خبرنگاران بازداشت شد و به طور گسترده ای گزارش شده در رسانه های متعدد شبکه و درو سریع محکومیت در سراسر رسانه های اجتماعی. در بیانیه منتشر شده از طریق توییتر سی ان ان به نام بازداشت “نقض آشکار [خدمه را] متمم اول قانون اساسی حقوق” و خواستار آن شدند که “مقامات در مینه سوتا, incl. فرماندار باید نسخه 3 سی ان ان کارکنان بلافاصله.”

چند سی ان ان و روزنامه نگاران گزارش داد که ارشد شبکه, جف Zucker شخصا به نام مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz (D) به تقاضای خبرنگاران آزاد است. سی ان ان روزنامه نگار دانی o’sullivan در توییتر نوشت که “Walz گفت: او ‘عمیقا معذرت خواهی و توضیح این دستگیری را” غیر قابل قبول.'”

گشت ایالتی مینه سوتا در یک پست به آن حساب توییتر ارائه یک توضیح از دستگیری.

“در این دوره از پاکسازی خیابان ها و بازگرداندن نظم در خیابان دریاچه و Snelling خیابان چهار نفر دستگیر شده بودند توسط دولت گشت سربازان از جمله سه نفر از اعضای یک ساعت به” دولت گشت نوشت آنلاین. “سه منتشر شد هنگامی که آنها به تایید اعضای رسانه ها.”

اما آن حساب مطابقت ندارد با دستگیری که پخش زنده در سی ان ان که در آن خبرنگاران می تواند به وضوح دیده می شود و شنیده شناسایی خود را به عنوان کار اعضای مطبوعات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>