سی ان ان جیم آکوستا: ‘این یک متفاوت مغلوب ساختن پیشی جستن’ در Coronavirus جلسه

Category: دیلی بیست Comments: No comments

سی ان ان رئیس کاخ سفید خبرنگار جیم آکوستا شناخته شده برای خود را خشن و جست و خیز جنگ لفظی با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد ابرو مطرح شده در میان بینندگان سی ان ان روز سه شنبه شب هنگامی که او در ستایش رئیس جمهور جدید تن در آخرین کاخ سفید در نشست خبری ادعا “این متفاوت بود مغلوب ساختن پیشی جستن.”

تنها چند روز پس از هل دادن برای coronavirus محدودیت به سست می شود, عید پاک, بنابراین به عنوان برای بازگشایی, اقتصاد, رئیس جمهور بستری شده در روز سه شنبه که حداقل 100 ، 000 آمریکایی به احتمال زیاد از COVID-19 و آمریکایی ها تا به حال یک “بسیار دشوار دو هفته” جلوتر از آنها.

در طول این جلسه Acosta پرسید که آیا پیش بینی تا 200,000 مرگ و میر را پایین تر اگر مغلوب ساختن پیشی جستن عمل کرده بود هر چه زودتر باعث جمهور اصرار دارند که او عمل اولیه است. هر چند Acosta خواهد ادامه را فشار دهید او در مورد اینکه آیا او بیش از حد طولانی صبر را به همه گیر به طور جدی تهمت نمی مشاجره با او دیرین nemesis حتی با توجه به در یک نقطه که Acosta سوال شد “عادلانه است.”

ظاهر می شود در سی ان ان بعد از آن در شب Acosta گفت لنگر اندرسون کوپر که رئیس جمهور و بقیه کاخ سفید coronavirus نیروی کار تحویل هوشیار پیام به مردم است که آنها نیاز به آماده برای یک سنگین مرگ و میر.

گفت: این “خیره کننده ترین جلسه” او تا به حال نشست از طریق تماس آن را “کاملا سرد” Acosta گفت که او “هرگز دیده می شود رئیس جمهور تهمت مثل این” و اصرار داشت او معتقد است که رئیس جمهور “می ترسم در حال حاضر” و هر کس که در اتاق می تواند احساس آن است.

پس از اشاره کرد که او سعی کردم به درخواست تهمت و coronavirus وظیفه نیروهای اگر عدم آمادگی منجر به تیره و تار تلفات بینی تنها به مخلوط پاسخ Acosta سپس اعتبار رئیس جمهور به ظاهر درک چگونه وخیم وضعیت در حال حاضر است.

“استارک پیام ما رو در اتاق جلسه این شب است بی تردید” خبرنگار سی ان ان گفت:. “این کشور در مورد رفتن را از طریق یک تجربه وحشتناک وحشتناک و من باید به شما بگویم مردم ممکن است بر این باورند که رئیس جمهور زمانی که او می گوید هر یک از این شده اند و من—من و شما شده اند, شما می دانید بسیار مهم از او از زمان به زمان.”

“آره” کوپر پاسخ داد.

“این متفاوت بود دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امشب” Acosta به این نتیجه رسیدند. “من فکر می کنم او می شود آن Anderson.”

“خواهیم دید” شک و تردید کوپر واکنش نشان داد.

سی ان ان خبرنگار نبود تنها خبرنگار سیاسی به دور آمده تحت تاثیر قرار توسط رئیس جمهور را درک تغییر در لحن. “مغلوب ساختن پیشی جستن صدایی متفاوت امروز” نیویورک تایمز’ اریک لیپتون توییتی در طول جلسه. “مقیاس از مرگ به نظر می رسد باید خود را تغییر لحن حداقل.”

Acosta گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت “می شود” می آید پس از همکار کاخ سفید خبرنگار شبکه خبری ABC’ جاناتان کارل لعنتی Acosta او جنگجو و مبارز سبک و گفت که در حالی که او می خواهم دفاع از Acosta را “راست به گزارش” او فکر نمی کند که “ما باید به عمل ما بخشی از مقاومت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>