مربی دن کری عذرخواهی برای گفتن داوری به “shut up’ در طول انجام بازی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

چلسی کری مربی و پدر عذرخواهی رسمی برای گفتن او به “shut up” در کانادا زنان پیچش یا حلقه زنی قهرمانی.

تبادل بين دن کری و داوری دوشنبه زمان شد و پس از کری گفته شد او در حال اجرا خارج از زمان به صحبت می کنند به تیم خود را در یک ایست.

“من فقط در اینجا. هیچ راهی وجود دارد. سپس اجازه دهید من صحبت کنید. Shut up” او شنیده ام می گویند در تلویزیون پخش از Moose Jaw, Sask.

پیچش یا حلقه زنی کانادا روز سه شنبه گفت او عذرخواهی رسمی.

سازمان دیده بان | تنش بین کری مربی و داوری در Scotties:

دن کری گفت: داوری به “خفه شو” را به عنوان تیم کانادا هم به پایان رسید. 0:38

“پیچش یا حلقه زنی کانادا در سیاست باقی می ماند و نه علنا اعلام مجازات یا جریمه به شرکت کنندگان در رویدادهای” این سازمان در بیانیه ای گفت.

“ما نه چشم پوشی از اقدامات این مربی در این حادثه است. ما می تواند تایید کند که این موضوع پرداخته شده است و که مربی تیم عذرخواهی کرد در فرد به رسمی و عذرخواهی پذیرفته شد.”

کری که برنده کانادا مردان قهرمانی بازی سوم برای Vic پیترز در سال 1992 بود در مربی نیمکت صبح روز سه شنبه برای دختر بازی در برابر آلبرتا.

چلسی کری, دفاع از قهرمان تا به حال به نام فاصله در نهم پایان 6-5 اضافی پایان از دست دادن به مانیتوبا را Kerri robert walker در روز دوشنبه.

هر تیم مجاز به تماس دو 90 ثانیه ای وقفه در هر بازی.

تیم کانادا جست و خیز چلسی کری خواستار یک شات در روز دوشنبه 6-5 اضافی پایان از دست دادن به مانیتوبا را Kerri robert walker در Scotties مسابقات قلب در Moose Jaw, Sask. (Jonathan هیوارد/کانادا مطبوعات)

دن راه می رفت به دور نهایی از یخ به بحث در مورد استراتژی با Calgary, چهار نفری.

“او به من گفت من تا به حال 10 ثانیه به سمت چپ. من فقط وجود دارد” دن کری روز دوشنبه گفت: پس از آن بازی. “آنها شروع ساعت به عنوان به زودی به عنوان آنها گفت: از زمان.

“من گفت که نمی تواند.’ او گفت: “پنج ثانیه” و سپس شروع به صحبت کردن با من.

“من در تلاش برای صحبت کردن با تیم و او هنوز هم صحبت کردن به من. اگر من پنج ثانیه به سمت چپ اجازه دهید من صحبت کنید.

“من احتمالا باید گفت خفه شو اما من.”

دن کری نمی دانم چه مدت آن را در زمان برای او به راه رفتن از مربی نیمکت در پایان از خانه یخ به دور نهایی.

“من یک ماشین حساب از زمانی که آن را به نام” او گفت:. “آنها به شما بگویم به اجرا نمی. من به شما بگویم این است. دفعه بعد فاصله است و در پایان دور, من در حال اجرا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>