COC اقدام اولیه کمک گرفتن IOC به نتیجه آن را در نهایت می خواستم کانادا دیک پوند می گوید

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

کمیته بین المللی المپیک ممکن است مجبور به حرکت مجموعه یک سری از حوادث برای کمک به متقاعد کردن ژاپنی برگزارکنندگان این امر می تواند بهترین برای به تاخیر انداختن توکیو بازی های یک سال.

“با توجه به پیچیدگی های خاص و نازکن طبیعت کمیته بین المللی المپیک, من نمی خواهد قرار داده و از آن گذشته آنها را به برخی از دانه های کاشته شده به منظور ایجاد این موج” مایکل Naraine استادیار با براک دانشگاه, وزارت, ورزش, مدیریت, روز سه شنبه گفت.

در صبح روز یکشنبه کمیته بین المللی المپیک گفت: به تعویق انداختن بازی های المپیک 2020 شد یک امکان واقعی با توجه به نگرانی های بهداشتی با توجه به COVID-19. در بیانیه رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ گفت: تصمیم نهایی در خواهد آمد چهار هفته اما لغو “است و نه در دستور کار ما.”

یکشنبه شب کمیته المپیک کانادا (COC) و کانادا کمیته پارالمپیک (ک) گفت: می گویند که آنها نمی خواهد ارسال ورزشکاران در توکیو مگر اینکه بازی به تعویق افتاد برای یک سال. روز دوشنبه استرالیا دوم شد کشور به طور رسمی اعلام آن ورزشکاران را در خانه بمانند.

سازمان دیده بان | کانادا عضو کمیته بین المللی المپیک در مورد توکیو 2020 به تعویق افتادن:

کانادا و عضو کمیته بین المللی المپیک دیک پوند می گوید CBC توکیو 2020 تعویق خواهد شد که تاثیر زیادی در بین المللی ورزش های تقویم. 8:50

دیک پوند کانادا و عضو کمیته بین المللی المپیک گفت: خواندن بین خطوط باخ ارسال یک پیام.

“در کمیته بین المللی المپیک صحبت می کنند, اگر شما شده است در اطراف به اندازه کافی بلند به دانستن آنچه در آن است,” او گفت:. “آنها همه گزینه های باز مانند بسیاری از سیاستمداران است. اما در واقع شما نمی خواهید برای صرفنظر کردن از . . . بنابراین P کلمه است که به طور ناگهانی وجود دارد.

“زمان COC را که به عنوان مثال ساخته شده خود را در تصمیم گیری آنها در حال حاضر می دانستم که کمیته بین المللی المپیک به طور موثر ماشه کشیده. بنابراین آن را آسان تر برای آنها را از آن می شده اند در صورتی که تا به حال اتفاق افتاده است.”

کانادا کمیته ملی المپیک گفت: در یک ایمیل COC نمی دانم پیش از انتشار آن بیانیه کمیته بین المللی المپیک شد تعویق انداختن بازی.

سازمان دیده بان | CBC Sports’ جیمی Strashin توضیح می دهد تعویق افتادن:

کمیته بین المللی المپیک می گوید توکیو المپیک باید موکول به تاریخ فراتر از 2020 اما بعد از تابستان 2021. 3:16

پوند گفت: IOC نگران بود بیش از رشد نرخ ابتلا به عفونت از coronavirus. کمیته بین المللی المپیک مشغول به کار بود با سازمان بهداشت جهانی (WHO) برای متقاعد کردن ژاپنی دهندگان به تأخیر انداختن بازی بود که این تصمیم درست است.

“آنچه مهم بود این بود برای ایجاد یک رابطه بین فرد و یا افرادی ژاپنی” پوند گفت. “آن نیست همیشه یک ارتباط آسان برای حفظ. این (بود) مهم است به ژاپنی به این درک واقع بینانه بود احتمال است.”

Naraine گفت: داشتن توکیو کمیته در هیئت مدیره با این تصمیم مهم بود تا کمیته بین المللی المپیک نمی تواند متهم به نقض آن قرارداد.

“در پایان روز این بود که تصمیم گیری در مورد پول مورد IOC مطمئن شوید که آنها نمی خواهد در قبال آسیب به کمیته سازماندهی” او گفت:. “و که آنها قادر به حفظ ارتباط آنها را با خود پخش کنندگان و حامیان مالی بالا.”

سازمان دیده بان | کانادا ورزشکاران وزن در تعویق افتادن:

در حال حاضر که کمیته بین المللی المپیک تحت فشار قرار دادند تا شروع بازی ها ورزشکاران در زمان به رسانه های اجتماعی برای پاسخ 1:00

این تصمیم توسط کمیته المپیک استرالیا (AOC) به دنبال کانادا منجر شد جالب گفت: Naraine.

John Coates است AOC جمهور. او همچنین رئیس کمیته بین المللی المپیک را هماهنگی کمیسیون برای توکیو بازی و یک متحد نزدیک باخ.

“John Coates نمی خواهد اجازه دهید استرالیا کمیته المپیک بیرون آمدن با یک بیانیه شبیه است که اگر آنها در حال حاضر نمی دانم که این بخشنامه که از کمیته بین المللی المپیک” Naraine گفت.

نداشتن کشورها رقابت در بازی های ساخته شده ژاپنی دهندگان متوجه آنها خواهد یک محصول تحتانی.

“بنابراین در حال حاضر کمیته بین المللی المپیک است که قادر به رفتن به عقب و مذاکره با کمیته سازماندهی و بگو: بیایید توافق متقابل برای به تعویق انداختن بنابراین هیچ کس در قبال خسارت,’,” او گفت:.

پوند گفت: این یک تصمیم دشوار برای توکیو دهندگان.

“من فکر می کنم آنها تا به حال پوست بیشتر در بازی,” او گفت:. “آنها شده ایم آماده شدن برای یک دهه و سرمایه گذاری به شدت در تمام این. من فکر می کنم آنها بیشتر در رابطه با این موضوع صورت شاید از فرهنگ های دیگر خواهد بود.

“که گفت: آنها احمق و آنها را غافل از آنچه در جریان است در سراسر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>