COC توکیو تصمیم به ارمغان می آورد خاطرات برای ورزشکاران که از دست رفته 1980 بازی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

زمان نشده کاهش شمار از احساسات جی Triano احساس در سال 1980.

وجود دارد سرخوشی از کانادا مردان تیم بسکتبال مقدماتی مسکو تابستان بازی ها. سپس روز بعد آمد تلخ ناامیدی زمانی که کانادا تحریم که پس از رقابت سابق تهاجم اتحاد جماهیر شوروی از افغانستان.

چهل سال بعد وجود دارد یک سناریو با شباهت کانادا المپیک. روز یکشنبه کانادا کمیته المپیک کانادا اعلام کرد نمی خواهد رقابت در سال 2020 توکیو بازی مگر اینکه آنها به تعویق افتاد تا سال 2021 با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

Triano یک زن 61 ساله بومی Tillsonburg, Ont., که مطرح شد در آبشار نیاگارا, Ont., از صمیم قلب پشتیبانی COC تصمیم.

سازمان دیده بان | CBC Sports’ جیمی Strashin گزارش در توکیو 2020:

CBC Sports’ جیمی Strashin در کانادا و کمیته ملی المپیک تصمیم به لابی برای به تعویق افتادن بازی های المپیک توکیو. 2:12

“آن سیاسی بود بازگشت و سپس آن را به ایجاد یک بیانیه و موضع چیزی گفت:” زمان شارلوت هورنتس منجر دستیار مربی که با بازی در 12 فصل با تیم ملی قبل از دو بار در خدمت به عنوان سر مربی. “در اینجا این است که در سراسر جهان آن را تحت تاثیر قرار همه, آن را به تحت تاثیر قرار همه و ایمنی ورزشکاران ما مهم است.

“من فکر نمی کنم چرا که روسها از حمله به افغانستان و هر یک از ما در معرض خطر بودند با رفتن به کسانی که بازی های المپیک است. اما من فکر می کنم ما قرار داده و ما ورزشکاران در خطر است بنابراین در اینجا آن را به سمت راست تماس بگیرید.”

Fomer pentathlete دایان جونز-Konihowski و سابق ژیمناست Elfi شلگل که هر دو میله میله به رقابت برای ’80 کانادا پیراهن هر دو به توافق برسند.

“در پایان روز آن را در مورد بهداشت و سلامت, زندگی یا مرگ, وضعیت مردم در حال مرگ هستند از این بیماری گفت:” جونز-Konihowski. “ورزشکاران نمی تواند آموزش و بنابراین اگر من می توانم قطار من نمی خواهم برای رفتن به بازی های المپیک.

“برخی از ورزشکاران در حال حاضر واجد شرایط اما هنوز هم نمی تواند ، تاپیک کل ضربت سخت زدن از ورزشکاران که نیست و در عین حال واجد شرایط و پس از آن فقط ارائه یک بسیار ناعادلانه بسیار باور نکردنی روند.”

اضافه شده شلگل: “من آن است که آن دسته از ورزشکاران جوان در خارج وجود دارد, آنها در حال رفتن به طور کامل قادر به آغوش این. برای 24 ساعت اول آن خواهد بود اشک از ‘اما من تمام زندگی من بود.’ این نیست یک زمان به خودخواه در افکار خود را. شما می توانید غمگین می شود اما دریافت بیش از آن و حرکت بر روی. من می دانم که سخت است اما آن را خوب خواهد بود.”

تقویت حل و فصل برای بازی های آینده

Triano و کانادا مردان تیم شد در San Juan, Puerto Rico, هنگامی که به آنها گفته شد از کانادا را تحریم کنند. خبر آمد تنها چند روز پس از تیم ملی واجد شرایط برای مسکو بازی با پیروزی یک مدرک تحصیلی دوره از مسابقات است.

“به دنبال بازگشت ما را درک نمی کنند به عنوان ورزشکاران” Triano گفت. “روسها از حمله به افغانستان اما ورزشکاران افغانی هنوز هم به رفتن و شرکت در این بازی ها در مسکو و در عین حال آمریکایی ها و کانادایی ها نیست رفتن به یک نقطه.

“دوباره من 18 یا 19 در آن زمان این بود:” من فقط می خواهم به بازی بسکتبال است. من می خواهم برای رفتن به بازی های المپیک’ که چیزی بود که من آموزش دیده است.”

سازمان دیده بان | COC میگه ورزشکاران نمی خواهد حضور در بازی های المپیک در ماه جولای:

CBC Sports’ جیمی Strashin در مورد کانادا کمیته المپیک تصمیم به امتناع از ارسال ورزشکاران به بازیهای المپیک اگر آنها پیش بروید به عنوان برنامه ریزی شده به جای فراخوانی برای یک سال به تعویق افتادن. 3:58

Triano گفت: کانادا تحریم تنها در خدمت به تقویت عزم خود را برای بازی با کانادا در بازیهای المپیک است که او در سال 1984 و ’88. اما سابق تورنتو رپتورز سر مربی احساس می کند بد است که برخی از اعضای ارشد تیم ملی هرگز که شانس.

“شما احساس بد که بازیکنان در این تیم هرگز که شانس بازی در بازی های المپیک,” او گفت:. “حداقل من خوش شانس.”

جونز-Konihowski شد آموزش در نیوزیلند گفت: از زمانی که تحریم توسط یک ادمونتون خبرنگار رادیو. پس از به نمایندگی از کانادا در ’72 و ’76 بازی جونز-Konihowski در نظر گرفته شد به یک قوی مدال مدعی در مسکو.

وقتی گفت از اخبار جونز-Konihowski ندارد مانع ابراز نارضایتی او. که ایجاد یک طوفان نقد که کارگردانی شد نه تنها در Jones-Konihowski اما همچنین کسانی که نزدیک به او.

“شوهر من [سابق ادمونتون اسکیمو جان Konihowski] هرگز به من اجازه دیدن پست نفرت دو دختر بودند که زندگی در آپارتمان من در آن زمان کردم وحشتناک, تلفن تماس,” او گفت:. “دوستان من در رسانه ها نوشت داغدار مقالات در مورد من و ادمونتون اسکیموها’ دریافت روشن مانند دیوانه.

“من به یاد داشته باشید [سابق ادمونتون سر مربی] هیو کمپبل پشتیبانی من و تصمیم من و آنها [اسکیموها] پشتیبانی جان اما جان کردم و آن را در زمین فوتبال ‘آه تو از کمونیست.’ من از گرفتن آن… من از دست من حامی اصلی. آن را واقعا دیوانه زمان است.”

حتی 40 سال بعد جونز-Konihowski یک زن 69 ساله ونکوور بومی در حال حاضر زندگی در کلگری نمی پشیمانی از اقدامات او است.

“من نمی… چون این [تحریم] اشتباه بود,” او گفت:. “ما هنوز تجارت گندم با روسیه ما هنوز داشتن هواپیما Aeroflot زمین [در کانادا].

“ناگهان ما یک اولویت با دولت فدرال است. ما هرگز قبل از… و من بسیار عصبانی است.”

سازمان دیده بان | ورزشکاران واکنش به COC تصمیم گیری:

با این COC اعلام کرد که آنها نمی خواهد ارسال کانادایی به بازی های المپیک اگر آنها باقی می ماند به عنوان برنامه ریزی شده و ورزشکاران را به رسانه های اجتماعی به صدای نظرات خود را. 1:25

و در بیش از دولت کانادا.

“من عصبانی بود ما در کانادا المپیک انجمن که در آن زمان به دلیل آنها خورده” او گفت:. “انگلیسی ها کمیته المپیک ایستاد به [سپس-بعد مارگارت] تاچر و گفت: “ما قصد داریم’ و ما نمی در آن زمان است.”

پس از آن جونز-Konihowski دعوت شد به رقابت در مسکو اما کاهش یافته است.

“من آرزو می کنم من تا به حال شجاعت به دلیل آن بوده ام اولین بار یک ورزشکار می رفته و بدون یک پرچم یک کشور بدون هر,” او گفت:. “من خیلی شجاع تر از چند سال بعد زمانی که من نیز پشتیبانی بیشتر مردم از آمدن به من گفت:” شما می دانید شما درست شد.”‘

چشم انداز تغییر با زمان

شلگل بود فقط 16 سال و زمانی که کانادا تحریم مسکو بازی. این یک تصمیم 55 ساله ازدواج مادر سه اذعان می کند او در ابتدا مشکل پذیرش.

“من 16 سال تحریم چیزی است که من احتمالا نمی تواند شروع به درک” او گفت:. “پس از آن بود, سیاسی, در, طبیعت, و من به یاد داشته باشید پدر من در تلاش برای هدایت من را از طریق آن و درک من چی بود که در جهان بود و آن را بسیار گیج کننده است.”

اما شلگل دیدگاه تغییر کرده است.

“من مادر سه فرزند [در سن 18, 17, 14] و ما فقط بسته بندی شده تا ما از قدیمی ترین ملکه” گفت: شلگل که صاحب و اجرا می شود, ژیمناستیک مرکز در Oakville, Ont. “من در حال حاضر درک چگونه پدر و مادر احساس می شود.

“من هرگز ارسال دخترم یا پسر من [به توکیو در ماه جولای]. هرگز.”

شلگل که برنده مشترک المنافع و Pan Am, بازی, طلا, نیز اعتبارات پدرش برای کمک به هدایت او تمرکز نسبت به تامین کمک هزینه های تحصیلی ورزشی در دانشگاه فلوریدا است.

“من نمی دانم که آنها وجود داشته و در واقع اهمیتی نمی,” او گفت:. “اما پدر من بود… و من برای همیشه سپاسگزار به خاطر من بود که راه برای ترک این ورزش توجه داشته باشید که خوب بود برای من و روانی و سلامت جسمی.

“آن نیست که در بازی های المپیک, اما پسر وجود دارد NCAA احساس مانند المپیک به من چون عالی بود رفاقت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>