مربی و هم تیمی های لوران Duvernay-Tardif ارائه پشتیبانی بعد از lineman مردد به نشستن NFL season

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

بازیکنان و مربیان از کانزاس سیتی تیم NFL در حال ایستاده در پشت offensive lineman لوران Duvernay-Tardif که تصمیم گرفته است برای نشستن از فصل آینده در جهت ادامه ارائه خط مقدم مراقبت در مبارزه با COVID-19.

این تیم سر مربی اندی رید یک کنفرانس خبری گفت شنبه که او با افتخار از کبک متولد قهرمان سوپر باول.

“من بزرگ لری Duvernay-Tardif فن. من نیز مطرح شد توسط یک پزشک بنابراین من درک فداکاری است که در آن طول می کشد به یک دکتر. ما همه برکت به پزشکان در زندگی ما” رید گفت.

29 ساله از Mont-Saint-Hilaire, Que., دارای مدرک پزشکی از دانشگاه مک گیل و شروع به کار در دراز مدت مراقبت از تسهیلات در کبک به عنوان یک بیمار همراه در ماه آوریل کمتر از سه ماه پس از پیروزی در سوپر باول.

در آن زمان کبک تسهیلات مراقبت دراز مدت شناخته شده به عنوان CHSLDs بودند انتقادی understaffed به عنوان coronavirus تا به حال به سرعت در حال گسترش در سراسر شبکه.

دولت استانی شد شفاعت با Quebecers از تمام جنبه های زندگی به داوطلب در امکانات به منظور فراهم کردن مراقبت های اساسی برای ساکنان بسیاری از آنها قرار بود مدت طولانی بدون آب و غذا.

نزدیک به 4000 نفر فوت کرده اند در کبک CHSLDs به دلیل ویروس و هزاران نفر از کارگران مراقبت های بهداشتی آلوده شده اند.

Duvernay-Tardif’ به حمایت از هم تیمی های بیش از حد

رید گفت: بقیه تیم نیز پشتیبانی Duvernay-Tardif تصمیم به ادامه کار به عنوان یک بیمار همراه.

“کهنه بازیکنان حمایت از او و مربیان حمایت از او. ما می دانیم … زمانی که فوتبال بیش از این است رفتن به یکی از بهترین پزشکان همیشه” رید گفت.

کارفرمایی پاتریک Mahomes گفت: اگر او شگفت زده شد با تصمیم او می داند که چرا او تیمی ساخته شده انتخاب او بود.

Duvernay-Tardif برنده سوپر باول حلقه در ماه فوریه به عنوان یک گارد تهاجمی با کانزاس سیتی تیم NFL. (جان Bazemore/عکس از آسوشیتدپرس)

“من می دانم که آن را بسیار دشوار را برای او اما به شما احترام این تصمیم برای او به نوع قرار دادن افکار خود را کنار گذاشته و نوع انجام آنچه او فکر می کردم بهترین بود برای کمک به جامعه خود و جهان را به عنوان او آن را می بیند” Mahomes گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه.

Duvernay-Tardif در نهایت تصمیم گرفت اگر او از رفتن به یک COVID-19 خطر مرتبط با آن خواهد بود در حالی که کار با بیماران نیست در حالی که در حال بازی فوتبال, گفت, عامل, ساشا قوامی.

“من نگران نیستم برای او. او را در شکل نگه دارید و آماده برای رفتن به عقب. او بسیار عالی ورزشکار و بسیار متعهد در رویکرد خود را.” قوامی گفت.

2020 فصل NFL در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای شروع سپتامبر 10.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>